Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
тренинг

Бухгалтерія від початківця до Profi за міжнародними стандартами

Организатор:
Академія професійного бухгалтера
Продолжительность: 64 часа
Документ об окончании: Сертифікат
Стоимость: 8880 грн
Тренеры:
Шахно Людмила Іванівна Шахно Людмила Іванівна
Дата и место проведения:
06.03.19 - 01.05.19, начало в 16:00
Online-проведение, Місто Львів, вул. Пасічна 93Б

Целевая аудитория

Бухгалтери, головні бухгалтери, фінансові директори

Цель мероприятия

надання базових, теоретичних знань та практичних навиків щодо обліку найпоширеніших господарських операцій за міжнародними стандартами обліку та звітності.

Программа

                                        Повний зміст програми

 • Базові основи та акценти по МСФЗ. Облікова політика – правила та принципи створення та застосування у міжнародній практиці. Фінансова звітність- вимоги до розкриття та подання інформації за МСФЗ. Форми фінансової звітності, додаткові звіти, строки подання та процедура оприлюднення. Події до та після балансу. Виправлення помилок
 • Стартові поняття для подальшого вивченні МСФЗ: фінансові інструменти, «вартість грошей в часі» - дисконтування, оцінка справедливої вартості. Просто про складні терміни та розрахунки. Практичні приклади із застосуванням та обчисленням
 • Необоротні активи: придбання та введення в експлуатацію необоротних активів. Основні відмінності між МСФЗ та ПСБО. Оцінка первісної вартості та визначення ліквідаційної вартості, строки амортизації та методи. Переоцінка – правила відображення в обліку та звітності. Ремонт необоротного активу в світлі МСФЗ. Інвестиційна нерухомість – класифікація та поняття. Земельні ділянки і нерухомість. Наслідки певних операцій в світлі ПДВ та податкових різниць по податку на прибуток.
 • Запаси: від придбання до списання. Формування первісної вартості товарних запасів. Класифікація запасів. Облік надходження та визнання. Подальша оцінка. Методи вибуття. Необоротні активи утримувані для продажу. Нестандартні запаси: корисні копалини та сільськогосподарська продукція
 • Дебітори і Кредитори: основні акценти з обліку заборгованості та зобов’язань. Облік товарної та грошової заборгованості. Довгострокові та поточні зобовязання. Позики та їх облік в позичальника та позикодавця. Створення резервів та забезпечень. Дисконтування заборгованостей – основні правила та підходи. Розбираємо приклади. Наслідки дисконтування для податку на прибуток. Податкові різниці згідно нашого ПКУ в контексті створення резервів та забезпечень.
 • Доходи та витрати: визнання в обліку та класифікація. Підходи до оцінки та визнання. Основне правило: «не показати забагато» і «не показати замало»- як знайти «золоту» середину. Поняття виручки по операціях з покупцями. Витрати по позиках. Фінансові результати.
 • Оренда – облік «криється» в деталях … окремих умов договорів. Які умови в договорі можуть бути визначальними для подальшого обрання варіанту обліку орендних операцій в орендодавця та орендаря. Активи та Зобовязання по оренді – як правильно обліковувати та визнавати. Облік об’єкта оренди та орендних платежів. Ремонт орендованого об’єкту.
 • Податок на прибуток в обліку та декларації. Відстрочені податкові активи та відстрочені податкові зобовязання. Поняття різниць: постійні та тимчасові. Розрахунок прибутку на акцію.
 • Курсові різниці та облік валютних операцій за МСФЗ. Спільне та відмінне з діючим ПСБО 21.
 • Завершальне заняття. Складаємо оборотно-сальдову відомість по підприємству на підставі проведених нами операцій. Формуємо та заповнюємо повний пакет фінансової звітності підприємства на підставі всіх вивчених та відображених в обліку господарських операцій: Баланс, Звіт про фінрезультати, Звіт про рух грошових коштів, Звіт про власний капітал та Примітки. Огляд правил подання нових форм звітності: Звіт про управління та Звіт про платежі на користь держави.

Дополнительная информация

Курс побудований в логічній послідовності відображення операцій, звиклій для розуміння практикуючих бухгалтерів України – від обліку необоротних активів до визнання фінансового результату та визначення податку на прибуток але за правилами МСФЗ. Вивчення основ МСФЗ базується на реальному прикладі підприємства з послідовністю відображення операцій в бухобліку, формуванні оборотно-сальдової відомості та заповненні фінансової звітності. Кожна тема окрім, практичного заняття по наскрізному завданню, буде розглядатись і  з врахуванням інших ситуацій та прикладів, що можуть виникати на практиці у бухгалтерів.

Курс супроводжується роздатковим матеріалом, сформованим безпосередньо фахівцями за принципом «як для себе» і буде містити не лише посилання на міжнародні стандарти а й витяжку різних статей, думок інших фахівців, роз’яснень контролюючих та уповноважених на це органів, практичних прикладів та інших корисних матеріалів.

За результатами курсу ви будете:

 • розуміти базові основи міжнародних стандартів;
 • вміти практично застосовувати їх на простих та типових операціях
 • мати комплексне бачення щодо загальної картини обліку за МСФЗ
 • заповнити фінансову звітність згідно вимог МСФЗ
Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Христина
Телефон:
(032) 247-11-47 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Банк, финансы, Бухгалтерия, аудит, налогообложение
Горячие тренинги
семинар
тренінг
Партнеры сайта
1 тренер, 3 новости, 5 статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».