Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
онлайн-курс

Клінічна нейропсихологія

Организатор:
Psymed, нейропсихологічний центр. Всеукраїнська асоціація психосоматичної медицини
Документ об окончании: сертифікат
Стоимость: 4000 грн
один модуль
Тренеры:
Гуменюк Марина Михайловна Гуменюк Марина Михайловна
Чабан Олег Созонтович Чабан Олег Созонтович
Дата и место проведения:
06.10.21 - 30.03.22, начало в 18:00
Киев

Целевая аудитория

Психологи, педагоги, лікарі

Цель мероприятия

Всеукраїнська асоціація психосоматичної медицини і нейропсихологічний центр «Psymed» оголошують НАБІР на 4 потік НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ «КЛІНІЧНА НЕЙРОПСИХОЛОГІЯ» Тож вже зараз запрошуємо долучитися, всіх охочих отримати професійний досвід та цілісне розуміння про клінічну нейропсихологію та нейропсихологію дитячого віку!

Реєстрації за посиланням https://online.neuropsychology.com.ua/

Программа

Програма курсу передбачає  6 об'ємних модулів за темами:

 1. Нейропсихологія норми та порушень вищих психічних функцій (4 лекції): Нейропсихологія. Загальна уява. Історія. Нейропсихологія в ряді NEUROSCIENCE. Особливості локалізації ВПФ у дітей та дорослих. Наукова школа сучасної нейропсихології. Як нейропсихологія пов’язана с іншими науками? Понятійний апарат та методологія. Поняття гнозису та його види. Поняття праксису та його види. Нейродинаміка. Мислення та свідомість. Пам’ять та її види. Емоції. Афект. Воля. Нейропсихологія розвитку дитини. Мозкова організація вищих психічних функцій. Поля мозку. Симптом. Синдром. Фактор. Блоки мозку. Півкулі мозку і міжпівкульна взаємодія. Провідні шляхи головного мозку. Горизонтальна і вертикальна організація мозку. Анатомічна і функціональна диференціація мозку. Роль підкоркової області в реалізації вищих психічних функцій (ВПФ). Кровопостачання мозку.Нейропсихологія соціального та індивідуального мозку.
 2. Нейропсихологія порушень вищих психічних функцій (4 лекції): Нейропсихологія базальних програмуючих емоцій: тривога, провина, сором. Види порушень локальних функцій вищої психічної діяльності: агнозії та апраксії. Синдроми функціональної несформованості. Міжпівкульна асиметрія. Причини і специфіка захворювань нервової системи у дитячому віці. Стигми. Види порушень глобальних функцій вищої психічної діяльності: увага, пам’ять, мислення. Лобові синдроми. Особливості дослідження порушень психічних функцій у дитячому віці. Нейропсихологія болю.
 3. Порушення мови у дітей та дорослих (4 лекції): Нейропсихологія мовлення. Нейропсихологічне обстеження функцій мови. Афазії. Проблема класифікації. Форми афазії. Діагностика та корекційно-відновлювальні підходи. Порушення мовного розвитку. Алалії. Клініка, етіологія, діагностика. Специфіка корекційної роботи. Відео-матеріали. Мозкові механізми придбання письма і читання. Види діслексій та дісграфій. Заїкання. Клініка та класифікація. Причини і механізми розвитку заїкання. Специфіка корекційної роботи. Нейропсихологія нейродегенеративних хвороб (на прикладі хвороби Альцгеймера): між біологією та соціумом.
 4. Нейропсихологічна діагностика (4 лекції): Відео реального пацієнта: нейропсихологічна діагностика.Організація та ключові моменти нейропсихологічного обстеження дітей.Вимоги до процедури і методів нейропсихологічної діагностики.Принцип збору анамнезу у батьків. Гетерохронія розвитку психічних функцій. Діагностичні матеріали.Нейропсихологічне дослідження кінетичного і кінестетичного праксису, нейродинаміки. Відео діагностичних проб. Нейропсихологічне дослідження зорового, слухового, тактильного гнозису та просторових уявлень у дітей. Відео діагностичних проб. Якісна інтерпретація і кількісна оцінка результатів нейропсихологічного обстеження. Діагностичні матеріали. Мозкова організація пам’яті. Нейропсихологічне дослідження пам’яті. Якісна інтерпретація і кількісна оцінка результатів нейропсихологічного обстеження. Діагностичні матеріали. Відео діагностичних проб.Принципи написання нейропсихологічного висновку за результатами діагностики.
 5. Нейропсихологічна корекція і реабілітація. Фармакологія (4 лекції): Нейропсихологія та психотропні препарати. Нейронауки про основні психічні розлади: мішені психофармакотерапії. Методи нейропсихологічної корекції: зорового, слухового і тактильного гнозису, кінетичного і кінестетичного праксису, нейродинаміки, конструктивної діяльності, просторових уявлень, пам’яті та уваги. Види та напрямки корекційно-розвиваючої роботи з дітьми. Відео нейрокорекційних вправ.Нейропсихологічний підхід до розвитку та навчанню ліворуких дітей. Мозкова організація письма та читання. Нейрокорекція дисграфії та дислексії. Спрямованість корекційної роботи. Акалькулії та її види. Напрямки корекційної роботи. Специфіка нейропсихологічної корекції в підлітковому віці. Комп’ютерні нейрокорекційні програми. 
 6. Діагностика і нейропсихологічна корекція СДУГ, аутизму, шизофренії та розумової відсталості у дітей (3 лекції): Нейропсихологія шизофренії.Порушення психічного розвитку у дітей (аутизм, шизофренія, розумова відсталість). Диференціальна діагностика. Специфіка нейродіагностики та нейрокорекції. Прийоми сенсорної інтеграції в нейрокорекції.Генетичні синдроми. Критерії прогнозу. Нейропсихологічна діагностика та корекція СДУГ. Нейропсихологія майбутнього.

Формат навчання:

 • Дистанційне навчання буде відбуватись на платформі Zoom;
 • Початок лекцій о 18.00 по середах;
 • За кілька днів до початку курсу, зареєстровані учасники будуть додані до групи в Telegram, де буде розміщено посилання на захід;
 • Викладання ведеться українською та російською мовами;
 • Отримані знання з нейропсихології піднімуть вас на новий рівень роботи!

Слухачі курсу отримають:

 • доступ до відеозаписів всіх лекцій, крім тих, де є відео пацієнтів;
 • літературу з основ нейропсихології, дитячої нейропсихологіЇ;
 • нейропсихологічні альбоми;
 • стандарти написання нейропсихологічних заключень; 
 • ефективні батареї методів корекції та розвитку дитини.

  Реєстрації за посиланням https://online.neuropsychology.com.ua/

                 Дополнительная информация

                 Викладачі курсу:

                 Чабан Олег Созонтович. 

                 Доктор медичних наук. Професор. Завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету НМУ ім.О.О. Богомольця. Автор 300 наукових робіт в галузі медичної психології, клінічної психіатрії та психотерапії. Лікар-психіатр вищої категорії. Президент Всеукраїнської асоціації психосоматичної медицини. 

                 Гуменюк Марина Михайлівна

                 Клінічний психолог, нейропсихолог, когнітивно-поведінковий психотерапевт. З 2017 року керівник нейропсихологического центру «PSYMED».Стаж практичної роботи більше 20 років. Стаж викладання – 12 років (НМУ ім. О.О. Богомольця та Київський інститут сучасної психології – КІСПП). Автор науково-популярних статей з психології, співавтор та викладач навчального курсу з “Клінічної психології”.

                 Контактная информация
                 Компания: Контактное лицо:
                 Гуменюк Марина Михайлівна
                 Телефон:
                 (067) 686-33-94 Показать
                 Добавить комментарий
                 Ваше имя, компания:
                 Комментарий:
                 не более 1000 символов (введено: 0)
                 Эл. почта:
                  или Отменить
                 Другие тренинги в категориях: Медицина, фармацевтика, Психология, НЛП
                 Партнеры сайта
                 10 тренингов, 2 тренера
                 TRN.ua
                 Главная страница
                 Обратная связь
                 Помощь
                 Тренинговым компаниям
                 Тренинги и семинары
                 Тренинговые компании
                 Тренеры
                 Новости
                 Статьи
                 Услуги сайта
                 Статистика сайта
                 О проекте
                 Контакты
                 Условия использования
                 © TRN.ua — тренинги в Украине.
                 Сделано в компании «Реактор».