Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Унікальна можливість дізнатися як ефективно управляти проектами в NGO

09.06.2015
Унікальна можливість дізнатися як ефективно управляти проектами в NGO

Нові виклики сучасності, які постають перед неприбутковим сектором, піднімають низку питань, які необхідно результативно та оперативно вирішувати.

Проектна діяльність громадських організацій вимагає ефективного управління та повинна відповідати високим міжнародним стандартам. Актуальні проекти є саме тими інструментами, якими неприбутковий сектор може впливати на розвиток суспільства та держави.

Розуміючи актуальність вдосконалення знань в області проектної діяльності НГО, в Міжнародній бізнес школі «NIKLAND» разом у партнерстві з Аудиторською компанією «CompassGroup» стартує перша в Україні програма «Управління проектами в неприбутковому секторі». Програма сформована таким чином, щоб допомогти учасникам засвоїти методологію успішного управління проектами та надихнути їх на ефективну реалізацію нових проектів в їх діяльності.

  • Як спланувати та скоординувати реалізацію проекту?
  • Як оцінити ефективність проектної діяльності?
  • Як правильно приймати управлінські рішення на основі моніторингу та оцінки?

Багато представників неприбуткового сектору бажають не тільки знати відповіді на ці питання, але й мати практичні навики для їх втілення. Наші провідні експерти, які мають великий досвід співпраці з міжнародними організаціями та донорами, розкриють сучасні методи та інструменти в управлінні проектами, адаптації та впровадженні проектних рішень у практичну діяльність.

Запрошуємо Вас приєднатися до унікальної можливості збагатити власні знання та примножити ефективність діяльності Вашої неприбуткової організації! Навчання стартує 11 червня та триватиме 3 дні у форматі насичених лекцій та практичних обговорень з експертами. Станьте частиною важливого та реєструйтеся за посиланням.

Компания: Nikland, International Business School (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
23 октября будет проходить тренинг "Культура коммуникаций в бизнесе. Деловой этикет", 22.10.2016, HR-Master, первый специализированный тренинг-центр
17-18 ноября - авторский семинар-практикум " Основы управления запасами". Приглашаем!, 21.10.2016, Технологии роста
Отличный шанс для руководителей отделов продаж, менеджеров по продажам - программа "Результативные переговоры в В2В продажах сложных продуктов и решений". Не пропустите!, 21.10.2016, Технологии роста
Приглашаем вас 26 октября посетить мастер-класс "Бизнес-корреспонденция: как писать правильные письма", в Харькове, 21.10.2016, Achievement house
5-6 ноября в Харькове состоится авторский тренинг "IT-рекрутинг: First Step", 21.10.2016, Achievement house
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».