Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Про клініку функціональної медицини "МедАальтернатива"

Про клініку функціональної медицини  "МедАальтернатива"

Сюди приходять з різними проблемами, пов'язаними зі здоров'ям. Звертаються навіть тоді, коли втрачена будь-яка надія на одужання. І практично немає проблем, з якими не могли б розібратися лікарі клініки.

Ось уже 7 років існує на ринку надання медичних послуг в м.Чернівці кабінет відновного лікування "МедАльтернатива". Фактично - це клініка функціональної медицини. Про клініку функціональної медицини "МедАльтернатива" вже багато хто знає. Сюди приходять з різними проблемами, пов'язаними зі здоров'ям. Звертаються навіть тоді, коли втрачена будь-яка надія на одужання. І практично немає проблем, з якими не могли б розібратися лікарі клініки. Керівник клініки к.мед.н. І.М.Ціркот вважає, що методи функціональної медицини, які застосовуються в клініці, здатні допомогти хворим з різними захворюваннями. Функціональна медицина орієнтована не стільки на хворобу, скільки на функціональні порушення, що не дозволяють людині комфортно і якісно жити. Функціональна медицина використовує традиційні і сучасні методи діагностики і лікування. Вона базується на цілісному (холістичному) підході до здоров'я людини.

У чому успіх клініки "МедАльтернатива"?

По-перше - ми чесні і відкриті для діалогу з пацієнтом: де можна допомогти - допомагаємо, де наша допомога буде малоефективною - відверто говоримо про це. По-друге - лікарі клініки індивідуально працюють з кожним із пацієнтів з метою отримання кінцевого результату, тобто всі лікарі працюють на результат. По-третє - кінцевий результат - це не тільки поліпшення здоров'я і якості життя пацієнта, а навчання нашого пацієнта технологіям жити здоровим. Такий підхід змушує пацієнтів змінюватися (змінювати свої харчові стереотипи, звички, спосіб життя, ставлення до свого здоров'я), а це, досить часто, дуже непросто зробити.

У клініці працюють дипломовані і сертифіковані лікарі, які постійно підвищують свій професійний рівень на різноманітних курсах підвищення кваліфікації фахівців за участю вітчизняних і зарубіжних викладачів. Лікарі "МедАльтернативи" впроваджують в практичну медицину різні програми з профілактики та лікування захворювань опорно-рухового апарату, а також допомагають в лікуванні супутніх захворювань. Пацієнтам проводять мануальні техніки (міофасціальний реліз, постізометрична релаксація, робота з тригерними точками, м'язовими ланцюгами), за допомогою тестових наборів лікарі визначають порушення метаболізму, розробляють індивідуальні програми відновного лікування з позицій холістичної медицини.

Одним з важливих напрямків роботи "МедАльтернативи" є профілактика та оздоровлення пацієнтів. При клініці функціонує "ШКОЛА ЗДОРОВ'Я", лікарями якої проводиться очно-заочне навчання всіх тих, хто хоче поліпшити своє здоров'я і якість життя. Головна ідея навчального процесу вказати шлях: від хвороби - до одужання, від одужання до здоров'я. Серед курсантів школи чимало медпрацівників і членів їх сімей - а це одна з найбільш показових ознак якісної роботи клініки альтернативної медицини.

Автор: Циркот Игорь Михайлович
Компания: МедАльтернатива (все статьи компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
См. также
Как стать банкиром, финансистом, экономистом?, Национальный, бизнес-центр
Зачем строить системный отдел продаж в сегменте B2B, BST Consulting, консалтинговый центр
Відпускні виплачуються у строки, передбачені законодавством, або «Сенсаційне» роз’яснення від Мінсоцполітики, Професійні видання
Подчиненный-манипулятор. Как управлять. Разбор реального конфликта, ACTION, бюро технологий роста
Как сделать голос красивым, Соntent, учебно-психологический центр
Перейти к списку всех статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».