Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
тренинг

Поговоримо про СЕО

Организатор:
Продолжительность: 1 час
Стоимость: 1500 грн
Без учета фуршета :)
Тренеры:
Анікеєв Олег Вікторович

Целевая аудитория

Для бажаючих самостійно розвивати та грамотно представити свій бізнес в інтернеті.

Цель мероприятия

Навчання СЕО оптимізації, налаштування сайту для видачі в пошукових системах.

Программа

Поговоримо про СЕО (SEO). Що таке і для чого потрібне. Комплекс сео налаштувань проводиться при створенні будь якого сайту, який розрахований на тривалу перспективу та довгий час роботи. Це може бути сайт - візитка, інформаційний сайт, сайт з продажу, блог, портал новин. При правильному сео налаштуванні, збільшується кількість відвідувачів на сайт.

Показник для кожного сайту, це відвідуваність, скільки користувачів заходить на ваш сайт і ознайомлюються з потрібною вам інформацією. Більше переглядів це збільшення продажів. Одразу відокремлюємо платні методи збільшення відвідуваності сайту (15% проти 85% по сео).

Відвідувачі на сайт можуть бути з різних джерел - соц.мережі, перехід за посиланням, але найбільший трафік це переходи з пошукової системи Гугл, яка встановлена на безліч пристроїв по всьому світі. Пошук Гугл шукає відповідь на запит користувача, підбираючи джерела й видаючи найбільш адекватну інформацію. Якщо ваш сайт відповідає вимогам пошукової системи Гугл, то він й буде показаний як відповідь по запиту.

В пошуковій системі Гугл є вимоги до сайтів, які відносно суворі і мають свої правила. Головний показник - унікальність статті, другий фактор - наявність ключових слів по запиту, третій - посилання на сайт з інших джерел. Як раз робота сео оптимізатора - оформити сайт згідно вимог робота Гугл, якій сканує сайти, полегшити йому роботу і зафіксувати потрібні міткі для топ 1. Гугл являється авторитетною пошуковою системи для багатьох користувачів, і система завжди підтверджує свій авторитет. Тому в топ 5 попадають сайти або статті, які найбільше відповідають запиту користувача. І якщо ваш сайт максимально відповідає запиту - ласкаво просимо в топ. Але до появи бота на вашому сайті, все має бути налаштовано ( комплекс сео оптимізації). Унікальний контент, ключові слова (семантика), картинки, посилання, правильна перелінковка (що збільшує час перебування на сайті), відео і головне - мати відповідь згідно запиту користувача.

Як раз комплекс сео заходів й дає можливість налаштувати сайт згідно цим вимогам та прискорити індексацію сайту пошуковим роботом Гугл.

Сео це формування запитів користувачів, відповідь на їх запитання.

Запитання, які задають - ось що треба знати для успішного просування бізнесу в інтернеті. І така можливість є, витягнути з пошукової бази і налаштувати свій сайт під ці запитання.

Сео оптимізатор внаслідок аналізу семантичного ядра, підбирає ключові слова, визначає частотність запиту і дає рекомендації щодо написання унікальних статей. Стаття має бути корисною для шукаючого відповідь на запитання - це головна умова топу в Гугл, спеціально розроблений штучний інтелект дбає про це. Контент наше все, інтелектуально складніше написати тексти. Хоча вони й одразу мають бути продуманими.

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Oleg Anykey
Телефон:
(063) 616-43-83 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
Другие тренинги в категории: Другое
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».