Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
виїзний семінар

Зарплата (оплата праці) та інші виплати в 2021р. Правове регулювання, новий розрахунок та звітність

Организатор:
Укрсеминар
Продолжительность: 10 часов
Документ об окончании: сертифікат
Стоимость: 8950 грн
без ПДВ, юридична особа, на єдиному 5% податку.
-5%
при заказе с сайта
Дата и место проведения:
05.03.21 - 10.03.21, начало в 15:00
Яремче, Готель "Карпатські Зорі", м. Яремче, Івано-Франківська область.

Целевая аудитория

Главных бухгалтеров, бухгалтеров, финансовых аналитиков, аудиторов, руководителей и ключевых сотрудников финансовых подразделений ответственных за налогообложение на предприятии.

Цель мероприятия

У цю поїздку ві зможете повністю відпочити від работі після успішного складання Річної звітності та перезавантажиться! Саме важлива мета - відзначити жіноче свято!Вас чекаютемуть 4 повних дні відпочинку в Карпатах, два банкетніх вечори: "Вечір знайомств" та "Свято - 8 березня", захоплюючи екскурсії, також буде можливість покататися на лижах у Буковелі.

Программа

5 березня (п'ятниця). Трансфер у поїзді.Старт групи. Після обіда в 15:02 - відправлення з центрального ж/д вокзалу міста Київ. Трансфер у купейному вагоні.Поїзд № 217: Київ - Рахів до Яремче. Прибуття в Яремче в 4:29 ранку.
6 березня (субота). Вечір знайомств та прогулянка.По приїзду, трансфер до готелю, поселення в готелі «Карпатські Зорі» (раннє поселення у Готель - відразу по приїзду + сніданок).
Запрошуємо усіх бажаючих на оглядову екскурсію по місту Яремче, прогулянка до водоспада «Пробій», сувенірний ринок, вольєрне господарство, оглядовий майданчик, фото на пам'ять в мальовничому куточку, джерело з мінеральною водою. Водоспад «Пробій», приходить каскадом серед бурхливих порогів стрімкої гірської річки Прут. По закінченню вас чекає - шампанське з шоколадом!Відпочинок: відвідування сауни, басейну, джакузі або СПА.
Об 19:00 - «Вечір знайомств!» в ресторані «Аджалик»;
7 березня (неділя). Екскурсійна програма.
Після сніданку - о 10.00 збір на рецепції, факультативна екскурсія (буде надана перелік на вибір учасників туру).Відпочинок: відвідування сауни, басейну, джакузі або СПА.
8 березня (понеділок). Жиноче свято!
Сніданок, о 10.00 збір на рецепції, невеличка - факультативна екскурсія (буде надан перелік на вибір учасників туру).Відпочинок: відвідування сауни, басейну, джакузі або СПА.Об 19:00 - «Банкетна вечеря в честь 8 березня!» в ресторані «Аджалик»;
9 березня (вівторок).
Сніданок, вільний час: відвідування знаменитого ярмарку в Яремче, де можна купити роботи гуцульських майстрів, вишивку, а також зібрані в горах трави, ягоди, гриби та подарунки.
Відпочинок на протязі всього дня у готелі та околицях.
Пізній виїзд з готелю. Групове фото на пам'ять. Прощання з готелем - шампанське з шоколадом!Трансфер до Івано-Франківська на автобусі.
Поїзд № 008: Чернівці - Київ, з Івано-Франківська. Відправлення потягу в 23:49.
10 березня (середа).  Прибуття до Києва рано вранці в 09:18.

Дополнительная информация

Запрошуємо на Відпочинок для бухгалтера на 8 березня в Карпатах!Дата проведення: 5-10 березня 2021 року, 4 повних дні від світанку до заходу сонця!Ранній заїзд в готель з 6:00 та пізній виїзд після 20:00.Це вже 4 сезон у Карпатах в цьому готелі, возимо бухгалтерів на відпочинок У цю поїздку ві зможете повністю відпочити від работі після успішного складання Річної звітності та перезавантажиться! Саме важлива мета - відзначити жіноче свято!Вас чекаютемуть 4 повних дні відпочинку в Карпатах, два банкетніх вечори: "Вечір знайомств" та "Свято - 8 березня", захоплюючи екскурсії, також буде можливість покататися на лижах у Буковелі.Місце проведення: Готель "Карпатські Зорі", м. Яремче, Івано-Франківська область.ВСЕ ВКЛЮЧЕНО: трансфер на поїзді, проживання в готелі, харчування, банкети та шампанське!Група зібрана, ще є вільні місця. Виїзд гарантовано!

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Вадим Олегович
Телефон:
(067) 703-53-10 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Банк, финансы, Бухгалтерия, аудит, налогообложение, Охрана труда, безопасность бизнеса
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».