Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
вебінар

Креативне мислення

Организатор:
ВУМ online
Продолжительность: 40 часов
Документ об окончании: Сертифікат
Стоимость: бесплатно
Тренеры:
Лісін Володимир Лісін Володимир
Скиба Микола Скиба Микола
Дата и место проведения:
25.04.19 - 02.05.19
26.04.19 - 03.05.19
27.04.19 - 04.05.19
28.04.19 - 05.05.19
29.04.19 - 06.05.19
Online-проведение, https://vumonline.ua/course/creative-thinking/

Целевая аудитория

Курс «Креативне мислення» буде актуальним для тих, хто прагне навчатися протягом життя і успішно застосовувати свої знання у різноманітних сферах.

Цель мероприятия

Цей курс допомагає розвинути власне креативне мислення – той інструмент, що стає в пригоді у ситуаціях з високою долею невизначеності.

Программа

Практично кожна людина рано чи пізно зіштовхується із ситуацією з високою долею невизначеності, в якій немає однозначного «правильного» чи «неправильного» розв’язку, але необхідно ухвалювати рішення і діяти. Наприклад, це може бути вихід на ринок з новим продуктом, або вихід з наявним продуктом на нові ринки, або пошук розв’язання соціальної проблеми. Саме тоді – знаємо ми про те чи ні – на допомогу приходить креативне мислення. Краще, звісно, знати і вміти цілеспрямовано застосовувати цю потужну здатність, закладену в нас природою. У найближчий час кількість та інтенсивність  ситуацій, що вимагатиме від нас нестандартного підходу, лише зростатимуть. Недарма експерти Світового економічного форуму в Давосі включили креативне мислення у топ-5 компетенцій найближчого десятиліття.

Креативне мислення часто ще називають out-of-the-box thinking, тобто мислення поза шаблонами. Подолання стереотипів і вихід за межі  – лише один з аспектів креативності, інші не менш важливі - вміння експериментувати і змішувати, формувати нові паттерни, оперувати складністю. Разом з тим, варто  не плутати креативність із самовираженням і мистецькою творчістю. Основне завдання цього курсу - допомогти вам розвивати та підтримувати власну креативність (через розуміння принципів та регулярні тренувальні вправи).

Цей курс буде актуальним для тих, хто прагне навчатися протягом життя і успішно застосовувати свої знання у різноманітних сферах, включаючи бізнес, громадську діяльність, освіту, науку, управління і військову справу. Тих, хто не боїться помилятися і бути автором власної реальності.

Це дистанційний онлайн курс. Навчатися можна будь-який зручний для вас час.

Почати процес навчання можна за посиланням: https://vumonline.ua/course/creative-thinking/

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Остап Стасів
Телефон:
(050) 338-88-43 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Личностное развитие, управление временем, Маркетинг, реклама, PR, брендинг, Эстетическое образование, культура
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».