Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Побудова міжнародної бізнес структури за допомогою використання компаній-нерезидентів

04.08.2014
Побудова міжнародної бізнес структури за допомогою використання компаній-нерезидентів

Якщо у Вас є свій бізнес в Україні, або ж Ви керуєте компанією і прагнете до постійного розвитку та розквіту свого бізнесу, то Вам напевно знадобляться безцінні знання про переваги офшорних схем.

Такі знання легко отримати і знайти їм практичне застосування завдяки особливому семінару від компанії «Енциклопедія Бізнесу» під назвою «Побудова міжнародної бізнес структури за допомогою використання компаній-нерезидентів».

Семінар проводитимуть справжні професіонали своєї справи: Вікторія Мірошниченко, яка є фахівцем з міжнародного податкового права і аудиту та начальником міжнародного юридичного відділу компанії «Aurora Consulting Ltd», а також Юрій Бойко, який є фахівцем з зовнішньоекономічних операцій і незалежним податковим консультантом, проводять роботу не тільки з українськими, але й зарубіжними консалтинговими компаніями.

Даний семінар-практикум ознайомить слухачів з загальними поняттями офшорів і дасть відмінну базу загальних знань. Але, найголовніше, що він дозволить всім присутнім пізнати практичну сторону управління і роботи з офшорними компаніями.

Програма семінару включає в себе відкриття секретів популярності офшорів та їх необхідність для бізнесу. А також Ви дізнаєтеся про види і характеристики безподаткових і низько податкових юрисдикцій та зруйнуєте всіх існуючі міфи про офшори.

Друга частина семінару відкриє для Вас нерезидентні юрисдикції, що використовуються для реалізації схем імпорт/експорт, реалізацію податків в Україні через компанії-посередники з безподаткових юрисдикцій, поняття трансфертного ціноутворення, пов'язаних осіб, контрольованих операцій.

В третій частині заходу Ви зможете разом з професіоналами аналізувати універсальні бізнес юрисдикції на прикладах інших країн, вивчіть всі про холдинги, інвестування в Україну, формуванні статутного капіталу українських підприємств іноземними компаніями, виплаті дивідендів, захищеному володінні. А також вникнемо в схему кредитування нерезидентними компаніями в українські підприємства.

Четвертий блок семінару дасть Вам безліч практичних порад щодо особливостей управління нерезидентними компаніями.

Компанія «Енциклопедія Бізнесу» розробила спеціальний інтерактивний підхід, який дозволить слухачеві активно брати участь в обговореннях в режимі оптимізованої роботи аудиторії.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енциклопедія Бізнесу»

тел. (044) 221-38-10,seminar@en-business.com.ua

Компания: Энциклопедия бизнеса (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Бесплатный вебинар "Что нужно знать, чтобы стать JAVA программистом", 23.09.2017, Шаг, компьютерная академия (Днепропетровский филиал)
Курс «Разработчик мобильных приложений под Android» - начало занятий в октябре!, 23.09.2017, Шаг, компьютерная академия (Днепропетровский филиал)
Практик Эннеаграммы ICTА, 22.09.2017, EnneaLife.UA
Презентация метода Эннеаграммы, 22.09.2017, EnneaLife.UA
Новый набор в школу тренеров СПТ, 22.09.2017, КАППП (Киевская ассоциация практикующих психологов и психотерапевтов)
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».