Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Presidents’MBA-8 kmbs у місті Брянка

04.10.2013
Presidents’MBA-8 kmbs у місті Брянка

В рамках навчальної програми відбувся виїзний модуль групи Presidents’MBA-8 Києво-Могилянської бізнес школи в місто Брянка, Луганської області, на якому учасники працювали над стратегією розвитку міста.

Місто Брянка – колишній вугільний центр Луганщини, де протягом останніх 20 років були закриті 6 з 8 шахт. В нових умовах, коли містоутворююча галузь помирає, учасники Presidents’ MBA отримали досить складне завдання – розробити стратегію розвитку Брянки та регіону.

Протягом чотирьох днів учасники PMBA інтенсивно занурювалися у контекст регіону – історію, культуру, бізнес-середовище, місцеве управління. Вони зустрічалися з командою Міського Голови Брянки Миколою Вікторовичем Моргуновим, з місцевою бізнес-елітою, істориками, провели 4 години у шахті на глибині 500 метрів, відвідали Алчевський Металургійний комбінат.

Також освоювали “Cтратегії третього покоління” - найсучасніші методології для вирішення таких складних завдань як розвиток території. Як результат – запропонували три сценарії розвитку регіону. До речі, жоден з варіантів не стосувався ні металургійної, ні вугільної промисловості.

Учасники kmbs запропонували абсолютно свіжі, «кількаходові» погляди на розвиток регіону. Виїзний модуль Presidents’ MBA kmbs у Брянці – це лише початок роботи учасників над стратегією розвитку міста.

Учасники і команда kmbs продовжать розробку стратегії протягом наступних місяців у співпраці з командою Брянківської Міської Ради.

Компания: Києво-Могилянська бізнес школа (kmbs) (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
23 января тренинг "Разработка комплексной системы мотивации персонала», 22.01.2017, HR-Master, первый специализированный тренинг-центр
Специальная программа для специалистов по закупкам! Не пропустите «Тренинг-практикум для отдела закупок»!, 21.01.2017, Технологии роста
Планируйте участие в открытом семинаре-практикуме "Управление затратами". Он будет интересный всем, от кого руководство ждет действий по увеличению чистой прибыли, положительного чистого денежного потока и возврата от инвестиций, 21.01.2017, Технологии роста
Акция до 27 января, школа менеджеров по персоналу "New HR Generation", 30 выпуск, 21.01.2017, Profi-consulting
Клуб HR-мастерская с Дмитрием Ляховецким. Выступай-убеждай-влияй, 21.01.2017, Profi-consulting
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».