Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
конференция

AI&BigData Conference

Организатор:
Дата и место проведения:
21.04.18 - 22.04.18, начало в 09:00
Львов, Яна Матейка вулиця, 6, Львів, Україна

Целевая аудитория

Data Science

Цель мероприятия

AI&BigData Conference ця подія на одному майданчику об’єднує творців нових технологій в області великих даних, представників бізнесу, а також молодих вчених. Наша попередня конференція зібрала найкращих спікерів та фахівців області AI, Data Science & Data Engineering, що дало змогу закласти початок справжньої спільноти AI&BigData Community в Україні.

Программа

AI&BigData Conference 2018 - друга міжнародна конференція, яка проходить у Львові по практичному використанню штучного інтелекту та інструментів обробки великих даних. В рамках якої обов’язково зустрінемось з упізнаваними професіоналами, талановитими мідлами, а також джунами-оптимістами, щоб проговорити останні новини розвитку Big Data & Data Science інструментів, новітні розробки у сфері AI і різнобарного використання ML.

В програму дня входить: 4ри паралельно діючих потоки; активний нетворкінг; окремі слоти наповненні Бліц-доповідями; на завершення дня відбудеться панельна дискусія, а опісля традиційне AfterParty

Технічний потік, для всіх хто пов’язаний з Data Engineering, для кого словa Big Data це виклик у вирішенні завдань. Саме тут будуть розглянуті найважливіші інструменти, нові методи та технології науки про дані

Технічний потік, хто щодня стикається з такими поняттями як ML, DL, AI Тільки актуальні теми, досвід спеціалістів з різних куточків світу у машинного навчання та штучного інтелекту, інсайти та корисні поради спеціалістів у даній галузі.

Практичний потік, де у вас буде змога набути реальні навички у використанні сучасних інструментів аналізу даних, почути так би мовити "the tips and tricks” від найкращих спеціалістів. 

Бізнес-трек і його контент призначений для власників бізнесу, менеджерів з розвитку, маркетологів. В його рамках компанії представляють кейси аналізу даних в різних бізнес-процесах і результати, що відображають ефективність тих чи інших підходів.

Також у програмі конференції буде виділено спеціальний слот Бліц-доповіді. Він передбачає короткі виступи від 5 до 15 хв протягом яких ви зможете представити задачу і її вирішення. Пріоритет для виступу надається тим, хто зареєструвався попередньо тут –
Панельна дискусія
традиційне Afterparty.

Участь у заході буде корисна всім, оскільки AI&BigData Conference — це масштабний мозговий штурм, на якому ви:

  • як учасник, отримаєте натхнення новими ідеями проектів, напрямками для розвитку та заведете нові знайомства, чи потусите зі старими-добрими друзями.
  • як спікер вдосконалите свої презентаційні скіли та отримаєте корисний зворотній зв’язок;
  • як спонсор (партнер) проявите себе, як активний гравець ринку та здобудете корисний нетворкінг;
  • як новачок відкриєте для себе світ штучного інтелекту та великих даних, як напрямок розвитку та зрозумієте куди рухатись щоб стати на стежку успіху.

Інформація про підготовку постійно оновлюється на офіційному сайті заходу та на сторінці 
Бронюйте вихідні у своєму календарi та слідкуйте за нашими новинами. А перші 20ть зареєстрованих учасників матимуть можливість придбати квитки по мега крутій ціні!


Долучайтеся до нашої спільноти задля прокачки своєї експертності і розвитку спільноти!
Чекаємо всіх на конференції!

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Владислав Монах
Телефон:
(093) 943-50-23 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
Другие тренинги в категории: Информационные технологии, IT
Партнеры сайта
1 тренинг, 2 тренера, 4 статьи
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».