Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
семинар

Оренда землі. Нове в правовому ругулюванні земельних відносин

Организатор:
Кортекс
Документ об окончании: сертификат
Стоимость: 1720 грн
-3%
при заказе с сайта
Дата и место проведения:
27.10.16
Киев, Комфортабельный зал в центре города

Программа

1. Оренда землі: аналіз діючого законодавства про оренду землі. Зміни в 2016 році.

2. Формування земельної ділянки  як об’єкту оренди.

 • Розподіл повноважень між органами державної влади та органами місцевого самоврядування щодо передачі у власність (користування) земельних ділянок. Зміна розпорядника (сторони в договорі) земельної ділянки державної чи комунальної власності у разі зміни цільового призначення.
 • Правовий статус земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні, в результаті реорганізації юридичної особи.
 • Порядок формування земельної ділянки під об’єктами нерухомості, які перебувають у власності.
 • Землеустрій Диференціація документації із землеустрою. Яку документацію розробляти в різних випадках? Порядок погодження та затвердження.

3. Формування земельних ділянок і їх реєстрація в кадастрі: новації 2015-2016 року.

 • Розширення шляхів формування земельних ділянок. Присвоєння кадастрового номеру. Реєстрація земельної ділянки в Державному земельному кадастрі та отримання Витягу з Державного земельного кадастру.
 • Правовий статус земельних ділянок державної чи комунальної власності, які перенесені до Державного земельного кадастру без її попередньої реєстрації в реєстрі земель до 2013 року.
 • Реєстрація земельної ділянки в результаті поділу/об’єднання.
 • Виявлення та виправлення помилок в ДЗК.
 • Порядок внесення змін до Державного земельного кадастру щодо земельної ділянки, яка перебуває в користуванні: цільове призначення, опис меж, угіддя, обмеження, оцінка, користувач.

4. Встановлення та зміна цільового призначення земельних ділянок.

 • Визначення та зміна цільового призначення земельної ділянки. Особливості реєстрації земельних ділянок, цільове призначення, яких змінюється. Порядок та правові наслідки зміни цільового призначення земельних ділянок, переданих в оренду.
 • Особливості укладення договорів оренди землі.

5. Договір оренди землі. Істотні умови договору оренди землі.

 • Зміни щодо встановлення істотних умов договору. Проблемні аспекти оренди земельних ділянок державної та комунальної власності. Поновлення договорів оренди земельних ділянок. Недоліки типового договору оренди землі.


6. Оренда земельних ділянок різного цільового призначення.

 • Правила визначення предмету оренди: технічні та юридичні аспекти (певні проблеми з землями державної/комунальної власності та с/г призначення). Законопроекти.
 • Договір оренди землі. Вимоги до договорів оренди, ризики невідповідності та шляхи захисту. Типовий договір оренди - недоліки. Встановлення, порядок та підстави зміни орендної плати за землю в 2015 - 2016 році в т.ч. в односторонньому порядку. Надання земельних ділянок у спільну оренду. Розірвання договору оренди в т.ч.в односторонньому порядку. Зміна власника орендованих земельних ділянок у зв'язку з розмежуванням земель та вплив цього факту на договір оренди землі та його реєстрацію. Пролонгація (відновлення)  договорів оренди землі.
 • Складні питання оренди: лісосмуги, польові дороги, болота.

     
7. Договір оренди земельної частки (паю).

 • Порядок укладання договору оренди невитребуваної земельної частки (паю). Формування  об’єкта права. Реєстрація договору оренди земельної частки (паю). Наслідки оформлення права власності на земельну ділянку за рахунок земельної частки (паю).


8. Орендна плата за землю

 • Встановлення та зміна орендної плати за землю. Проблеми орендної плати. Зміна орендної плати за землі державної та комунальної власності.

9. Реалізація прав оренди землі та інших прав на земельні ділянки.

 • Як правильно оформити довіреність та повний пакет документів для проведення реєстрації. реєстрація нового договору оренди землі; внесення відомостей про існуючий договір оренди землі; як діяти, коли договори оренди земельних ділянок були оформлені у минулі періоди;  нюанси реєстрації доповнень та змін до договорів оренди, договорів суборенди.
 • Відчуження права оренди землі. Перехід прав на землю при відчуженні нерухомості. Істотні умови угоди при відчуженні нерухомості. Продаж права оренди на земельних торгах.

10. Земельний сервітут, Емфітевзис. Суперфіцій. Проблеми правового регулювання земельного сервітуту.

 • Ознаки, характерні земельним сервітутам. Суб’єктний склад земельних сервітутних правовідносин. Права виникають в особи, в інтересах якої встановлено земельний сервітут. Що необхідно розуміти під публічним сервітутом? Припинення земельного сервітуту. Емфітевзис – право користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб. Права та обов’язки сторін договору емфітевзису. Істотні умови договору емфітевзису. Суперфіцій – право користування чужою земельною ділянкою для забудови. Права та обов’язки сторін договору суперфіцію. Істотні умови договору суперфіцію. Правові наслідки припинення дії суперфіцію відносно подальшої долі зведених споруд.

11. Реєстрація речових прав (права оренди, право суборенди) на земельну ділянку в 2016 рр.

 • Суб'єкти реєстрації речових прав. Які документи необхідні для проведення державної реєстрації речових прав на земельну ділянку. Реєстрація прав на землю у порядку приватизації земельної ділянки із земель державної та комунальної власності. Реєстрація прав на землю на підставі цивільно-правового договору. Реєстрація прав на земельну ділянку в порядку спадкування. Реєстрація прав у разі поділу, виділу, об'єднання земельної ділянки. Особливості реєстрації прав державної та комунальної власності на земельну ділянку. Припинення права оренди (іншого речового права).
Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Роман
Телефон:
(044) 451-88-12, (050) 312-34-73 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Менеджмент, управление компанией, Недвижимость, Право, юриспруденция
Горячие тренинги
семинар
семинар
конференция
семинар
конференция
конференция
HR стратегии: неформальное обучение,
Виче консалтинг групп, 2000 грн
тренинг-практикум
Партнеры сайта
14 тренингов, 80 тренеров
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».