Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
вебінар

Громадськість та влада: дієві механізми впливу

Организатор:
ВУМ online
Продолжительность: 40 часов
Документ об окончании: Сертифікат
Стоимость: бесплатно
Тренеры:
Артеменко Віктор Артеменко Віктор
Дата и место проведения:
22.02.19 - 01.03.19
23.02.19 - 02.03.19
24.02.19 - 03.03.19
25.02.19 - 04.03.19
Online-проведение, https://vumonline.ua/course/public-and-government/

Целевая аудитория

 Курс розрахований на широке коло слухачів:

  • активна молодь віком від 18 до 35 років;
  • громадські активісти, представники неурядових організацій та ініціативних груп.

Цель мероприятия

Цей курс має на меті сформувати практичне уявлення про можливості залучення громадян до процесів вироблення політики на локальному та національному рівнях.

Почати процес навчання можна за цим посиланням.

Программа

Як відомо, громадянське суспільство є невід'ємним елементом розвиненої демократичної держави. Тому необхідно розуміти основні моменти, які впливають на його формування, а також сприяють налагодженню ефективного діалогу та взаємодії з владою.

Цей курс має на меті сформувати практичне уявлення про можливості залучення громадян до процесів вироблення політики на локальному та національному рівнях. Крім того, гості нашого курсу - знані активісти та громадські діячі - поділяться своїм досвідом впровадження якісних змін, використовуючи існуючі інструменти впливу.

 Курс розрахований на широке коло слухачів:

  • активна молодь віком від 18 до 35 років;
  • громадські активісти, представники неурядових організацій та ініціативних груп.

Під час занять на нашому курсі ви отримаєте відповіді на такі питання:

  • Що таке демократія участі, які її форми та механізми?
  • Як скористатися електронними інструментами демократичної участі?
  • Як функціонують українські громадські об‘єднання?
  • Що таке громадська адвокація та як провести успішну адвокаційну кампанію?
  • Яким чином можна впливати на органи місцевого самоврядування і державної влади та співпрацювати з ними?

Ми дуже сподіваємось, що цей курс надихне наших слухачів на нові досягнення, втілення власних ідей, ініціатив та бажання зробити наш світ трішечки краще разом!

Особлива подяка висловлюється спікеру курсу – Віктору Артеменку та всім гостям, які долучилися до його створення.

Це дистанційний онлайн курс. Навчатися можна в будь-який зручний час: https://vumonline.ua/course/public-and-government/

Дополнительная информация

Запрошені гості

Гостями курсу є громадські активісти та експерти в галузі взаємодії з органами державної влади, а саме:

Анастасія Лепуга, заступник директора Комунальної установи “Інститут міста” (Львів), керівник проекту “Зміцнення громад заради сталого розвитку міста”, що реалізовується у Львові за підтримки Європейського Союзу, випускник програми Школа управління (School of Public Management) УКУ, а також “Innovations across borders” та “Good governance: Програма інноваційного підходу до державного управління” Львівської бізнес-школи УКУ.

Дарія Слизьконіс, керівник відділу доступу до інформації Центру політичних студій та аналітики “Ейдос”, член Експертної ради з доступу до публічної інформації та захисту приватності при Секретаріаті Уповноваженого Верховної ради з прав людини. Дарія – керівник Всеукраїнської моніторингової кампанії прозорості та підзвітності органів місцевої влади “Знати, щоб діяти!” у 2011-2017 рр. Розробляла політики у сфері доступу до інформації у 2013-2014 рр., стала співавтором багатьох  посібників з доступу до публічної інформації (2011-2015 рр.). Організовувала та проводила навчання державних службовців «Механізми ефективного забезпечення доступу до публічної інформації в органах місцевої влади» (2013-2016). Також Дарія є менеджером Всеукраїнської коаліції «Прозорі ради».

Андрій Круглашов, політичний консультант, координатор руху ЧEСНО у 2015-2016.

Юрій Бугай, працював у pro.mova, BI Norwegian Business School, КМБШ, Metro AG, Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Один з координаторів системи ProZorro, а зараз керівник проектного офісу Е-здоров’я.

Анна Меленчук, магістр програми з електронного урядування Університету Глазго та Тарту. В рамках магістерської роботи досліджує кібербезпеку. Анна стажувалася в Європейському та Канадському Парламентах.  Працює в Представництві ООН в України (м.Київ).

Cергій Лобойко, керівник Центру Розвитку Інновацій НаУКМА. Організатор в Могилянці/НаУКМА «Export&MSB Studies». Розробник Національної платформи МСБ. Організатор Головний експерт групи «Е-Демократія» Реанімаційного Пакету Реформ. Ініціатор та співавтор Закону «Про електронні петиції». Фахівець у галузі менеджменту інновацій та вироблення стратегій для бізнесу, центральних та місцевих органів влади.

Олена Бекреньова, директор Благодійного фонду Богдана Гаврилишина. З 2010 року координувала розробку та запуск основної довгострокової програми Фонду «Молодь змінить Україну», учасниками якої стали близько 500 осіб. З 2015 року є асоційованим членом Всесвітньої Академії мистецтва та науки (World Academy of Art and Science), членом Наглядової ради громадської організації Global Ukraine, членом міжурядової Українсько-Польської ради молодіжних обмінів.

Юлія Тичківська, громадський активіст та член наглядової ради платформи “Тепле місто”. Співзасновниця Відкритого Університету Майдану. Наразі співзасновник Bendukidze Free Market Centre, до нещодавна віце-президент у Kyiv School of Economics (KSE) та Global Shaper.

Олена Прокопенко, адвокаційний менеджер Реанімаційного Пакету Реформ, автор і викладач першого в Україні навчального курсу з лобіювання для платформи масових онлайн-курсів Prometheus, співавтор законопроекту “Про лобіювання”. Працювала консультантом з адвокації проекту ПРООН, координатором податкового та митного комітетів Європейської Бізнес Асоціації та керівником проектів із взаємодії з органами державної влади міжнародної консалтингової компанії PBN Hill+Knowlton Strategies.

Юлія Солоха, керівник проекту “Київ без тютюнового диму” Центру демократії та верховенства права, керівник ГО “Центр адвокації громадського здоров’я”, експерт Центру контролю над тютюном та Реанімаційного Пакету Реформ. Ведуча соціальних телепрограм на каналі КДРТРК, керівник прес-центру народного депутата України, медіаменеджер в ГО “Життя”. Координувала адвокаційні кампанії спрямовані на просування змін до національного законодавства задля захисту громадського здоров’я та захисту прав споживачів.

Олександра Устінова, комунікаційник, член правління “Центру протидії корупції”

Автори курсу (представники Центру Вивчення Демократії):

Юлія Куликова – фахівець з міжнародних відносин та дипломатії. Здобула ступінь магістра з регіональної політики ЄС в Коледжі Європи. В даний час отримує диплом юриста в Інституті післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка, а також працює в проекті Україна-ЄС Твіннінг з реформування ринку електроенергії.

Життєве кредо: “Наше життя залежить лише від нашого вибору”

Євгенія Бодня – молодший фахівець з питань секторальної політики ЄС. Наразі працює в Урядовому офісі з європейської та євроатлантичної інтеграції в рамках Європейського проекту «Association4U». Здобуває ступінь магістра у сфері права в КНУ імені Тараса Шевченка. Навчалась в університеті Адама Міцкевича в Познані (Польща) за спеціальністю «Європеїстика».

Життєве кредо: «Кожне бажання дається нам разом із силами на його здійснення». 

Христина Парандій – фахівець у сфері міжнародних відносин та зовнішньої політики ЄС. Вона працює у коаліції українських громадських організацій “Реанімаційний Пакет Реформ”, цікавиться питаннями розвитку громадянського суспільства. Христина здобула ступінь магістра в Маастрихтському університеті (Нідерланди) та ступінь бакалавра – у Києво-Могилянській академії.

Життєве кредо: “Живи мрією - і мрією стане життя!”

Оксана Хомей – магістр з питань світової політики та європейських міждисциплінарних студій. Випускниця факультету міжнародних відносин Львівського національного університету і Коледжу Європи. Працює в міжнародній компанії. У вільний від роботи час займається громадським активізмом.

Життєве кредо: “Мрій і дій!” 

Вікторія Карачевцева – фахівець з питань соціально-економічного та культурного розвитку міських/сільських територій та транскордонного співробітництва. Випускниця факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича. Працює в сфері маркетингу та проектного менеджменту. Громадський активіст, голова та співзасновник ГО “Фундація 3-і: ідеї, інновації та ініціативи”.

Життєве кредо: “Per aspera ad astra”.

Максим Ліушан – спеціаліст з питань розвитку громадянського суспільства та підвищення рівня молодіжної участі. Випускник факультету менеджменту Національного Гірничого Університету України. Засновник молодіжної ГО “Європейська молодіжна спільнота”

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Остап Стасів
Телефон:
(050) 338-88-43 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Лидерство, командообразование, коучинг, Право, юриспруденция
Горячие тренинги
тренинг-интенсив
Мечта is all you need,
Mazur Event, 500 грн
бизнес-тренинг
HR-бренд успешной компании,
ТОТ, центр бизнес-технологий, 5260 грн
мастер-класс
тренинг
Психология любовных отношений,
Международный центр психологии и развития, 400 грн
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».