Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
вебінар

Особисте і суспільне у призмі класичних текстів

Организатор:
ВУМ online
Продолжительность: 40 часов
Документ об окончании: Сертифікат
Стоимость: бесплатно
Тренеры:
Дзядевич Тетяна Дзядевич Тетяна
Дата и место проведения:
22.02.19 - 01.03.19
23.02.19 - 02.03.19
24.02.19 - 03.03.19
Online-проведение, https://vumonline.ua/course/classical-works-influence-on-modern-society/

Целевая аудитория

Всі активні громадяни України які прагнуть до особистого розвитку.

Цель мероприятия

Пропонований курс – запрошення до прочитання класичних філософських та літературних творів, які мали вплив на розвиток громадсько-політичної свідомості модерного суспільства. Метою курсу є ознайомлення з текстами філософської та літературної класики, фокусуючись на таких питаннях як «держава», «суспільство», «громада», «особа», «свобода» тощо. 

Почати процес навчання можна за цим посиланням.

Программа

Пропонований курс – запрошення до прочитання класичних філософських та літературних творів, які мали вплив на розвиток громадсько-політичної свідомості модерного суспільства. 


Метою курсу є ознайомлення з текстами філософської та літературної класики, фокусуючись на таких питаннях як «держава», «суспільство», «громада», «особа», «свобода», «вибір», «право», «обов’язок» тощо. По завершенню курсу ви знатимете основні тексти західноєвропейського канону, котрі вплинули на формування концепту громадянської свідомості. Простіше кажучи, ви знатимете тексти, які можуть допомогти стати кращими громадянами, або сформувати власну громадянську позицію.


Тексти, обрані до цього курсу, належать до «західного канону», хоча підбірка не є канонічною у тому сенсі, що курс авторський і відображає моє власне бачення корисної для роздумів літератури. Я також не стверджую, що моя інтерпретація є стовідсотково неомильною. Цей курс, радше, пропозиція, ніж проголошення істини. Всі тексти перекладені українською або російською мовами і є легкодоступними у мережі Інтернет, книгарнях чи бібліотеках.

Я свідомо не включаю жодної додаткової критичної або історичної літератури, заохочуючи ознайомитися із першоджерелами. Сподіваюся, що у разі виникнення інтересу до предмету, ви самостійно продовжите мандрівку класичними творами, а також контекстами навколо цих текстів. Список далеко не повний, але дає певне уявлення про те, яким чином розвивалася критична (від «критичне мислення», а не «літературна критика») думка західноєвропейського наративу. Крім того, враховуючи сучасну українську ситуацію, я вирішила долучити кілька текстів, які не входять до західноєвропейського канону, але є важливими для розуміння нашої (української) ситуації тут і тепер. 
Курс складатиметься із тематичних блоків. Ви матимете можливість обговорення текстів на он-лайн платформі. Також маєте моральний обов’язок написати одну сторінку підсумку-читацького відгуку на кожний тематичний блок, включений у курс.
Залікова робота – написати дві сторінки довільного есе, які тексти для вас були найбільш корисними і чому.

Це дистанційний онлайн курс. Навчатися можна в будь-який зручний час: https://vumonline.ua/course/classical-works-influence-on-modern-society/

Дополнительная информация

Це дистанційний онлайн курс. Навчатися можна в будь-який зручний час: http://online.vum.org.ua/course/osobyste-i-suspilne-u-pryzmi-klasychnyh-tekstiv/

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Остап Стасів
Телефон:
(050) 338-88-43 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Личностное развитие, управление временем, Эстетическое образование, культура
Горячие тренинги
мастер-класс
вебинар
відкрита зустріч
Презентація програм МВА в МІБ,
Международный институт бизнеса, бизнес-школа, бесплатно
курс
Эксперт по туризму,
Find New Job (FNJ), 15000 грн
тренинг
тренинг-интенсив
Мечта is all you need,
Mazur Event, 500 грн
Партнеры сайта
9 тренингов, 4 тренера, 6 новостей, 1 статья
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».