Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
вебінар

Intelligent Listening, або мистецтво слухати

Организатор:
ВУМ online
Продолжительность: 40 часов
Документ об окончании: Сертифікат
Стоимость: бесплатно
Тренеры:
Бурлачук Любомира Бурлачук Любомира
Дата и место проведения:
19.10.18 - 26.10.18
20.10.18 - 27.10.18
21.10.18 - 28.10.18
Киев, https://vumonline.ua/course/intelligent-listening/

Целевая аудитория

Курс створений в першу чергу з думкою про молодих людей – студентів, управлінців, громадських лідерів, які замислюються над життям та мають бажання, волю і здатність творити гідне майбутнє в цей унікальний час великого прискорення та можливостей.

Цель мероприятия

Курс «Intelligent Listening, або Мистецтво Слухати» – це запрошення до спільних роздумів над феноменом слухання, до усвідомлення трансформаційної сили слухання, спонукання до активного розвитку здатності слухати як фундаментальної основи буття Людини.  

Почати процес навчання можна за цим посиланням.

Программа

Минуло лише кілька десятків років з часу того епохального вибуху, який ми тепер звично називаємо цифровою революцією, і Світ назавжди став іншим!

Багатотисячолітня цивілізація Книги і Логосу надзвичайно швидко трансформувалась в цивілізацію Медіа. Світ розквітнув новими, фантастичними можливостями, та разом з новими можливостями прийшли і нові проблеми та протиріччя.

Під загрозою опинилась наша свобода, а головне - сама здатність бути Людиною. Цивілізація Медіа агресивно втручається в наше світосприйняття, впливає на наші цінності, ставлення, на нашу здатність слухати – а, значить, мислити, любити, творити!

Навколо нас стоїть безупинний інформаційний шум – в кожному магазині, літаку чи автомобілі, на вулиці, на роботі і вдома. Це вбиває нерви, людську гідність, здатність слухати та мислити. Це вбиває культуру і цивілізацію!


Тиша скоро стане розкішшю, за яку потрібно буде платити. А замість тиші, без якої неможливе споглядання та осмислення, «… наступает глухота паучья, здесь провал сильнее наших сил…» – геніальне передчуття поета Осипа Мандельштама про вектор трансформації людини у двадцятому столітті.

В бурхливому потоці шуму, який стрімко увірвався в наше життя, стає все важче і важче вловити звуки і слова, наповнені чистими смисловими енергіями. Ми втрачаємо зв’язок з реальністю, між нами та Світом – щільна аудіо- та відеозавіса. Замість зоряного неба перед нами – екран комп’ютера, замість Людини – юзер чи клієнт, замість природи – симулякри та предмети споживання.

Міжперсональне, та навіть міждержавне, спілкування все частіше стає схожим на діалог глухих, рівень агресії та конфліктності в світі невпинно зростає. Я впевнена, що дуже багатьох непорозумінь і трагедій можна було б уникнути, якби ми навчились слухати і чути один одного!

«Intelligent Listening, або Мистецтво Слухати» – авторський міждисциплінарний курс на перетині філософії, історії, лінгвістики, музики, поезії та живопису, створений в першу чергу з думкою про молодих людей – студентів, управлінців, громадських лідерів, які замислюються над життям та мають бажання, волю і здатність творити гідне майбутнє в цей унікальний час великого прискорення, можливостей та драматичних змін.

Курс «Intelligent Listening, або Мистецтво Слухати» – це запрошення до спільних роздумів над феноменом слухання, до усвідомлення трансформаційної сили слухання, спонукання до активного розвитку здатності слухати як фундаментальної основи буття Людини.  

Розкрити природу і значення здатності слухати допоможуть аудіо- та відеоматеріали, залучені до курсу – зокрема, музика Й.С. Баха, К.В. Глюка, В.А. Моцарта, Л. Ван Бетховена, рок-групи «Pink Floyd», фрагменти з фільмів Roman Polański «Pianist» («Піаніст») та Bernard Rose «Immortal Beloved» («Безсмертна кохана»), поезія О. Мандельштама та Ф. Тютчева.

А картини на біблейські та міфологічні сюжети Стародавньої Греції виступають в ролі концептуальних метафор до авторських ідей курсу.

Це дистанційний онлайн курс. Навчатися можна в будь-який зручний час: https://vumonline.ua/course/intelligent-listening/  

Дополнительная информация

Це дистанційний онлайн курс. Навчатися можна в будь-який зручний час: https://vumonline.ua/course/intelligent-listening/ 

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Остап Стасів
Телефон:
(050) 338-88-43 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Личностное развитие, управление временем, Эстетическое образование, культура
Горячие тренинги
воркшоп
Креативное мышление в бизнесе,
Бизнес Школа КРОК (BSK), 2800 грн
відкрита зустріч
Презентація програм МВА від МІБ в Харкові,
Бизнес-школа "Международный институт бизнеса", бесплатно
відкрита зустріч
Презентація програм МВА від МІБ в Дніпрі,
Бизнес-школа "Международный институт бизнеса", бесплатно
Партнеры сайта
1 тренинг, 4 тренера, 9 новостей, 3 статьи
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».