Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
семинар

Зарплата та кадри

Организатор:
Професійні видання
Стоимость: бесплатно
Тренеры:
Заглада Тетяна Заглада Тетяна
Васильєв Юрій Борисович Васильєв Юрій Борисович
Олена Загорецька Олена Загорецька
Басмат Лідія Гаврилівна Басмат Лідія Гаврилівна
Мастюгіна Галина Іванівна Мастюгіна Галина Іванівна
Дата и место проведения:
31.08.18 - 31.12.18
Online-проведение

Целевая аудитория

Для отримання потрібно пройти лише РЕЄСТРАЦІЮ

Цель мероприятия

  • оперативна інформація
  • надійні джерела
  • професійні поради
  • актуальна інформація

Программа

    Для отримання потрібно пройти лише РЕЄСТРАЦІЮ

   Новини тижня    

   Нова звітність з ЄСВ
 
   Наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2018 р. № 511 викладено у новій редакції Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затверджений наказом від 14.04.2015 р. № 435.
   Наказ набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Якщо наказ буде опубліковано у липні, то наказ набере чинності з 1 серпня і вже до 20 вересня
треба буде звітувати за новою формою.
   Докладно зміни буде розглянуто в журналі «Заробітна плата» № 8/2018, а цю новину будемо доповнювати про зміни тезисно.
   За структурою звітність не змінилася, і надалі залишаються таблиця 1 додатка 4 про суми нарахованого ЄСВ, таблиця 5 про початок/припинення трудових відносин, таблиця 6 по кожній застрахованій особі тощо.
   Перше, що кидається в очі, — зміна структури таблиці 5 «Відомості про трудові відносини осіб та період проходження військової служби». У ній додано нові реквізити:
   12. Професійна назва роботи;
   13. Код ЗКППТР (код загальносоюзного класифікатора професій, посад та тарифних розрядів);
   14. Код класифікатора професій
   15. Посада;
   16. Документ-підстава про початок роботи та відпустку, кінець трудових або цивільно-правових відносин, переведення на іншу посаду;
   19. Військове звання.
   Оскільки звітність формується в електронному вигляді, то більшість кодів слід буде вибирати із «випадаючого» списку аналогічно як для підстав для припинення трудових відносин.
 
   Щодо реквізитів сплати ЄСВ
 
   ГУ ДФСУ у м. Києві роз'яснило порядок сплати до бюджету ПДФО, військового збору та ЄСВ, зокрема, що використання МФО. Детальніше -  за цим посиланням
 
   Штраф Держпраці в разі виправлення помилки
 
   У листі від 07.05.2018  р. № 3571/4.1/4.1-ДП-11 Держпраці роз’яснює, що у разі самостійного усунення роботодавцем до початку інспекційного відвідування порушення законодавства про працю щодо виплати компенсації за всі дні невикористаної відпустки в день звільнення з дотриманням вимог ст. 117 КЗпП цей факт буде врахований  уповноваженою особою при прийнятті рішення про розгляд справи про накладення штрафних санкцій.
   «Буде враховано…», але чи буде/не буде штраф? Адже порушення — несвоєчасний розрахунок — мав місце і саме за це передбачено щтраф.

         
Лист Державної служби України з питань праці
від 07.05.2018 р. № 3571/4.1/4.1-ДП-11


   Проект закону про податок на виведений капітал
 
   На сайті Верховної Ради України  за цим посиланням розміщено проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал.
   За посиланням  внизу сторінки «Проект Закону 04.07.2018» проект можна завантажити у форматі «.doc» для ознайомлення.
 
   Рахунки для сплати ПДФО і ЄСВ:перехідний період
 
   Державна казначейська служба України на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук  інформує, що з метою уникнення втрат бюджетів, у зв’язку зі зміною рахунків, встановлено перехідний період, на час якого старі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів залишаються діючими.
   Усі податки та збори перераховані на старі рахунки не втрачаються, не повертаються, не потребують додаткових зусиль на переадресацію, а зараховуються відповідно до визначених призначень та у відповідності до бюджетного законодавства.
   На час перехідного періоду - до 11 вересня 2018 року, виконання операцій як за старими, так і за новими рахунками здійснюються у штатному режимі.
   Крім того, звертаємо увагу, що рахунки для сплати ЄСВ з 02.07.18 не змінилися.
   Незважаючи на це, редакція радить сплачувати платежі на нові рахунки.


ЗАПИТАННЯ ТИЖНЯ


   Чи має підприємство оплатити листок непрацездатності, в якому не вказано діагнозу або спеціального шифру захворювання?
 
   На лицьовому боці листка непрацездатності містяться дані щодо первинного та заключного діагнозу хворого та шифр захворювання відповідно до Міжнародної статистичної класифікації хвороб та споріднених проблем охорони здоров’я (далі — шифр МКХ-10). Під час заповнення листка непрацездатності в перший день його видачі лікар у графі «Діагноз первинний» вказує первинний діагноз. У графі «Діагноз заключний» він зазначає остаточний діагноз, а у графі «шифр МКХ-10» — шифр захворювання відповідно до МКХ-10.
   Проте згідно з п.3.2 Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України, Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 03.11.2004 р.
№ 532/274/136-ос/1406 (далі — Інструкція № 532), первинний, заключний діагнози та шифр МКХ-10 вказуються винятково за письмовою згодою хворого. В іншому разі їх не вносять.
   Зауважимо, що навіть у разі звернення роботодавця до лікувального закладу задля отримання цієї інформації слід врахувати, що інформація про стан здоров’я особи належить до конфіденційної відповідно до п.2 ст.11 Закону України «Про інформацію» від 02.10.1992 р. № 2657-XII.
   Крім того, фізична особа також має право не тільки на таємницю про стан свого здоров’я, діагноз та про відомості, одержані під час її медичного обстеження, а також на таємницю щодо факту звернення за медичною допомогою згідно зі ст.286 Цивільного кодексу України та ст.391 Основ законодавства України про охорону здоров’я від 19.11.1992 р. № 2801-XII. Тому, якщо питання щодо оплати листка непрацездатності все ж постає, таке звернення його не вирішить.
   Зважаючи на вищевказане, наголошуємо, що умови заповнення листка непрацездатності без діагнозу та шифру захворювання згідно з МКХ-10 відповідають вимогам Інструкції № 532, а отже, відсутність у ньому цієї інформації не може служити підставою для відмови в оплаті цього документа.
 
   Працівник має право на щорічну основну відпустку тривалістю 24 календарних дні. Чи можна на його прохання надати йому 14 календарних днів відпустки, а за решту днів виплатити компенсацію?
 
   Ні, не можна. Статтею 6 Закону про відпустки встановлено, що щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік.
   Грошова компенсація може бути виплачена працівникові лише якщо тривалість його щорічної відпустки становить більше 24 календарних днів. У такому разі відповідно до ст.24 зазначеного Закону за бажанням працівника частина щорічної відпустки, що перевищує 24 календарних днів, замінюється грошовою компенсацією.
   Наприклад, якщо тривалість щорічної відпустки працівника становить 31 календарний день (24 к. д. — щорічна основна відпустка і 7 к. д. — щорічна додаткова відпустка за ненормований робочий день, визначена колективним договором), то за умови використання працівником за відповідний робочий рік щорічної відпустки тривалістю 24 календарних дні, за 7 календарних днів він може отримати грошову компенсацію. ПОРАДА ТИЖНЯ   

Кому і в яких випадках видають трудові книжки

   Ведення трудових книжок, у яких має фіксуватися вид роботи, яку виконує працівник, передбачено КЗпП. Так, відповідно до ст. 48 цього Кодексу:
«Трудова книжка є основним документом про трудову діяльність працівника.
   Трудові книжки ведуться на всіх працівників, які працюють на підприємстві, в установі, організації або у фізичної особи понад п’ять днів. Трудові книжки ведуться також на позаштатних працівників при умові, якщо вони підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів, які проходять стажування на підприємстві, в установі, організації.
   Працівникам, що стають на роботу вперше, трудова книжка оформляється не пізніше п’яти днів після прийняття на роботу. Студентам вищих та учням професійно-технічних навчальних закладів трудова книжка оформляється не пізніше тижневого строку після початку проходження стажування (п. 2.2 Інструкції № 58).
   До трудової книжки заносяться відомості про роботу, заохочення та нагороди за успіхи в роботі на підприємстві, в установі, організації; відомості про стягнення до неї не заносяться».
   Такі ж вимоги передбачено і п.1.1 Інструкції № 58. Трудові книжки ведуться також на сезонних і тимчасових працівників, іноземців та осіб без громадянства, працевлаштованих в Україні в установленому порядку. Питання, пов’язані з порядком ведення трудових книжок, їх зберігання, виготовлення, забезпечення та обліку, регулюються також Постановою № 301.

   Про перевірку паспорта особи під час прийняття на роботу

   Відповідно до ст.24 КЗпП під час укладення трудового договору працівник повинен подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу. Водночас згідно з  КУпАП прийняття посадовими особами підприємств, установ, організацій на роботу громадян без паспортів або з недійсними паспортами тягне за собою накладення штрафу в розмірі від 1 до 3 нмдг, а те саме повторне протягом року порушення — від 10 до 14 нмдг. Отже, паспорт — це обов’язковий документ під час прийняття на роботу.
   На що потрібно звернути увагу при перевірці паспорту?
   По-перше, на громадянство. Якщо особа не є громадянином України, вона пред’являє паспортний документ своєї держави, а в такому разі підприємству необхідно отримати від центру зайнятості дозвіл на її працевлаштування. Дозвіл не потрібно отримувати у випадку, якщо особа-іноземець має посвідку на постійне проживання.
   По-друге, необхідно впевнитися, що паспорт громадянина України є дійсним. До паспорта після досягнення особою 25- і 45-річного віку вклеюються нові фотокартки, що відповідають її віку. Паспорт, до якого не вклеєні такі фотокартки, вважається недійсним.
   Усупереч поширеній думці, відсутність реєстрації місця проживання або місця перебування не є підставою для відмови в прийнятті на роботу. До того ж, статтею 25 КЗпП прямо заборонено вимагати від особи під час прийняття на роботу відомості про реєстрацію місця проживання чи перебування.
   Іноді працівники  кадрових служб приймають від працівників замість паспорта копії його сторінок. Це є помилкою, адже, як було зазначено вище, важливо впевнитись у наявності паспорта в працівника (наприклад, він міг його перед цим загубити) та в його дійсності. Копії паспорта на майбутнє (для бухгалтерії) краще зробити власноруч з наданого особою оригінала паспорта.«РЕЦЕПТ» ТИЖНЯ

                                    Зразок наказу про відсторонення від роботи

                           ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЕРМЕС»

 

                                                                     НАКАЗ

 

11.07.2018                                      м. Харків                                 № 85-к

 

Про відсторонення від роботи

Сидоренка М. В.

 
   11 липня 2018 р. Сидоренко М. В., укладальник-пакувальник виробничого відділу, з’явився на контрольно-пропускний пункт ТОВ «Гермес» у нетверезому стані. На підставі вищезазначеного та відповідно до статті 46 КЗпП

 

НАКАЗУЮ:

 

   1. Відсторонити СИДОРЕНКА Михайла Володимировича, укладальника-пакувальника виробничого відділу, від роботи 11 липня 2018 р. без збереження заробітної плати.
   2. Начальнику відділу кадрів Бєловій Л. Ю. ознайомити Сидоренка М. В. із цим наказом під підпис.

 


   Підстави: 1. Доповідна записка начальника виробничого відділу Карпенко В. С.;

                   2. Акт від 11.07.2018 № 4 про перебування Сидоренка М. В. на роботі в нетверезому стані.

 

Директор                                              Санов                                     С. М. Санов

 

З наказом ознайомлений

СидоренкоМ. В.Сидоренко

11.07.2018

Дополнительная информация

Для отримання потрібно пройти лише РЕЄСТРАЦІЮ

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Мінзар Аліса
Телефон:
(044) 568-50-60 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Бухгалтерия, аудит, налогообложение, Менеджмент, управление компанией, Управление персоналом, HR
Партнеры сайта
1 тренинг, 1 тренер, 2 статьи
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».