Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
вебінар

Енергоефективність багатоквартирного будинку в дії

Организатор:
ВУМ online
Продолжительность: 50 часов
Документ об окончании: Сертифікат
Стоимость: бесплатно
Тренеры:
Ільїнов Микола Ільїнов Микола
Лінн Софія Лінн Софія
Лавринюк Петро Лавринюк Петро
Павличенко Михайло Павличенко Михайло
Дата и место проведения:
23.02.19 - 02.03.19
24.02.19 - 03.03.19
25.02.19 - 04.03.19
Online-проведение, https://vumonline.ua/course/energy-efficiency-in-high-rise-building/

Целевая аудитория

Якщо ви живете в багатоповерхівці і багато платите за опалення, якщо у вашій квартирі холодно або занадто тепло, цей курс саме для вас.

Цель мероприятия

Чи можна платити – менше, а жити – краще? Відповідь: так. 
Мешканці більш ніж тисячі українських багатоповерхівок скористались порадами експертів IFC “”Енергоефективність у житловому сектору України” та тепер зустрічають зиму в комфорті: для гаманця і для життя.

Программа

Ви живете в багатоповерхівці. Ви багато платите за опалення. В вашій квартирі холодно або занадто тепло. А чи можна платити – менше, а жити – краще? Відповідь: так. 
Мешканці більш ніж тисячі українських багатоповерхівок скористались порадами експертів IFC “”Енергоефективність у житловому сектору України” та тепер зустрічають зиму в комфорті: для гаманця і для життя.

Команда IFC за підтримки Швейцарської конфедерації та ВУМ готові розповісти вам всі секрети. Курс «Енергоефективність багатоквартирного будинку в дії» спрямує вас на шляху модернізації вашого житла.

Лише практичні рекомендації, перевірені досвідом роботи саме в українських реаліях. Ми знаємо, як скоротити споживання енергії та зменшити суми в квитанціях, збільшивши комфорт.

Курс побудований на реальних прикладах термомодернізації багатоповерхівок силами мешканців. Ці люди скористалися можливостями залучення банківського фінансування та підтримки з державної і місцевої програм енергоефективності. І таких прикладів станом на вересень 2017 року в Україні вже більше тисячі. Завдяки цим заходам, поліпшити свої умови проживання та суттєво заощадити на опаленні змогли понад півмільйона громадян України (деталі щодо таких проектів - див. http://tvoeosbb.org/ ).

Мета нашого курсу – підтримати вас на шляху впровадження енергоефективних заходів у своїх багатоквартирних будинках. Ми надамо вам практичні рекомендації, як скоротити споживання енергії та зменшити суми в квитанціях. Завдяки нашому курсу ви познайомитеся з людьми, які вже пройшли цей шлях і готові ділитися власним досвідом, а також з мережею консультантів, готових допомогти вам у впровадженні енергоефективних заходів у ваших багатоквартирних будинках.


Слухачі курсу зможуть краще розібратися в таких питаннях:

  • де у багатоповерхівці втрачається тепло та яких основних заходів слід вжити, щоб заощадити енергію та ресурси;
  • як правильно впроваджувати енергоефективні заходи: як модернізувати систему опалення і яку економію це дасть; як вибрати енергоефективні вікна та двері; як утеплити будинок і чому варто інвестувати у модернізацію освітлення у місцях загального користування;
  • за рахунок яких джерел можна провести термомодернізацію багатоповерхівки; як використати банківське фінансування та підтримку державної/місцевих програм енергоефективності.

Курс підготовлено за підтримки проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» IFC (група Світового банку), що здійснюється за фінансування Швейцарської Конфедерації.

Це дистанційний онлайн курс. Навчатися можна в будь-який зручний для вас час: https://vumonline.ua/course/energy-efficiency-in-high-rise-building/


Дополнительная информация

Це дистанційний онлайн курс. Навчатися можна в будь-який зручний для вас час: https://vumonline.ua/course/energy-efficiency-in-high-rise-building/

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Остап Стасів
Телефон:
(050) 338-88-43 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Недвижимость, Право, юриспруденция, Управление проектами, бизнес-планирование
Горячие тренинги
мастер-класс
Управління неурядовими організаціями в умовах сучасних викликів,
Международный институт бизнеса, бизнес-школа
курс
Партнеры сайта
1 тренинг, 3 тренера, 2 новости
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».