Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Конференція «Сучасна проблематика корпоративного управління в Україні»

30.07.2009

25 вересня 2009 року Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) проведе вже традиційну конференцію «Сучасна проблематика корпоративного управління в Україні».

Час проведення – 10-00-18-00. Місце проведення - м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8А, Міжнародний інститут бізнесу.

В сучасних економічних умовах ставлення до проблематики корпоративного управління в Україні не є однозначним. Дехто вважає, що наразі не до корпоративного управління. Дехто, навпаки, думає, що побудова ефективних моделей корпоративного управління, пошук власного місця та ролі в цих моделях повинні стати пріоритетами як для приватного бізнесу, так і для органів державного управління, місцевих органів влади. Адже саме через вдосконалення корпоративного управління бізнес вирішує такі складні завдання, як: узгодження інтересів як між власниками бізнесу, так і між власниками, з одного боку, і найманими управлінцями, з іншого боку; реструктуризація бізнесу для підвищення його ефективності та керованості; залучення коштів інвесторів для забезпечення перманентного, випереджаючого в порівнянні з конкурентами зростання власного бізнесу; протидія спробам рейдерських захоплень підприємств і т.п.
Особливу актуальність тематика корпоративного управління набуває у зв’язку з набуттям чинності у 2009 р. довгоочікуваного Закону України "Про акціонерні товариства". З введенням в дію Закону всі АТ повинні: розкривати інформацію про афілійованих осіб; застосовувати кумулятивне голосування під час виборів Наглядової ради; неухильно виконувати жорсткі процедури укладення значних правочинів та правочинів із заінтересованістю; в обов’язковому порядку широко залучати зовнішніх експертів (аудиторів та оцінювачів) до своєї поточної діяльності; здійснювати обіг акцій тільки на фондових біржах (для публічних АТ); виконувати багато інших вимог.
Програма конференції розділена на п’ять дискусійних блоків для обговорення питань сучасного стану й основних проблем корпоративного управління в Україні: взаємовідносин держави, як акціонера, з іншими акціонерами та стейкхолдерами; корпоративного управління в публічних компаніях; сучасної української практики роботи Наглядових рад; побудови ефективного захисту від корпоративного шантажу та корпоративних захоплень. Особливу увагу передбачається приділити питанням вдосконалення корпоративного законодавства, впливу інвестиційного клімату на розвиток системи корпоративного управління в країні, взаємодії менеджерів компанії, акціонерів та інвесторів. З програмою Конференції можна познайомитись на нашому сайті www.iib.com.ua/cg.
Організатором Конференції виступає Міжнародний інститут бізнесу.
Генеральний спонсор Конференції – аудиторська компанія «Бейкер Тіллі Україна».
Партнери Центру корпоративного управління МІБ – адвокатська компанія «Арцінгер», Комітет з корпоративного права ВГШО «Асоціації правників України», Українська асоціація інвестиційного бізнесу, Міжнародна Асоціація Економічної Безпеки.
Інформаційні партнери – Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку, ІА «Advisers», Агентство конфліктного PR /PR I Z/, журнал «Управление компанией».
Інтернет - партнери – Юридичний портал України та сайт «Корпоративне право».

Запрошуємо взяти участь у конференції в якості учасників, доповідачів, партнерів, спонсорів.

З питань участі звертайтесь до Інни Науменко – тел. (044) 228-87-59 (прямий), 585-00-33 (вн. -132), e-mail: Inna.Naumenko@iib.com.ua .
З питань спонсорства та виступу на Конференції звертайтесь до Оксани Журавльової – тел. (044)228-87-59, 585-00-33 (вн. -131), e-mail: Oksana.Zhuravlova@iib.com.ua.
З питань медіа-партнерства звертайтесь до Ірини Біляченко – тел. (044) 228-87-59 (прямий), 585-00-33 (вн. 107), e-mail: Irina.Bilyachenko@iib.com.ua .

Компания: Международный институт бизнеса (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Ваша интонация речи ХОРОША или не очень?), 25.07.2017, Резонанс, коммуникативный центр
Приглашаю вас в четверг на практический семинар по работе с депрессией, 25.07.2017, Школа семейной грамотности, психологический клуб
Практикум последовательной реализации системы 5S «5 шагов от хаоса к системному порядку», 25.07.2017, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Финансовый менеджмент для успешных финансовых руководителей, 25.07.2017, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Приглашаем на вебинар "Убедительное резюме", 25.07.2017, Студия карьерного развития
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».