Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
курс

Операційна довершенність

Организатор:
Продолжительность: 32 часа
Документ об окончании: Сертификат
Стоимость: 60000 грн
до 140000 грн.
Тренеры:
Колотов Андрей Колотов Андрей
Дата и место проведения:
27.05.21 - 07.09.21, начало в 10:00
Киев, вул.Волоська, 8/5

Целевая аудитория

Для тих, хто готовий зіштовхнутися з «реальністю як вона є», зібрати команду і реалізувати потрібні зміни для швидкого покращення операційних процесів:

Засновники та СЕО
Директори з виробництва та СОО.

Цель мероприятия

Як вдосконалити операційні процеси так, щоб забезпечити значно більше замовлень, вдячних клієнтів і зрештою більший прибуток.
Від діагностики хронічних хвороб до запровадження механізму постійного вдосконалення операційних процесів.

Программа

Стартує набір на 4 модульну Програму управлінського розвитку для виробничих компаній «Операційна довершеність» http://opex.kmbs.ua від Києво-Могилянскої Бізнес-Школи та Apple Consulting. Програма дає все необхідне (full toolkit) аби власноруч зробити необхідні зміни у власному операційному потоці задля того, щоб без додаткових інвестицій навчитися чітко виконувати обіцяні строки, забути про постійні зриви планів, та як наслідок - збільшити прибуток вашої компанії. Це унікальна програма, в якій поєднані теорія, механіка кращих кейсів та практичний супровід перших кроків змін в операційних процесах. Старт Програми – 27 травня, закінчення навчання – початок вересня. Деталі та реєстрація: http://opex.kmbs.ua

Програма містить 4 модулі по два дні. Під час модулів учасники знайомляться з теоретичною частиною, ідентифікують хронічні проблеми власних операційних процесів і отримують напрямок розробки рішення для своєї компанії. Між кожним модулем присутній індивідуальний супровід від викладача. До участі запрошуються команди (2-4 людини, бажано власник/СЕО+операційний директор/директор з виробництва) від компанії, які готові подивитися без «рожевих окулярів» на власні процеси та реалізувати потрібні саме для вашої компанії зміни на практиці під час навчання.

Якщо ви «щось впроваджували», «десь навчались», «щось поліпшували» в операційному потоці, але після не бачите значного фінансового результату загалом для компанії, тоді ця програма саме для вас. Ви зможете отримати розуміння як правильно використовуючи основні підходи до покращення операційних систем (Теорії обмежень, LEAN, 6sigma тощо), досягти операційної довершеності та збільшити прибуток компанії.

На Програмі своїм досвідом «без купюр» та механікою здійснених операційних змін будуть ділитися власники та керівники таких компаній, як PET Technologies, Галичина, «Раут-Автоматик» тощо.

Дополнительная информация

Деталі та реєстрація: http://opex.kmbs.ua

З усіх запитань та уточнень, звертайтесь:

Менеджер програм управлінського розвитку Ілля Лапко

illia.lapko@kmbs.ua

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Инна Стеценко
Телефон:
(044) 495-27-70 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Менеджмент, управление компанией, Управление персоналом, HR, Управление проектами, бизнес-планирование
Горячие тренинги
онлайн-курс
Партнеры сайта
8 тренеров, 2 новости, 15 статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».