Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Сила альтруїзму

Сила альтруїзму

Погляньмо навколо: скрізь, як капкани, на нас чекають матеріальні спокуси. Шокує, що рівень покупної спроможності для багатьох став єдиним видом щастя, наче іншого щастя в світі й не існує.

А причиною цього, як не крути, є якесь гіпнотичне бажання матеріальних благ. І кінця-краю, здається, цьому не буде... Це сумно, бо реальність – інша. Адже всі гроші на світі не заробиш і все на світі не купиш.

Проте корисно пам’ятати, що в житті існують і більш гармонійні шляхи досягнення щастя. Вони базуються на свідомій рівновазі між егоїзмом та альтруїзмом. Ніхто не каже, що це легко, але саме цей шлях приносить справжнє щастя! Давайте разом проаналізуємо: кого поважають та цінять більше: егоїстів чи альтруїстів? – Звичайно, що альтруїстів. Адже альтруїзм завжди був притаманний всім по-справжньому успішним особистостям. В той же час, нас завжди відштовхують ті, для кого головним принципом життя є «брати».

Альтруїсти скрізь і завжди бажані люди! З ними можна поділитися чимось важливим, на них можна завжди розраховувати та покластися, бо їх принцип – «віддавати». Таких людей більше люблять як колеги по роботі, так і друзі та близькі. Вони випромінюють внутрішнє тепло та доброту, вони завжди оточені друзями. В цьому і полягає та користь, яку ми отримаємо, навчившись віддавати. А кому потрібен такий собі лідер-егоїст в статусі боса, друга чи партнера? Хто з нас захоче дружити з тим, хто спить і мріє лише про свій власний успіх та достаток? – Ніхто.

Без сумніву, що альтруїзм людині завжди і всюди приносить прогнозоване щастя. Альтруїсти про це знають! Бо дійсно: «Всяка радість у цьому світі витікає з бажання щастя іншим! А всяке страждання у цьому світі бере початок в бажанні щастя лише собі»

Автор: Литвиненко Оксана
Компания: Имидж освита (все статьи компании)

Комментарии

Інесса Коломієць | 30.10.2009, 17:19
Сила альтруїзму – велика сила. Якщо поглянути на її витоки, доступною вона є далеко не всім людям, тому як належить вона до одного з вищих мотивів людини і можливість її задоволення можливе після задоволення базових мотивів, таких як жага до любові, задоволення безпеки та задоволення когнітивних мотивів.
Ваша правда, здорова особистість – це гармонійна особистість та збалансовані альтруїзм, егоїзм ті інші риси надають як результат успішну, задоволену людину, яка приносить щастя іншим.
Одне велике побажання – щоб в нашому суспільстві було більше людей, що можуть надати позитивний приклад, бо вся інформація, яку ми сприймаємо, так чи інакше має своє відображення в свідомості кожної окремої людини і суспільства взагалі. Нехай цей гарний вислів супроводжує нас в житті і надає поштовх для вдосконалення: «Всяка радість у цьому світі витікає з бажання щастя іншим! А всяке страждання у цьому світі бере початок в бажанні щастя лише собі».
Alex R. | 04.11.2009, 22:03
Инесса! Благодарю, что сумели высказать 99% моих мыслей. Действительно: все понимают, а делают наоборот... Тот же великий буддист Шантидэва в "Путь Бодхиссаттвы" говорил приблизительно так: "Хотя они (люди) жаждут счастья, но поступают с собой, хуже врагов. Они призерают нижестоящих, они конкурируют с себе равными и пресмыкаются перед вышестоящими. Когда же будет толк от этих людей!" Это он сказал еще в седьмом веке, будучи студентом "Налады", а ощущение, что о нас... Кстати, "Наланда" - это первый университет буддизма в Индии, основан еще в 5 веке. Насчитывал он больше 1000 профессоров и 10 000 студентов. Кроме всего, около 9 миллионов ценных книг. Люди изучали себя! Хорошие были времена!
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Закон «Про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Велни, консалтинговая компания
Кричать или молчать?, 100%, тренинговый центр
3 шага, которые повысят эффективность работы руководителя, Profit, учебный центр
Личный бренд, ICU Group, группа тренинговых компаний
Прозрачность «на лицо»: почему бизнесу больше нельзя работать по старым схемам, Группа финансовых решений
Перейти к списку всех статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».