Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
семинар

Зарплата та кадри

Организатор:
Професійні видання
Стоимость: бесплатно
Тренеры:
Заглада Тетяна Заглада Тетяна
Васильєв Юрій Борисович Васильєв Юрій Борисович
Олена Загорецька Олена Загорецька
Басмат Лідія Гаврилівна Басмат Лідія Гаврилівна
Мастюгіна Галина Іванівна Мастюгіна Галина Іванівна
Дата и место проведения:
28.02.18, начало в 10:00
Online-проведение

Цель мероприятия

  • оперативна інформація
  • надійні джерела
  • професійні поради
  • актуальна інформація

Программа

     У нашій країні контроль за дотриманням норм щодо захисту працівників від несприятливих чинників на робочих місцях законодавчо покладено на роботодавців. Зокрема, вони зобов’язані за власні кошти забезпечити працівників певних професій спецодягом та іншими засобами індивідуального захисту. Тож у статті «Забезпечення працівників спецодягом», яку надруковано в журналі
«Кадровик України», № 01/2018, розглянуто, кому належить видавати спецодяг, згідно з якими нормами та як  документально це оформляти. розглянуто ключові його положення.

    З 01.01.2018 р. набрали чинності зміни, внесені до Закону про бухоблік. Про те, що змінилося, як вплинуть новації на роботу бухгалтерії та які нові форми звітності запроваджено, читайте в статті «Бухоблік і фінзвітність: новації-2018», яку надруковано в журналі
«Заработная плата», № 01/2018.


     Усім роботодавцям і кадровикам відомо про необхідність дотримання законодавства про працю, що обумовлюється не лише прагненням мати чисте сумління, а й бажанням уникнути досить значних фінансових санкцій за відповідні порушення. Але візити інспекторів праці — не найприємніша частина роботи кадровика й до них краще бути готовими заздалегідь. Завчасно ознайомитися з порядком та строками проведення перевірок, а також дізнатися, в яких випадках і яку кадрову документацію  можуть вимагати інспектори праці й на чому саме вони полюбляють акцентувати свою увагу, ви можете зі статті «Перевірка підприємства органами Держпраці: чого очікувати та як діяти», яку опубліковано в газеті
газеті «Консультант Кадровика»,
№3 (159) /2018.

Семінар від видавництва «ПРОФЕСІЙНІ ВИДАННЯ»

ДО УВАГИ КАДРОВИКІВ!

19 лютого, м. Київ, М. Дарниця

Нова програма від лектора Мойсеєнко Т. І.

ЗМІНИ-2018. ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ПЕРЕВІРКИ ДЕРЖПРАЦІ, СТРАХОВИЙ СТАЖ.

  • ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ: ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ З 2018 РОКУ.
  • НОВИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПЕРЕВІРКИ ДЕРЖПРАЦІ З 2018 РОКУ В НОВІЙ ФОРМІ АКТУ ПЕРЕВІРКИ, ВИМОГИ, ПРИПИСАХ. ВИДИ ПЕРЕВІРОК ДЕРЖПРАЦІ.
  • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА: ШТРАФИ ЗБІЛЬШУЮТЬСЯ!
  • МІЖКВАЛІФІКАЦІЙНІ СПІВВІДНОШЕННЯ ОКЛАДІВ (СТАВОК): ОБОВ’ЯЗОК РОБОТОДАВЦЯ.


 

ВИСОКОЕФЕКТИВНІ ДИСТАНЦІЙНІ КУРСИ ДЛЯ КАДРОВИКІВ ТА HR ЗІ СВІДОЦТВОМ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА
 
«КАДРОВИК-PROФЕСІОНАЛ»
— високоефективна дистанційна програма у сфері трудового права та кадрового діловодства зі свідоцтвом про підвищення кваліфікації державного зразка.
Вартість курсу - 5380 грн.

«КАДРИ ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ» — сучасні дистанційні курси у сфері управління персоналом та трудових відносин зі свідоцтвом про підвищення кваліфікації державного зразка.
Вартість курсу - 5980 грн.


«КАДРОВИК-ПОЧАТКІВЕЦЬ» — сучасні дистанційні курси у сфері трудового права та кадрового діловодства (свідоцтво про проходження курсу від навчального центру «PROФЕСІОНАЛ»).
Вартість курсу - 3980 грн.

  Затримка у відрядженні й оподаткування витрат
 
   У індивідуальній податковій консультації (ІПК) від 27.10.2017 р.
№ 2406/6/99-99-13-02-03-15/ІПК ДФСУ зазначила, що не є доходом у вигляді додаткового блага платника податку - фізичної особи, яка перебуває у трудових відносинах із своїм роботодавцем, сума відшкодованих йому у встановленому законодавством порядку витрат на відрядження в межах фактичних витрат, в тому числі витрат на проїзд працівника до місця відрядження напередодні або з місця відрядження до місця постійної роботи у разі затримки, якщо це погоджено з роботодавцем, і дати на транспортних квитках не збігаються з датами, визначеними у наказі про відрядження, за умови наявності підтвердних документів.
   Як і всі, ця ІПК закінчується словами, "ця консультація має індивідуальний характер", але тут ще йдеться про судовий спір, та якби там не було, вона проливає світло й на відношення податківців до такої маловідомої сторони відряджень як затримки у відрядженні.             ІПК ДФСУ
від 27.10.2017 р. № 2406/6/99-99-13-02-03-15/ІПК

   
   Надання відпустки на час карантину

 

   Відповідно до п. 31 частини першої ст. 25 Закону про відпустки за бажанням матері або іншої особи, зазначеної у частині третій ст. 18 цього Закону (батько дитини, баба, дід чи інші родичі, які фактично доглядають за дитиною, особою, яка усиновила чи взяла під опіку дитину, один із прийомних батьків чи батьків-вихователів), в обов'язковому порядку надається відпустка без збереження заробітної плати для догляду за дитиною віком до 14 років на період оголошення карантину на відповідній території.
   Прийміть інформацію до уваги з огляду на повідомлення про те, що на окремих територіях запроваджується карантин через захворювання на кір.
   Не знаєте, яку статистичну звітність маєте подавати? Щоб дізнатися - перейдіть за цим посиланням.

 


   Право на ПСП, якщо діти проживають разом з іншим із батьків

 

   Інформаційно-довідковий департамент Державної фіскальної служби України розмістив на своєму сайті відповідь на таке запитання: чи має право на ПСП платник податку, який має двох (чи більше дітей) віком до 18 років, але один (чи більше) із них проживають з дружиною від першого шлюбу?
   Відповідно до пп. 169.1.1 ПКУ будь-який платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 % розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року, що у 2018 році складає 881 грн.
   Згідно з пп. 169.1.2 ПКУ платник податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, має право на ПСП у розмірі 100 % суми пільги, визначеної пп. 169.1.1 ПКУ (у  у 2018 році - 881 грн.), - у розрахунку на кожну таку дитину.
   Абзацом першим пп. 169.4.1 ПКУ визначено, що ПСП застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї відповідно до законодавства виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень (у 2018 році - 2470 грн). При цьому граничний розмір доходу, який дає право на отримання ПСП одному з батьків у випадку та у розмірі, передбачених пп. 169.1.2 ПКУ, визначається як добуток суми, визначеної в абзаці першому пп. 169.4.1 ПКУ, та відповідної кількості дітей.
   Згідно з пп. 3 п. 5 Порядку надання документів для застосування податкової соціальної пільги, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1227, для застосування пільги з підстав, передбачених у пп. 169.1.2 ПКУ, платник податку, який має двоє чи більше дітей віком до 18 років, крім заяви подає: копію свідоцтва (дубліката свідоцтва) про народження дитини (дітей) або документ, що підтверджує встановлення батьківства, чи документи, які підтверджують вік дитини (дітей), затверджені відповідним органом країни, в якій іноземна фізична особа - платник податку постійно проживав (проживала) до прибуття в Україну; копію рішення органу опіки і піклування про встановлення опіки чи піклування (якщо із заявою звертається опікун або піклувальник).
   Питання утримання батьками дитини визначено Сімейним кодексом України. Батьки мають право укласти договір щодо здійснення батьківських прав та виконання обов'язків тим з них, хто проживає окремо від дитини. Договір укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню.
   Таким чином, якщо батько, який має трьох дітей віком до 18 років, але двоє із них проживають з дружиною від першого шлюбу, бажає скористатися правом на застосування до його доходу ПСП, визначеної пп. 169.1.2 ПКУ, то разом із поданням до підприємства заяви щодо її застосування подаються, крім документів, визначених у Порядку, документи, що підтверджують факт утримання ним дітей. Такими документами може бути довідка органу опіки, рішення суду або нотаріально завірений договір між колишніми чоловіком та дружиною щодо здійснення батьківських прав та виконання обов'язків тим з них, хто проживає окремо від дитини, рішення суду про аліменти.

 
   Обчислення лікарняних за договором ЦПХ

 

    Як відомо, з жовтня минулого року відповідно до ст. 30 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» особи, які працюють на умовах цивільно-правового договору, мають право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, що призначаються та надаються за основним місцем роботи (діяльності). Питання залишалося за малим, як мінімум: як визначати середньоденний дохід?
   У листі від 17.12.2017 р. №571/0/86-17/218, адресованому Виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України, Мінсоцполітики роз’яснює, як би це мало бути на його думку. Однак завершує листа словами, що «законодавчі зміни щодо права на матеріальне забезпечення та соціальні послуги застрахованих осіб, які працюють на умовах цивільно-правового договору, …мають бути враховані під час підготовки виконавчою дирекцією Фонду проектів нормативно-правових актів щодо механізмів здійснення страхових виплат застрахованим особам».

            Лист Міністерства соціальної політики України
від 17.12.2017 р. № 571/0/86-17/218
     
   Неповний робочий час і скорочення роботи напередодні святкових
 
   Усталеною вважається позиція, що коли особа працює неповний робочий час, то у передсвятковий день робота на одну годину не скорочується. Проте робота на увах неповного робочого часу буває різна: неповний робочий день, неповний робочий тиждень або їх поєднання. Чи скорочується у передсвятковий день робота на одну годину для осіб, які працюють неповний робочий час, але у передсвятковий день працюють повний робочий день? Відповідь — у листі Мінсоцполітики від 22.12.2017 р. N 2960/0/107-17/284
            Лист Міністерства соціальної політики України
від 22.12.2017 р. № 2960/0/107-17/284
  
  
   Пропорційне нарахування зарплати

   В листі від 27.12.2017 р. № 2993/0/101-17 Мінсоцполітики роз’яснює, що якщо працівник не відпрацював встановлену норму робочих днів, то зарплата нараховується пропорційно дням, а якщо встановлену норму робочих годин — пропорційно годинам.
 
            Лист Міністерства соціальної політики України
від 27.12.2017 р. № 2993/0/101-17
  
  
   Нові касові документи та їх застосування

   Як відомо, 04.01.2018 р. було опубліковано, а вже 05.01.2018 р. набуло чинності нове Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затверджене постановою НБУ від 29.12.2017 р. № 148. І для багатьох підприємств, які після вихідних і святкових розпочали роботу його поява стала приємною несподіванкою. Тим паче, що всі форми касових документів було викладено в новій редакції, а підприємства, які мають відокремлені та структурні підрозділи, мають додатково врегулювати локальними актами питання взаємовідносин з ними в частині оприбуткування готівки.
   Підприємства, зрозуміло, обурилися і поставили логічне запитання: а де перехідний період? Схоже, НБУ помилку визнав і розробив для громадського обговорення проект постанови Правління Національного банку України «Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148». Національний банк України пропонує надати можливість суб’єктам господарювання протягом шести місяців привести свою діяльність з використання форм первинного обліку касових операцій до вимог Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затверджене постановою Правління Національного банку України від 29.12.2017 № 148.
   Зокрема це стосується форм відомостей на виплату готівки, прибуткових касових ордерів, видаткових касових ордерів, журналів реєстрації прибуткових і видаткових касових документів, касових книг, книг обліку виданої та прийнятої старшим касиром готівки та актів про результати інвентаризації наявних коштів.
   Протягом цього періоду редакційні відмінності форм первинного обліку не мають бути підставою для їх не застосування.
   Такий перехідний адаптаційний період, йдеться у повідомленні НБУ, дозволить суб’єктам господарювання використовувати раніше надруковані форми первинного обліку касових операцій.

Дополнительная информация

Для отримання потрібно пройти лише РЕЄСТРАЦІЮ

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Мінзар Аліса
Телефон:
(044) 568-50-60 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Бухгалтерия, аудит, налогообложение, Менеджмент, управление компанией, Управление персоналом, HR
Горячие тренинги
тренинг
Партнеры сайта
1 тренинг, 5 тренеров, 51 новость, 4 статьи
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».