Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

ЗМІ про AgroMBA kmbs

04.10.2013
ЗМІ про AgroMBA kmbs

Пройшло півроку після запуску першої в Україні спеціалізованої MBA-програми для управлінців агро-сектору. Спеціалізовані ЗМІ активно розповідають про відкриту AgroMBA kmbs.

Що пишуть про нашу програму можна почитати за посиланнями: 

ТОП-15 менеджерів українських агрокомпаній зі ступенем MBA - інфографіка від порталу Latifundist.

“Перш ніж задавати питання «як» будувати агробізнес, потрібно зрозуміти “що” і “чому””  - інтерв’ю з Олександром Савруком, деканом kmbs, про те, чим відрізняються студенти AgroMBA від студентів інших програм, чи повинен бізнес бути соціально відповідальним, а керівник надихати свою команду.

“Зміни себе, зміни свою компанію, зміни світ” - враження журналіста “Агроексперту” від відвідання навчального модулю та спілкування з учасниками першої групи AgroMBA та викладачами kmbs.

“Як зменшити ризики агробізнесу” - про поточний стан фінансових ринків та можливі наслідки для агросектору, а також найефективніші інструменти для хеджування ризиків в агробізнесі газеті "АгроМаркет” розповів Рональд Хайсман, запрошений викладач Києво-Могилянської бізнес-школи та професор Роттердамського університету.

“Про тренди в аграрній та енергетичної галузі” - фінансові інструменти для фермерів і енергетиків і про залучення дешевих кредитів з єврозони - діалог професора фінансів kmbs Євген Пенцак та Рональда Хайсмана, запрошеного викладача Києво-Могилянської бізнес-школи, професора Роттердамського університету Forbes. Україна.

“Біг навколо землі” - про викуплені майнові паї і не витребувані земельні, дочасно розірвану оренду і нечітко проведені в натурі, на місцевості межі ділянок, та інші специфічні реалії агро-бізнесу сьогодні, у репортажі за результатами виступу Миколи Орлова, викладача kmbs, партнера юридичної фірми "ОМП" в газеті “Агробізнес сьогодні”.

“Як зробити пайовиків найвідданішими орендодавцями” - правильно вибудувана система взаємовідносин агробізнесу з громадою, увага до соціальних проблем села, напрацювання варіантів працевлаштування місцевого населення допоможуть попередити конфлікти на землю й отримати надійних працівників, розповідає Микола Орлов, викладач kmbs, партнера "ОМП" у матеріалі журналу АгроМаркет.

Ще однією приємністю для нас, стала новина про те, що Світлана Горбенко, керівник Агро-MBA увійшла у список топ-15 жінок лідерів агро-бізнесу в Україні.

Компания: Києво-Могилянська бізнес школа (kmbs) (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
8-9 апреля - перезагрузка Ваших ораторских навыков!, 24.03.2017, Резонанс, коммуникативный центр
Начало тренинга "Cisco CCNA R&S: маршрутизация и коммутация", 24.03.2017, Cisco, сетевая академия
Форум Cisco в Киеве, 24.03.2017, Cisco, сетевая академия
Тренинг "Коммуникация и технология убеждающего воздействия" состоится 25-26 апреля, 24.03.2017, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Риски и возможности инвестиционных проектов, 24.03.2017, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».