Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Статьи

RSS
Поиск статей
запрос:
категория:
компания:

InsightIntegro

подробнее о компании →
InsightIntegro
Персонал сьогодні - результати завтра!
Що робить успіх вашої компанії або бізнесу? Які основні фундаментальні складові приносять вам гроші? Як розвивати, впливати та покращити фінансові показники? Кожен має робити свою справу! Я, своєю справою займаюся більше 17-ти р., на практиці!
Корисні подарунки для розвитку персоналу!
Мотивація персоналу, може бути як матеріальною так і не матеріальною! Ми часто говоримо про вміння використовувати не матеріальних факторів та які вони існують...
Соціальні складові. Позитивне наповнення сьогодні – ваш успіх завтра
Розуміючи про Важливість цього питання в формуванні лояльності, усвідомленності, збалансованного наповнення особистості й т.п., все це базує фундамент який створюється нами й далі передається як "ланцюгова реакція".
Методи і прийоми ефективної комунікації з клієнтом
Спілкуючись з гостем, клієнтом, замовником Ви можете використовувати: Метод «Позитивності та підтримки»... Прийом: «Використання цифри та літери»...
Основні секрети в веденні переговорів для менеджерів
Бути ефективним керівником, це чітко знати і не забувати про принципи успішного спілкування.
Як підняти продажі?
Ранкове налаштування Вашого персоналу, мотивація та командостворення з бізнес-тренером Леною Фурса, це дійсно працює та показує рекорди в продажах! "Наша робота з персоналом сьогодні - це Ваші Результати завтра"
Наші активні дії та спостереження в розвитку керівників
Ми проводим тренінги для різних сфер та для кожного, хто бажає вчитися.
Схема "Оптимального успеха", часть 3
Наполненность Личного-Семейного пространства, что позволяет Чувствовать, Любить, Переживать и "спать" с этим! А ведь это частичка твоей наполненности, твоего выбора и того, что смогло сделать тебя таким, какой ты есть сейчас!
Схема "Оптимального успеха", часть 2
Рабочая и профессиональная наполненность (твоя любимая или нелюбимая работа, твой опыт, профессионализм, авторитет, сотрудники, партнёры, коллеги, инвесторы, клиенты) С уверенностью могу сказать что...- и требовать от вас - это ЛЮБОВЬ к СВОЕЙ РАБОТЕ
Схема "Оптимального успеха"
Ее составляющие, это баланс, гармонии и наполненности "трёх китов" на которых стоишь ты как личность: 1. Наполненность личного-семейного; 2. Рабочая и профессиональная наполненность; 3. Социальная наполненность или наполненность окружением.
Партнеры сайта
9 тренингов, 3 тренера, 2 новости
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».