Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
тренінг-практикум

Стратегічне планування, структурність компанії, команди

Организатор:
InsightIntegro
Продолжительность: 7 часов
Документ об окончании: сертифікат/робоча фото-сесія
Стоимость: 1000 грн
800 грн/1учасник, при формуванні корпоративної групи від 5-ми учасників) без ПДВ. Предоплата може бути повернена, при попередженні за 24 год до початку тренінгу.
Тренеры:
Фурса Олена Фурса Олена
Дата и место проведения:
23.02.19, начало в 10:00
Львов, в центрі Львова (конференц зал)

Целевая аудитория

 • Керівники, Управлінці, Власники бізнесу
 • Менеджери, Адміністратори середньої та вищої ланки
 • Всі хто бажає стати більш ефективним та підняти свою професійну результативність
 • Хто не може "сказати ні", "я зараз працюю" або ви бачите як "крадуть" ваш час

Цель мероприятия

 • Учасники знатимуть як шукати нові ресурси, та як регулярно використовуючи структурність, планування, стратегічне мислення, збільшити фінансові  показники в компанії та впливати на  результативність та свою  эфективність;
 • Використовуючи отримані практичні знання, досягнути новий результативний рівень в компанії/команді, покращувати структурність компанії, удосконалюючи стратегічне планування.

Программа

Ціль тренінгу:

 • Учасники зможуть знаходити нові можливості, усвідомлювати важливість в плануванні та шукати нові методи й міри в використанні стратегічного планування особисто в своїй роботі та в колективі.
 • Учасники знатимуть як шукати нові ресурси, та як регулярно використовуючи структурність, планування, стратегічне мислення, збільшити фінансові  показники в компанії, позитивно впливати на особисту результативність та покращення своєї  эффективностї.
 • Використовуючи отримані практичні знання, досягнути новий результативний рівень в компанії/команді, покращувати структурність компанії, удосконалюючи стратегічне планування, використовуючи пріоритетну послідовність дій в роботі та в веденні проектів що приносять результат та покращують продажі/послуги.
 • Учасники зможуть отримати заряд позитивної мотивації в роботі керуючого складу та персоналу й навчаться не звертати увагу на зовнішні фактори, самостійно впливати на зміни, проявляти активність, впевненість, рішучість та результативність, тим самим зможуть змінювати ситуацію ефективно в результативну і, головне, ДІЯТИ!


 ПРОГРАММА та РЕЗУЛЬТАТ ТРЕНІНГУ:

Зрозумівши методи стратегічного планування, використання структурності в команді та розуміння основ менеджменту та як розвивати особисті компетенції, учасники зможуть після навчання регулярно використовувати в роботі отримані практичні знання, проводити заходи, збори, презентації та міри по стратегічному плануванню (короткострокове, середньострокове та довгострокове) -  перший блок;

 

Учасники зрозуміють поняття стратегічного мислення та зможуть впливати й розвивати цю компетенцію в команді постійно удосконалюючи та покращуючи її через використання Зворотнього Зв'язку до працівника.

Дізнаються якими методами можна впливати на персонал та зрозуміють важливість, змінюючи його, формувати сильну команду, мотивувати, регулярно використовувати стратегічне планування та контроль особистого часу, щоб він був результативним. Також заохочувати персонал до нових проектів та з ними створювати нові методи, міри, варіанти, які зможуть збільшити показники та підняти рівень компанії – другий блок;

 

Розвиток індивидуального потенціалу, особисте самовдосконалення через самоаналіз та самооцінку, що зможе показати якість особистої робочої діяльності, позитивно вплинути на особисту результативність, дати новий імпульс для активності, мотивації, позитивного мислення в роботі, покращення особистої ефективності в роботі та впливу на персонал, та передача цього імпульсу колективу – третій блок.


Не  лише знати методи стратегічного планування та використання ефективної структурності в команді і впливу на персонал, але головне, й використовувати ці знання в практиці, та не шукати перешкод і причин, а завжди шукати нові можливості, методи й ДІЯТИ, як самостійно так і залучати в цей процес колектив/команду.


Результат тренінгу:

 • Використання в роботі отриманих знань і навичок на практиці для підняття особистої ефективності та професійності. 
 • Поліпшення якості особистого планування і планування свого підрозділу, знання як проводити попередні заходи по плануванню, ставити зрозумілі та чіткі цілі, контролювати їх та отримувати вчасний результат.
 • Збільшення індивідуальної результативності та ефективності кожного учасника, мотивація кожного і пошук нових заходів, активностей, дій після тренінгу, які будуть сприяти збільшенню функціональності та поліпшенню фінансової результативності учасників тренінгу-конструктору.

Дополнительная информация

Формат організації і проведення тренінгу:

 • З 10.00 до 18.00 - міні-групова робота (до 4-6-8 учасників) в коучинговому форматі, з аналізом особливостей приорітетних запитань учасників чи компанії. 
 • Робота в парах, індивідуальні виступи, дискусії, завдання, ігри, пошук нових мір та пропозицій для створення стратегічного планування і нових діючих мір, які зможуть покращити та підняти фінансові показники. 
 • Подача З.З. учасникам на тренінгу-конструкторі (по бажанню учасників). 
 • Обговорення «живого-актуального проблемного питання» від кожного учасника. 
 • Виконання домашнього завдання, залученість кожного учасника в групі. 
 • Форма тренінгу 50% теорія, 50% практика. 
 • Одна перерва 15 хв. до обіду \ з 13.00 до 13.30 обід \ 1 перерва 15 хв. після обіду (1 кава безкоштовна)
Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Лєна
Телефон:
(097) 255-50-05 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Закупки, дистрибуция, Личностное развитие, управление временем, Продажи, работа с клиентами
Горячие тренинги
курс
Эксперт по туризму,
Find New Job (FNJ), 15000 грн
тренинг
тренинг-интенсив
Мечта is all you need,
Mazur Event, 500 грн
мастер-класс
вебинар
відкрита зустріч
Презентація програм МВА в МІБ,
Международный институт бизнеса, бизнес-школа, бесплатно
Партнеры сайта
5 тренингов, 5 тренеров, 6 новостей, 1 статья
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».