Work.ua 13 лет! С днем рождения! Скрыть баннер
Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Терещенко Сергей Степанович

Терещенко Сергей Степанович
Телефон:
(044) 237-90-05, 233-46-69 Показать
Эл. почта: Сайт: Компания:
О тренере:

Подробная информация

Заслужений економіст України, автор двох навчальних посібників з митної справи, багатьох статей з питань організації митного контролю та митного оформлення, присвячених питанням застосування законодавства України, проблем застосування норм Митної конвенції МДП, договірних умов перевезення, практики укладення зовнішньоторговельних контрактів тощо.

Має практичний досвід роботи в митних органах протягом дев’яти років. Службу проходив на посадах інспектора, начальника митного посту, заступника начальника митниці, заступника начальника регіональної митниці, начальника митниці, начальника управління центрального апарату Держмитслужби. Безпосередньо брав участь у розробці нормативних документів, спрямованих на організацію та здійснення митного контролю.

Під час роботи в Асоціації міжнародних автомобільних перевізників (АсМАП) України на посаді директора департаменту юридичного супроводження Конвенції МДП вдосконалив свої знання з практики організації та здійснення міжнародних перевезень товарів з застосуванням книжки МДП. Має практичний досвід щодо вирішення проблемних питань при перевезенні товарів до митниці призначення, організації та здійсненні договірних умов на міжнародне перевезення товарів, юридичного врегулювання проблем, які виникають при перевезенні товарів, що перебувають під митним контролем.

У наступний час, працюючи у Міністерстві фінансів України, розглядає питання щодо вдосконалення заходів державного тарифного та нетарифного регулювання зовнішньоекономічних операцій, методів визначення митної вартості товарів, порядків декларування товарів у відповідних митних режимах, процедур митного контрою та митного оформлення товарів, внесення змін до статей Митного кодексу тощо.

Новости

14.07.2015 26 августа состоится тренинг: "Лидер продаж. Развитие 7 ключевых навыков менеджера по продажам"

Статьи

Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Партнеры сайта
575 тренингов, 21 тренер, 2263 новости, 34 статьи
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».