Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
вебінар

Побудова кар’єри

Организатор:
ВУМ online
Продолжительность: 40 часов
Документ об окончании: Сертифікат
Стоимость: бесплатно
Тренеры:
Савочкін Дмитро Савочкін Дмитро
Дата и место проведения:
23.02.19 - 02.03.19
24.02.19 - 03.03.19
25.02.19 - 01.04.19
Online-проведение, https://vumonline.ua/course/career-building/

Целевая аудитория

Цей курс для студентів, та абітурієнтів, що тільки обирають майбутню професію, молодих професіоналів, спеціалістів з досвідом, новопризначених керівників та досвічених управленців.

Цель мероприятия

Це курс про те, як будувати власну кар’єру. 

Почати процес навчання можна за цим посиланням.

Программа

Це курс про те, як будувати власну кар’єру. На жаль, наша освітня система навчає дітей величезній массі речей, які їм ніколи не знадобляться, і які більшість з них забуває вже на виході зі школи або ВНЗ. Але в жодній школі немає курсу про те, як будувати відносини із власним начальником, чи що робити у випадку, якщо вас звільнили – тобто речам, що знадобляться практично всім.

Мене звуть Дмитро Савочкін, я керівник служби персоналу великої міжнародної компанії, і працюю в сфері керування персоналом останні 14 років. Я займався наймом, навчанням, мотивуванням та звільненням людей, і постійно стикався із тим, що працівники не розуміють часто навіть самих основ того, що таке робота, і як треба займатися власним розвитком. Роками відповідаючи на питання про те «а що...?», «а як...?», «а куди...?», я дійшов висновку, що мені буде легше один раз відповісти на всі питання в одному відкритому он-лайн курсі.

Для кого цей курс:

Цей курс для студентів, та абітурієнтів, що тільки обирають майбутню професію, молодих професіоналів, спеціалістів з досвідом, новопризначених керівників та досвічених управленців. Він для всіх, хто опікується питанням свого професійного життя та розвитку, і з рештою – загалом свого життя.

Структура курсу:

Курс складається з 5 тижнів:

  • Початок кар’єри
  • Побудова робочого процесу
  • Керування собою
  • Розвиток кар’єри
  • Кар’єра та вік

Перший тиждень присвячений поняттю «роботи», сучасній трансформації економіки та іншим міркуванням, що дозволять вам правильно обрати для себе професійний шлях.

Другий тиждень розповідає багато банальних, але часто невідомих людям речей про те, як будувати власний робочий процес, співпрацю з іншими та балансувати різні аспекти свого життя.

Третій тиждень повністю присвячений надзвичайно цікавій темі власної мотивації та демотивації, слабкостям, що не дають вам досягати ваших цілей, та боротьбі з ними.

Четвертий тиждень присвячений власному розвитку, кар’єрним змінам та різним факторам, важливим для розбудови вашої кар’єри.

І, нарешті, п’ятий тиждень роздивляється кар’єру в розрізі різних етапів життя, і найважливіших факторів, що відіграють роль у тому чи іншому віці.

Перший та останні тижні відносно невеликі, проте другий та четвертий містять достатньо багато матеріалу, а в центральному, третьому тижні я на мою думку навіть трохи переборщив – матеріалу було надто багато і він весь був надто корисним та цікавим з моєї точки зору, щоб щось викинути.

Як користуватися курсом:

Я усвідомлюю, що в таких речах, як особистісний розвиток, не існує one size fit all (одного розміру, що підійшов би до будь-якої ноги). Найкраще, звичайно, слухати курс модуль за модулем, і вирішувати тестові завдання (бо вони змушують вас згадувати матеріал, і, таким чином, сприяють запам’ятовуванню). Але якщо вам цікаві тільки якісь конкретні речі, ви можете спокійно прослухати те, що вам потрібно, ігноруючи решту. Пам’ятайте, що це не академічний курс, і його ціль – не завантажити вашу голову знаннями, а, скоріше, дати вам корисні практичні інструменти та – в ідеалі – змінити вашу поведінку таким чином, щоб ви змогли ефективніше досягати власних цілей.

Це дистанційний онлайн курс. Навчатися можна в будь-який зручний час: https://vumonline.ua/course/career-building/

Дополнительная информация

Це дистанційний онлайн курс. Навчатися можна в будь-який зручний час: https://vumonline.ua/course/career-building/

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Остап Стасів
Телефон:
(050) 338-88-43 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Лидерство, командообразование, коучинг, Личностное развитие, управление временем, Управление персоналом, HR
Горячие тренинги
тренинг-интенсив
Мечта is all you need,
Mazur Event, 500 грн
бизнес-тренинг
HR-бренд успешной компании,
ТОТ, центр бизнес-технологий, 5260 грн
мастер-класс
вебинар
воркшоп
HR-департамент: нові ролі та виклики,
Международный институт бизнеса, бизнес-школа, 400 грн
мастер-класс
З начальника в лідери: не командувати, а надихати,
Международный институт бизнеса, бизнес-школа, 300 грн
відкрита зустріч
Презентація програм МВА в МІБ,
Международный институт бизнеса, бизнес-школа, бесплатно
курс
Эксперт по туризму,
Find New Job (FNJ), 15000 грн
тренинг
Партнеры сайта
2 тренинга, 3 тренера, 21 новость, 7 статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».