Нам 8 лет! Скрыть баннер
Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
семинар

Будівництво в 2017р. Законодавче та нормативне забеспечення будівельної діяльності в 2017р. Практика визначення вартості будівництва. Нова система державного архітектурно-будівельного контролю і нагляду. Договірні відносини у будівництві. (Новий ДСТУ - Н Б А.3.1-33:2015)

Организатор:
Кортекс
Документ об окончании: сертификат
Тренеры:
Павленко Дмитрий
Сукманова Елена Валерьевна
Дата и место проведения:
15.12.16 - 16.12.16, начало в 10:00
Киев, Современный конференц-зал в центре города

Программа

Програма семінару:


1. Реформування системи державного архітектурно-будівельного контролю, державний архітектурно-будівельний нагляд.

 • Процес передачі повноважень на місця.
 • Здійснення дозвільних процедур після децентралізації.
 • Повноваження інспекторів державного будівельного контролю та нагляду. Відповідальність.

2. Одночасне здійснення державного архбудконтролю, та архбуднагляду. Діяльність реформованої ДАБІ в перехідний період. Як її реалізують структурні підрозділи.

3. Ліцензування будівельної діяльності: нові зміни. Що ліцензується ДАБІ. Нові ліцензійні умови

4. Європейські коди: паралельна система проектування; особливості взаємовідношення з МБУО, експертизою, набуттям права на виконання будівельних робіт та експлуатацію.

5. Вплив порядку затвердження проектів будівництва та їх експертизи на мотивацію учасників будівельного ринку.

6. Кошторисне нормування у будівництві. Зміни в порядку погодження та затвердження стандартів організації України (СОУ) елементних кошторисних норм відповідно до нового ЗУ про стандартизацію. Зміни діючих ДСТУ «ресурсні елементні кошторисні норми».

7. Практика визначення вартості будівництва на всіх стадіях інвестиційного процесу за ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (інвесторська кошторисна документація, договірна ціна, розрахунки за обсяги виконаних робіт, у т.ч. порядок обчислення маси прибутку, розрахунку коштів, необхідних на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами, ризиків учасників будівництва, інших витрат, які враховуються у зведеному кошторисному розрахунку (на зведення розбирання титульних тимчасових будівель та споруд, утримання служби замовника тощо).

8. Перерахування кошторисної документації, пов’язане із зростанням вартості матеріальних ресурсів у сучасних економічних умовах. Необхідність коригування кошторисної частини проектів будівництва та перезатвердження проектів будівництва.

9. З 1.01.2017р. – нова форма №1-кб(місячна)

10. Особливості визначення вартості робіт з реконструкції та ремонту будинків і споруд, ремонту обладнання та устаткування.

11. ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво». Порядок розроблення проектної документації об’єктів в розрізі дій сертифікованих інженерів-проектувальників. Нова зміна №8 до Довіднику кваліфікаційних характеристик (випуск 64 «Будівництво») щодо відповідальних виконавців – проектувальників, експертів, архітекторів, технагляду

12. Визначення класу наслідків та категорії складності об’єкту  будівництва. Оптимізація категорії складності. Практичні  питання, приклади розрахунків. Рекомендації. 

13. Практичні питання визначення вартості робіт з науково-технічного супроводу (ДБН В.1.2-5:2007) у будівництві. Нормативи витрат праці для визначення вартості науково-дослідних робіт у будівництві.

14. Визначення кошторисної вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації (ДСТУ Б Д.1.1−7:2013)

 • Зміна №1 та №2 до ДСТУ Б Д.1.1-7:2013
 • Застосування усереднених відсоткових показників до вартості будівельних робіт.
 • Визначення вартості проектування об’єктів невиробничого та виробничого призначення проектних робіт  лінійних об’єктів.
 • Розподіл вартості проектних робіт по окремих стадіях проектування, між виконавцями окремих розділів проектної документації.
 • Визначення договірної ціни, прибуток, середньомісячна заробітна плата проектувальника.  
 • Обґрунтування фактичних витрат при розрахунку вартості проектних робіт.        
 • Використання Збірників часів Радянського Союзу.
 • Вартість експертизи проектної документації, хто виконує експертизу.
 • Помилки при експертизі кошторисів на вишукувальні роботи.
 • Визначення вартості проектно-вишукувальних робіт калькуляційним методом. Врахування ЕСВ в розмірі 22%
 • Визначення вартості за формою № 3−П.

15. Порядок оформлення скоригованої кошторисної документації яка підлягає перезатвердженню.

16. Експертиза в будівництві: обов’язкова та добровільна. Особливості проведення відповідних експертиз (експертизи за напрямками, кошторисної частини). Оформлення результатів. Порядок усунення зауважень експерта.

17. Авторський та технічний нагляд. Проблеми передачі авторських прав, основні законодавчі колізії та норми.

18. Будівельні роботи. Дозвільна документація. Спрощення реєстраційних процедур на початок будівництва. Законодавчі пропозиції щодо скасування Декларації. Завершення реформ. Зменшення причин відмови в реєстрації та видачі документів на місцевому рівні. 

19. Прийняття збудованого об'єкта в експлуатацію. Проблемні моменти. Розповсюдження  сертифікації на об’єкти ІІІ категорії складності. Визначення обсягу виконавчої документації. Платні сертифікати.

20. Сплата до фонду пайової участі та розвитку  інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

21. Об'єкт незавершеного будівництва. Аналіз можливих шляхів придбання об'єкта незавершеного будівництва.

22. Особливості проведення технічної інвентаризації.

23. Реєстрація права власності – новий порядок. Спрощення реєстраційних процедур. Пакет документів що подаються на реєстрацію. Особливості регулювання земельних відносин для оформлення права власності. Нові можливості отримання інформації з Реєстру.

24. Особливості набуття права на експлуатацію самовільно збудованих об’єктів. Можливості експлуатації об’єктів, збудованих без набуття прав на виконання робіт.

25. ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ У БУДІВНИЦТВІ в 2017р.

26. Новий ДСТУ-Н Б А.3.1-33:2015 Настанова щодо підготовки та складання договорів підряду на виконання проектно-вишукувальних та будівельних робіт.

27. Генпідряд. Договір генпідряду. Істотні умови договору підряду. Варіантність ціни в підрядних договорах. Гарантійні строки, приховані дефекти, позовна давність. Контроль за виконанням договору підряду. Відповідальність за договором будівельного підряду (в т.ч. майнова). Штрафні санкції. Порядок розірвання в т.ч. в односторонньому порядку. Вплив змін в проектну документацію

28. Нюанси взаємовідносин «підрядник-субпідрядник» (розрахунки, розподіл відповідальності, відшкодування збитків).  

29. Договір на виконання проектних і проектно-вишукуваль-них робіт (аналіз порядку виконання основних зобов'язань сторін за договором, майнові і немайнові авторські права на проект, порядок їх передачі і наслідки порушення.

30. Договір авторського нагляду: істотні умови і відповідальність.

31. Управління проектом (правова суть договору, змішаний характер, аналіз можливих правовідносин, що містяться в договорі, розподіл відповідальності між замовником.

32. Договір про спільну діяльність. Реєстрація, розподіл обов’язків та відповідальності. Моделі спільної діяльності.

33. Договір купівлі-продажу і попередній договір.  Спірні питання переходу права власності. Укладення попереднього договору щодо нерухомості, що будується.

34. Договір купівлі-продажу майнових прав.

35. Договір доручення (комісії). Загальноправові ризики та сфера застосування. Моделі посередницьких договорів.

36. Інвестиційний договір. Загальноправові ризики та сфера застосування. Ризики оформлення права власності.

37. Посилення відповідальності юридичних та фізичних осіб у сфері містобудівної діяльності. Види відповідальності та з якого моменту вона виникає. Факти, що свідчать про наявність підстав щодо притягнення до відповідальності.

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Роман
Телефон:
(044) 451-88-12, (050) 312-34-73 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Недвижимость, Охрана труда, безопасность бизнеса, Право, юриспруденция
Горячие тренинги
семинар
семинар
семинар
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».