Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Конвокація-2013

04.07.2013
Конвокація-2013

У Києво-Могилянській Бізнес Школі 28 червня відбулось особливе свято - конвокація. Дипломи МВА отримали 69 наших учасників. Цьогорічний випуск став найбільшим за всі 14 років існування школи.

Розпочався день з проведення інтегрованого інтелектуального заняття “Класична музика та джаз: пошук істини”, за участі львівського джаз-бенду "Shokolad" та квінтету "Київські солісти",  на якому учасники МВА програм kmbs занурились у глибокий світ музики, насолоджуючись красою та гармонією класичної музики, потужною енергетикою та креативом джазу. Модерувала подію Любомира Бурлачук, заступник декана з розвитку міжнародних зв’язків та програм.Випускники спілкувались з музикантами та порівнювали ці два, здавалось би, такі далекі один від одного світи, проводячи аналогії з двома стратегічними ідеями, бізнес-моделями, парадигмами мислення, відкритими динамічними системами, підприємницькою логікою та логікою корпоративного управління.

Також порівнювали філософсько-естетичні цінності класичної музики та джазу, роздумували про етичну та пізнавальну функції музики, про музику як спосіб пізнання світу та самого себе, як потужне чисте джерело творчості та натхнення, як універсальну мову, здатну об`єднувати людей, налаштовувати їх на відкрите спілкування та співпрацю. 

Урочиста церемонія конвокації - багаторічна традиція Києво-Могилянської Академії. Вона відбувається за участі президента Академії Сергія Квіта та почесного президента В’ячеслава Брюховецького.   

Дипломи випускникам вручив Олександр Саврук, декан kmbs. Церемонія завершилась традиційним підкиданням бонетів.   

Нововведення випуску цього року - особлива відзнака декана “Прорив-2013”. Автори найпотужніших дипломних проектів отримали скульптури, що зображують Людину-Творця. Вона символізує процес розвитку та вдосконалення особистості протягом життя.Відзнаку отримали Синявський Максим (Master in Business and Finance), Карачевцев Сергій та Дмитро Ієвлєв (Executive MBA),Наталія Жеваго та Наталія Єремєєва (Presidents’ MBA), Дарія Горніцька (Master in Business Leadership). Вітаємо наших випускників з новим етапом у їхньому житті, дякуємо за ці роки разом, та сподіваємося на спільні проекти попереду!        

Щиро раді збільшенню родини kmbs! :) Фотогалерею з Конвокації-2013 можна подивитись тут.

Компания: Києво-Могилянська бізнес школа (kmbs) (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
"Системный бизнес: как владельцу сделать бизнес реальным бизнесом" - узнайте об этом в октябре в уникальном тренинге!, 24.09.2017, Технологии роста
Календарь семинаров Smart Fitness Academy на октябрь, 24.09.2017, Smart Fitness Academy, обучение фитнес тренеров и менеджеров
Бесплатное обучение по реферальной программе - принимайте участие!, 23.09.2017, Profit, учебный центр
Бесплатный вебинар "Что нужно знать, чтобы стать JAVA программистом", 23.09.2017, Шаг, компьютерная академия (Днепропетровский филиал)
Курс «Разработчик мобильных приложений под Android» - начало занятий в октябре!, 23.09.2017, Шаг, компьютерная академия (Днепропетровский филиал)
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».