Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
вебінар

Кредит – це зло

Организатор:
ВУМ online
Продолжительность: 30 часов
Документ об окончании: Сертифікат
Стоимость: бесплатно
Тренеры:
Орлов Дмитро Орлов Дмитро
Дата и место проведения:
21.02.19 - 28.02.19
22.02.19 - 01.03.19
23.02.19 - 02.03.19
24.02.19 - 03.03.19
Online-проведение, https://vumonline.ua/course/credit-to-take-or-not-to-take

Целевая аудитория

Всі громадяни України, які хочуть розібратися, що таке кредит в українських реаліях і чи варто його використовувати.

Цель мероприятия

Мета цього курсу - дати простим людям - не-фінансистам розуміння суті та логіки відносин, які виникають при кредитуванні.

Программа

Якщо ви вже цікавилися темою кредитування та намагалися скористатися традиційними джерелами (книги, спеціалізовані статті, нормативні акти, кредитні договори) - ви знаєте, наскільки це непросто. Формальні, теоретично та юридично правильні визначення - надто складні для сприйняття. З них дуже важко вхопити суть прочитаного, скласти картинку.

Мета курсу "Кредит - це зло?"

Мета цього курсу - дати простим людям - не-фінансистам розуміння суті та логіки відносин, які виникають при кредитуванні. Ми простою мовою поговоримо: навіщо кредит людині; чи є в ньому сенс, чи це просто маніпуляція. Навчимося визначати реальну вартість кредиту з використанням математики, не складнішої за 4-й клас звичайної школи. З'ясуємо, чому одні кредити  дорожчі за інші, і як не переплачувати. Розглянемо, як не потрапити до кредитної пастки, а хто потрапив - як вибратися з мінімальними втратами. Ознайомимося з правилами «техніки безпеки», дотримання яких допоможе зробити кредит безпечнішим та підвищити задоволеність від досвіду користування ним.

В основі курсу лежить економічна теорія та практичний досвід автора: 10 років роботи у сфері споживчого кредитування та 10 років користування кредитом. Автор не має на меті в чомусь переконувати слухачів – радше, поділитися корисною інформацією, яку важко отримати з традиційних джерел.

Чому розуміння суті кредитування є частиною громадянської освіти? Кредит є невід’ємною складовою ринкової економіки. Це фінансовий інструмент, який може бути застосований як на користь, так і на шкоду суспільства. Наш курс дає можливість на основі неупередженої інформації сформувати власну думку на цю тему. Обґрунтована власна думка дозволяє уникати впливу різного роду маніпуляцій, та приймати рішення, що дійсно працюють на користь.

Це дистанційний онлайн курс. Навчатися можна в будь-який зручний час: https://vumonline.ua/course/credit-to-take-or-not-to-take/

Дополнительная информация

Це дистанційний онлайн курс. Навчатися можна в будь-який зручний час: https://vumonline.ua/course/credit-to-take-or-not-to-take/

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Остап Стасів
Телефон:
(050) 338-88-43 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Банк, финансы, Право, юриспруденция
Горячие тренинги
вебинар
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».