Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
вебінар

Активіст цифрової епохи. Посібник з інструментів е-демократії

Организатор:
ВУМ online
Продолжительность: 40 часов
Документ об окончании: Сертифікат
Стоимость: бесплатно
Тренеры:
Лубкін Дмитро Лубкін Дмитро
Дата и место проведения:
27.04.19 - 04.05.19
28.04.19 - 05.05.19
29.04.19 - 06.05.19
30.04.19 - 07.05.19
01.05.19 - 08.05.19
Online-проведение, https://vumonline.ua/course/e-democracy-workshop/

Целевая аудитория

Цей курс для активної молоді, громадських активістів, представників неурядових організацій та ініціативних груп, а також тих громадян, що хочуть долучитись до демократичних процесів в Україні, використовуючи сучасні технології.

Цель мероприятия

Цей курс про те, для чого існує електронна демократія та як користуватись її інструментами.

Курсу допомагає розібратись з тим:

  •  Що таке електронна демократія?
  • Яким чином та за допомогою яких інструментів можна впливати на органи влади та місцевого самоврядування?
  • Як отримувати державні послуги, долучатись до процесів керування державою, створити свій власний проект за рахунок інструментів е-дем?

Программа

Світ змінюється щохвилини. Інформація розповсюджується миттєво, процеси прискорюються, а життя надає нові можливості впливати на ситуацію замість того, щоб залишатись пасивним спостерігачем. 

Наш практичний курс з е-демократії орієнтований на найширше коло слухачів, які прагнуть здобути знання з електронної демократії та оволодіти вмінням користуватись інструментами е-дем. Після прослуховування курсу та виконання завдань, слухачі отримують Звання «Досвідчений користувач» та зможуть долучитись до спільнот е-дем з подальшим залученням та можливістю стати агентом змін у країні. 

Курс складається з 10 занять та бонусної лекції про те, як отримати кошти на свій проект з ціфрової демократії. Кожне із занять підготовлено групою авторів. Ви маєте можливість розглянути кожне питання з кількох точок зору. Автори допомажуть слухачам розібратись з тим, що таке електронна (або цифрова) демократія, яким чином та за допомогою яких інструментів можна впливати на органи влади та місцевого самоврядування, одержувати державні послуги, долучатись до процесів керування країною, створити свій проект та змінювати цей світ на краще. Наше завдання - надати практичні знання від відомих українських та міжнародних експертів з е-демокраії, відкриваючи громадянам нові можливості.

Матеріал подається у легкій та невимушеній формі, що робить його доступним для слухачів будь-якого рівня підготовки.

Курс створено у співпраці команди ГО Мій Голос та Коаліції з впровадження Е-дем в Україні.

Серед спікерів курсу, зокрема:

  • Дмитро Лубкін. Координатор проекту Он-лайн Платформи Громадських Ініціатив Мій Голос 
  • Сергій Лобойко. Керівник Центру розвитку інновацій, НаУКМА, головний експерт групи «Електронна демократія» Реанімаційного Пакету Реформ, Учасник Експертної ради KyivSmartCity. 
  • Сергій Карелін. Експерт ГО «Центр «Ейдос», експерт групи «Електронна демократія» Реанімаційного Пакету Реформ. Один з розробників проекту «Відкритий бюджет». 

Це дистанційний онлайн курс, навчатися можна у будь який зручний для вас час. Почати навчання можна за посиланням: https://vumonline.ua/course/e-democracy-workshop/

Дополнительная информация

Структура курсу: 

Тема 1 : Демократія у цифрову епоху

Основні поняття е-дем. Ролі громадянина по відношенню до е-дем інструментів. Шлях від eDem спостерігача до радника. В якості бонусу слухачі отримають на пошту мотиваційний календар – шлях від eDem спостерігача до радника.

Тема 2: Електронна демократія та інструменти е-дем

Ви розкриєте зміст та сутність поняття «електронна демократія», а також дізнаєтесь цікаві факти про історію розвитку електронної демократії в нашій державі. Зможете впевнено розрізняти види демократії, ознайомитесь з тим, що таке Liquid Democracy та Smart громадяни. Будете мати можливість відрізняти е-демократію та е-урядування.

Тема 3: Е-дем та е-урядування

Після практикуму ви сформуєте уявлення про умови, які необхідні для розвитку електронної демократії в нашій державі, дізнаєтесь про фактори, які уповільнюють або прискорюють рух нашої країни до е-дем, як на центральному та місцевому рівні впроваджуються принципи електронної демократії.

Тема 4: Доступ до державних послуг за допомогою інструментів е-дем

Оформлення державних документів без черги, реєстрація бізнесу або сплата податків в Інтернеті… Перелік електронних державних послуг в нашій країні постійно розширюється, а сам процес їх отримання – вдосконалюється.  На практикумі ми познайомимося з платформами для отримання державних послуг.  Ви почуєте про новації та отримаєте корисні поради, як користуватись порталами, дізнаєтесь, які можливості відкриваються для користувачів, і що потрібно, щоб скористатись цими послугами.

Тема 5: Що таке громадський бюджет

Ви маєте добру ідею щодо розвитку вашого міста або району? Або, можливо, бажаєте щось відремонтувати, покращити, модернізувати – наприклад, школу, стадіон або дорогу? Громадський бюджет або бюджет участі – практичний інструмент, що дозволяє змінювати ваше місто за кошти місцевого бюджету.

Тема 6: Як перемогти у конкурсі бюджетів участі

На практикумі ми навчимо вас, як донести Вашу ідею до влади так, аби її стовідсотково реалізували; що треба зробити, щоб отримати фінансування свого проекту із місцевого бюджету, які секрети успішних проектів, та які типові помилки роблять ініціатори проектів.

Тема 7: Петиції та ініціативи

Петиція як звернення громадян до представників влади – дієвий інструмент впливу суспільства. Але тільки за умови грамотного користування цим інструментом. Скільки та які сайти петицій працюють в Україні, наскільки вони дієві, чим відрізняється збір підписів та навіщо все це потрібно. На ці та інші питання знайдемо відповіді на практикумі.

Тема 8: Практичні поради з підготовки петицій та їх просування

Ми навчимось писати петиції, розміщувати на платформах та проводити кампанії на їх підтримку.

Тема 9: Менеджмент проектів е-дем

Як спланувати і втілити свій проект? Дізнайтеся з практичних порад, як здійснити проект якісно, вчасно, і з натхненням.  Концепція, команда, партнери, бюджет, графік, тайм-менеджмент, енерджі-менеджмент і мотивація. Особливості групової динаміки у команді, важливість комунікації з громадськістю, іншими організаціями, програмістами, владою, донорами. Оцінка впливу проекту та забезпечення його сталості.

Тема 10: Інші приклади інструментів е-дем

З практикуму ви дослідите інноваційні світові еДем розробки й новітні тенденції, які корисні уроки для нашої країни можна отримати з досвіду зарубіжних країн та які ще інструменти е-дем працюють в Україні та які новації чекають нас у недалекому майбутньому.

Бонус: Як створити свій проект з е-дем та отримати для нього фінансування

Як допомогти громадянам краще взаємодіяти з державою та будувати діалог в електронному просторі? Практикум надає практичні поради для тих, хто має ідеї з розвитку еДем, але ще не розуміє, як започаткувати проект та яким чином отримати гроші на його втілення. Долучайтесь до  практикуму  та отримайте більше натхнення й мотивації для їх реалізації.

Це дистанційний онлайн курс, навчатися можна у будь який зручний для вас час. Почати навчання можна за посиланням: https://vumonline.ua/course/e-democracy-workshop/

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Остап Стасів
Телефон:
(050) 338-88-43 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категории: Право, юриспруденция
Горячие тренинги
семинар
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».