Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
вебінар

Залучайтe найкращих – створюйтe робочі місця бeз дискримінаціі

Организатор:
ВУМ online
Продолжительность: 40 часов
Документ об окончании: Сертифікат
Стоимость: бесплатно
Тренеры:
Діденко Марина Діденко Марина
Федорович Ірина Федорович Ірина
Дата и место проведения:
21.02.19 - 28.02.19
22.02.19 - 01.03.19
23.02.19 - 02.03.19
24.02.19 - 03.03.19
Online-проведение, https://vumonline.ua/course/jobs-without-discrimination/

Целевая аудитория

Курс буде корисним для менеджерів з персоналу, рекрутерів, керівників компаній, котрі націлені на стовідсотковий результат та прагнуть залучити найкращі кадри, бізнес-тренерам та викладачам, тим, хто знаходиться у пошуку роботи.

Цель мероприятия

Цей курс має на меті допомогти компаніям, які прагнуть не відставати від часу, бути різноманітними, авангардними та дотримуватись законодавства України, формуючи та зміцнюючи свою команду.

Почати навчання можна за посиланням.

Программа

Питання дотримання прав людини, забезпечення рівного ставлення до працівників, відсутність дискримінаційних практик, впровадження  «політики рівності» на робочому місці  є важливим мотиваційним та регулювальним  інструментом. Інструментом, який вже давно використовують міжнародні компанії та який легко можуть опанувати українські. Ми допоможемо вам створити атмосферу довіри та поваги у команді працівників та вирішити конфлікти, спровоковані непорозумінням і стереотипами. Ви зможете самостійно розробити політику рівності для свого бізнесу та навчитись використовувати негрошові методи мотивації працівників. 

Чому навчаться учасники курсу:

Ви дізнаєтесь про переваги добору персоналу за кваліфікацією та досвідом; зрозумієте, як клімат довіри до компанії покращує результати; у вас з’явиться фахова відповідь для директора, який, наприклад, обирає секретарку лише за критеріями зовнішності, а не фаховості; навчитеся використовувати ціннісний підхід для побудови довіри та здивуєтесь, наскільки вища та ефективніша працездатність у захищених, замотивованих працівників.

Разом дамо відповіді на такі основні питання:

 • як клімат довіри до компанії покращує результати;
 • як розрізнити стереотипи про ефективність від справді важливих для працівника якостей;
 • які переваги є у різноманітної команди;
 • коли стереотипи призводять до порушень;
 • що буде краще для бізнесу – скарга чи навчання;
 • як політика рівності та робота з командою можуть підвищити ефективність.

Цей курс буде цікавий:

 • менеджерам із персоналу;
 • рекрутерам;
 • керівникам компаній (маленьких та великих, приватних та державних), котрі націлені на найвищі результати та прагнуть залучити найкращі кадри;
 • бізнес-тренерам та викладачам. В основі успішного бізнесу завжди знаходяться цінності прав людини;
 • тим, хто шукає роботу, адже ви дізнаєтесь, які компанії поважають та культивують цінності прав людини і створюють справді комфортні умови праці.

Онлайн-курс розроблено в рамках проекту “Індекс корпоративної рівності”, який отримав підтримку від Міжнародного фонду “Відродження”.

Почати навчання можна за посиланням.

Дополнительная информация

Викладачі:

Діденко Марина  – психологиня, тренерка ВБО «Точка опори», старший викладач ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України. Співторка онлайн курсу для лікарів з питань толерантності та тренінгового модулю «Політика рівності»: методичні рекомендації для проведення тренінгу, тощо. Працює над різноманітними проектами з запобігання та протидії дискримінації. Експертка з питань впровадження «політик рівності» на робочому місті, автор тренінгів по толерантності та недискримінації для  різноманітних професійних груп.

Свердлова Олександра – менеджерка проектів ГО “Центр Соціальна Дія”, тренерка. Працює у сфері захисту прав людини з 2012-го року. За освітою Олександра магістр соціології, цікавиться темами: права людини, рівність, соціальні ідентичності, недискримінація, злочини на ґрунті ненависті, політики рівності, неформальна освіта. 

Федорович Ірина – заступниця голови правління Центру «Соціальна дія», співголова  координаційної ради Коаліції з протидії дискримінації в Україні, співавторка та авторка кількох посібників на тему протидії та запобігання дискримінації для державних службовців, поліцейських, активістів та тренерів. Менеджерка за фахом та тренерка з прав людини. Працювала в Міжнародній Амністії в Україні, а у 2008 році разом із колегами заснувала Проект “Без кордонів” як частину ГО Центр “Соціальна дія”. Працює над різноманітними проектами з запобігання та протидії дискримінації, юридичної допомоги жертвам порушень прав людини, розробляє та проводить навчання з прав людини для різних цільових аудиторій, включаючи курс з толерантності для нової поліції. Авторка колонок, співпрацює з виданнями «Українська правда», «Лівий берег» та «Фокус».

Онлайн-курс розроблено в рамках проекту “Український індекс корпоративної рівності” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Почати навчання можна за посиланням.

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Остап Стасів
Телефон:
(050) 338-88-43 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Менеджмент, управление компанией, Тренинги для тренеров, Управление персоналом, HR
Горячие тренинги
тренинг
курс
Эннеаграмма ICTA,
la Femme, 5000 грн
семинар
мастер-класс
Управління неурядовими організаціями в умовах сучасних викликів,
Международный институт бизнеса, бизнес-школа
мастер-класс
Майстерня рішень. Digital кирилицею,
Международный институт бизнеса, бизнес-школа, 150 грн
бизнес-тренинг
HR-бренд успешной компании,
ТОТ, центр бизнес-технологий, 5260 грн
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».