Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Визначено порядок обчислення вислуги років для призначення пенсій поліцейським

12.03.2016

Відповідними змінами визначено порядок обчислення вислуги років для призначення і виплати пенсій та одноразової грошової допомоги поліцейським.

Постановою від 2 березня 2016 р. № 154 Кабмін вніс зміни до Порядку обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ і членам їх сімей. Відповідними змінами визначено порядок обчислення вислуги років для призначення і виплати пенсій та одноразової грошової допомоги поліцейським.

Документом передбачено зарахування поліцейським окремих періодів служби, роботи та навчання до вислуги років для призначення пенсій і виплати одноразової грошової допомоги при звільненні, а також призначення пенсій держслужбовцям, працівникам навчальних, медичних закладів, науково-дослідних установ МВС або Нацполіціі з числа колишніх працівників міліції.

В уряді вважають, що прийняте рішення дасть змогу забезпечити соціальний захист поліцейських у частині призначення та виплати пенсій і одноразової грошової допомоги.

Компания: Profosvita (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Завтра в 18:30 учимся глубоко понимать депрессию и работать с ней, 26.07.2017, Школа семейной грамотности, психологический клуб
Тренинг "Оратор за 2 дня" Днепре на этих выходных - записывайтесь!, 26.07.2017, Резонанс, коммуникативный центр
"Компьютерная академия шаг" предоставляет широкий выбор специализированных курсов для корпоративного обучения, 26.07.2017, Шаг, комп'ютерна академія (киевский филиал)
Горячее лето от Студии Тренингов Сергея Стеценко, 26.07.2017, Студия тренингов Сергея Стеценко
Алгоритм создания действующего механизма Кайдзен-изменений в компании, 26.07.2017, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».