Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
тренінг

Бухгалтерський облік та податкове планування

Организатор:
Бизнес академия практического менеджмента
Продолжительность: 8 часов
Документ об окончании: на вимогу сертифікат
Стоимость: 700 грн
Тренеры:
Мороз Виктор Романович
Дата и место проведения:
25.07.19, начало в 09:00
Луцк, вул. Євгена Сверстюка, 1 ( 2 поверх)

Программа

25 липня Бізнес академія практичного менеджменту організовує навчання в рамках програми General MBA - модуль "Бухгалтерський облік та податкове планування".


                Бухгалтерський облік нині є важливою частиною економічної науки, забезпечуючи необхідні для відображення господарської діяльності та контролю за її результатами дані. Він перетворився на міжнародну мову бізнесу і став обов'язковою передумовою успішної діяльності кожного підприємства.

          Сучасний бухгалтерський облік включає цілу низку наукових дисциплін, в яких розглядаються методологічні та організаційні принципи його побудови, специфічні особливості його ведення на різних підприємствах і галузях народного господарства, використання облікової інформації для складання звітності, аналізу, контролю та управління в цілому. Виходячи з цього, можна з впевненістю говорити, що на сьогоднішній день професійний та успішний менеджер зобов’язаний бути компетентним щодо основних облікових термінів та понять, орієнтуватися в задачах та можливостях бухгалтерського обліку, вміти правильно визначити напрямки розвитку та вимоги до бухгалтерського обліку на підприємстві.

                 Разом із тим особливості податкового законодавства України зумовили необхідність ведення податкового обліку, який потрібний для поглиблення інформативності фінансового обліку, оскільки на основі даних лише фінансового чи управлінського обліку неможливо досягти достовірного забезпечення податкової звітності.  Адже, як відомо, визначальним у оподаткуванні підприємств є розмежування операцій з придбання сировини і матеріалів, робіт і послуг або продажу продукції (робіт, послуг) за податковими періодами на так звану «першу» та «другу» події, що у фінансовому обліку без відображення на спеціальних рахунках чи субрахунках не досягається. Особливо важливо за даними податкового обліку визначити оподатковуваний прибуток, оскільки він обчислюється за іншою методикою, ніж фінансові результати у загальноприйнятому економічному розумінні.

            Виходячи з цього, можна з впевненістю говорити, що на сьогоднішній день професійний та успішний менеджер зобов’язаний бути компетентним щодо основних облікових термінів та понять, орієнтуватися в задачах та можливостях податкового обліку, вміти правильно визначити порядок оподаткування на підприємстві.

Викладач - Мороз Віктор - керівник служби внутрішнього аудиту VolWest Group
Дата проведення - 25 липня
Тривалість - 8 год., початок о 09:00.
Місце проведення - м. Луцьк, вул. Євгена Сверстюка, 1
Деталі на сайті: http://pmba.com.ua/events/trening-buhgalterskii-oblik-ta-podatkove-planuvannia, або за тел. 050 438 02 80

Чекаємо на Вас! Розвивайтесь разом із РМВА!

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Струк Ирина
Телефон:
(050) 438-02-80 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категории: Бухгалтерия, аудит, налогообложение
Горячие тренинги
вебинар
Партнеры сайта
9 тренингов, 3 тренера, 2 новости
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».