Work.ua 13 лет! С днем рождения! Скрыть баннер
Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
відкрита зустріч

Презентація програми MBA in Public Sector

Организатор:
Международный институт бизнеса, бизнес-школа
Продолжительность: 2 часа
Стоимость: бесплатно
Дата и место проведения:
25.05.19, начало в 10:00
Киев, Брест-Литовское шоссе, 8а, кампус МИБ

Целевая аудитория

Учасники зустрічі: працівники підприємств та організацій публічної форми власності (державної та комунальної), неприбуткових організацій, державних підприємств, муніципальних підприємств, організацій громадського сектору, спілок, об’єднань тощо.

Программа

Запрошуємо всіх, хто бажає оволодіти механізмами ефективного управління та врядування в організаціях та установах некомерційного і державного сектору, стати слухачем першої в Україні програми MBA in Public Sector, схваленої міжнародною асоціацією IASIA (International Association of Schools and Institutes of Administration).

Професорсько-викладацький склад бізнес-школи «Міжнародний інститут бізнесу» та фахівці з державного сектору допоможуть Вам розібратися в особливостях державного управління та публічної політики, опанувати механізмами ефективного управління та врядування, встановити зв’язки взаємодії між економікою та бізнесом, розкрити особливості розвитку економіки на регіональному та місцевому рівнях, а також допоможуть зрозуміти сучасні тенденції розвитку економіки та держави.

 Приходьте та переконайтесь, що МІБ – це найкращий вибір для розвитку Ваших професійних навичок та отримуйте диплом магістра з бізнес-адміністрування державного зразку за програмою МВА in Public Sector Міжнародного інституту бізнесу.

Інформація про спікерів:

Вікторія Алексеєнко - менеджер по роботі з клієнтами МІБ (експерт з питань вступу на програми, допомагає з підбором ефективної програми навчання та з проходженням аплікаційного процесу) 

Алевтина Кудінова - академічний директор МІБ, д.е.н., бізнес-консультант. Консалтинг організацій: Українська спілка промисловців і підприємців, дочірнє підприємство "Газ-тепло" НАК "Нафтогаз України", Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, науково-дослідний економічний інститут Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, НДІ Міністерства соціальної політики України і Національної академії наук України. Більше 80 наукових  публікацій. 

Арсен Келічавий – викладач на програмі MBA in Public Sector в МІБ, к.е.н., доцент Київського національного університету імені Вадима Гетьмана. Директор з розвитку ГО «ВГО Поруч», керівник проекту «Інституційна розбудова неурядових організацій», тренер-експерт з розбудови громадянського суспільства у проектах Міжнародної організації з міграції, USAID, GIZ, Фонду К. Аденауера

Наталія Ковальова - викладач на програмах MBA в МІБ, керуючий партнер у компанії КК "Integrity Consulting», консультант зі стратегічного управління; магістр «Менеджмент у виробничій сфері» ХГУ «ХПІ» (1991-1996), випускниця програми Executive MBA, МІБ (2004-2006).

Контактна особа: Вікторія Алексеєнко.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Виктория
Телефон:
(044) 585-00-33, (067) 524-89-49 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Бизнес-образование, MBA, Менеджмент, управление компанией
Горячие тренинги
семінар
воркшоп
Як зробити бізнес успішним: синергія інноваційності та Business Intelligence,
Международный институт бизнеса, бизнес-школа, 450 грн
вебинар
Чорний лебідь – як керувати у сучасному світі,
Международный институт бизнеса, бизнес-школа, бесплатно
семинар
тренинг
Партнеры сайта
6 тренингов, 4 тренера, 6 новостей, 1 статья
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».