Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
тренінг

Іноваційний процес. Покрокова технологія

Организатор:
Go Business
Продолжительность: 8 часов
Документ об окончании: Сертифікат
Стоимость: 4500 грн
Тренеры:
Дубовик Оксана Дубовик Оксана V.I.P.-тренер
Дата и место проведения:
07.12.21
Киев
21.12.21
Online
14.01.22
Киев
25.01.22
Online
08.02.22
Киев
23.02.22
Online

Программа

1. Дослідження можливостей та викликів.

Цей етап охоплює усі фактори, що спонукають нас до змін, наприклад, кризові ситуації, нові факти, надихаючі приклади та інші чинники. На цьому етапі потрібно буде з’ясувати причини проблеми або визначити можливості, які виникнуть внаслідок змін.

2. Генерування ідей.

Більшість ідей, які у вас з’являються на початку, працювати не будуть. Тому вам потрібно постійно створювати нові ідеї, поки ви не натрапите на справді радикальну ідею з великим потенціалом для змін. Застосовуйте творчі методи, наприклад, дизайн-мислення, щоб збільшити кількість можливих рішень із різних джерел.

3. Розробка та випробування.

Новим ідеям ніколи не завадить конструктивна критика. Перевірити та удосконалити ідею можна лише шляхом випробувань та помилок. Це можна зробити як шляхом простих випробувань, так і через створення інших технологічних механізмів перевірки.

4. Представлення ідеї.

Перед тим, як спробувати реалізувати ідею, вам потрібно довести, що вона працює — і працює краще інших наявних рішень. Зберіть адекватні  докази на користь вашої ідеї та чесно презентуйте її на розсуд іншим.

5. Реалізація та впровадження.

На цьому етапі ваше рішення стає частиною повсякденної практики. Потрібно визначити, що працює добре, а що — ні, а також забезпечити надходження, які створять довготривалу фінансову стабільність для подальшого розвитку інновації.

6. Розвиток та масштабування.

На цьому етапі застосовується ряд стратегій для подальшого розвитку та поширення інновацій, наприклад, організаційне зростання. Наслідування прикладу та натхнення також дуже важливі для поширення ідеї або практики у більш органічний та адаптивний спосіб.

7. Системні зміни.

Системні інновації забезпечують максимальний  ефект. Зазвичай, для цього потрібні довгострокові зміни у різних секторах, а також взаємодія багатьох елементів та розвиток нових способів мислення.

Зверніть увагу

Ви можете замовити цю програму у форматах:

  • Корпоративне навчання
  • Індивідуальне навчання
  • Модульне навчання
  • Дистанційне навчання.

Дополнительная информация

Практикум розглядає більше 20 реальних системних технік, які успішно застосовуються європейськими та українськими компаніями-лідерами на шляху розробки та впровадження іноваційних бізнес-рішень. 10% теорії, 90% практики!

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Менеджер
Телефон:
(050) 613-94-50, (096) 461-35-25 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Лидерство, командообразование, коучинг, Менеджмент, управление компанией, Промышленность, производство
Партнеры сайта
10 тренингов, 2 тренера
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».