Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
семинар

Школа бухгалтера-початківця

Организатор:
Школа успешного бизнеса
Продолжительность: 25 часов
Документ об окончании: сертификат
Стоимость: 3300 грн
Дата и место проведения:
17.04.21 - 08.05.21
Харьков, Школа успешного бизнеса

Целевая аудитория

економісти, студенти.

Цель мероприятия

підвищення кваліфікації.

Программа

Запрошуємо Вас взяти участь в програмі: «Підвищення кваліфікації бухгалтерів»: модуль «Організація бухгалтерського обліку» - Програма курсу для бухгалтерів - початківців. 

Даний курс розрахований на фахівців, які мають базову економічну освіту, проте не мають практичного досвіду ведення бухгалтерії, а також для тих, хто хоче освоїти для себе нову професію - бухгалтер і отримати перші практичні поради до досягнення цієї мети.

Програма курсу: 

Блок 1 (2 години) Основи організації бухгалтерського обліку. Нормативно - правова база, що визначає порядок організації бухгалтерського обліку та її характеристика. Національні стандарти обліку і облікова політика.Відповідальність за організацію обліку на підприємстві, права і зобов'язання бухгалтера.

Блок 2 (2 години) Документація, оцінка, інвентаризація калькуляція - елементи методу бухгалтерського обліку. Обов'язкові реквізити документів (первинних).

Блок 3 (2 години) Поняття балансу, його значення і використання в управлінні. Побудова балансу. Складові активу і пасиву. Балансове рівняння.Особливість бухгалтерського балансу - поняття господарської операції. Балансові зміни, їх види. Вплив балансових змін на валюту балансу.

Блок 4 (2 години) Загальні поняття рахунків, подвійного запису. Взаємозв'язок рахунків з балансом: активні, пасивні, активно - пасивні рахунки. Особливості їх побудови. Синтетичні і аналітичні рахунки обліку.Класифікація бухгалтерських рахунків за призначенням та структурою, їх характеристики.Кореспонденція рахунків; бухгалтерські проводки. Види бухгалтерських проводок.

Блок 5 (4 години) Техніка бухгалтерського обліку. Облікові регістри і їх класифікація за різними ознаками. Види первинних документів та їх реквізити.

Блок 6 (6 годин) Облік господарських процесів: постачання, виробництво, збут, адміністративна діяльність.Процес постачання: формування первісної вартості активів. Процес виробництва: витрати, що включаються в собівартість виробництва, прямі і загальновиробничі витрати, розподіл ОПР, облік готової продукції. Процес збуту: визначення моменту реалізації, визнання доходів від реалізації та собівартості реалізованих продукції, робіт, послуг, витрати на збут. Адміністративна діяльність: склад адміністративних витрат. Принцип нарахування та відповідності доходів і витрат. Порядок відображення записів по рахунках. Визначення фінансових результатів.

Блок 7 (2 години) Фінансова звітність: якісні характеристики і принципи складання звітності, призначення основних компонентів фінансової звітності. Форми звітності: Баланс. Звіт про фінансові результати; Звіт про рух грошових коштів; Звіт про власний капітал; Примітки.

В даний курс входить наскрізна задача - 4 години.

Дополнительная информация

Цей курс базується виключно на практичному застосуванні всіх норм бухгалтерського обліку та чинного податкового законодавства. 

Після закінчення кожної теми будуть надаватися тестові завдання для самостійного виконання та обов'язковий розгляд правильних рішень и перші практичні поради до досягнення цієї мети.

Програма курсу побудована таким чином: від первинного оформлення господарських операцій до складання звітності підприємства - від простого до складного.

Тривалість навчання - 25 астрономічних годин. 

У курс навчання можуть бути внесені зміни за бажанням слухачів. 

Кожен слухач отримає навчально-практичні матеріали і сертифікат про прослуханий курс.

РЕЄСТРАЦІЯ на навчання та докладна інформація

за телефонами

або пишіть нам :  info@bbo.com.ua

Наша мета - щоб наші тренінги, навчання, курси допомогли стати нашим слухачам найкращими професіоналами.

ЗАПРОШУЄМО НА ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ В НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР «ШКОЛА УСПІШНОГО БІЗНЕСУ». 

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Зиоменко Ольга Николаевна
Телефон:
(099) 214-67-72, (096) 210-86-20 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Бухгалтерия, аудит, налогообложение, Делопроизводство, секретариат, call-центры, Менеджмент, управление компанией
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».