Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Унікальна можливість дізнатися як ефективно управляти проектами в NGO

09.06.2015
Унікальна можливість дізнатися як ефективно управляти проектами в NGO

Нові виклики сучасності, які постають перед неприбутковим сектором, піднімають низку питань, які необхідно результативно та оперативно вирішувати.

Проектна діяльність громадських організацій вимагає ефективного управління та повинна відповідати високим міжнародним стандартам. Актуальні проекти є саме тими інструментами, якими неприбутковий сектор може впливати на розвиток суспільства та держави.

Розуміючи актуальність вдосконалення знань в області проектної діяльності НГО, в Міжнародній бізнес школі «NIKLAND» разом у партнерстві з Аудиторською компанією «CompassGroup» стартує перша в Україні програма «Управління проектами в неприбутковому секторі». Програма сформована таким чином, щоб допомогти учасникам засвоїти методологію успішного управління проектами та надихнути їх на ефективну реалізацію нових проектів в їх діяльності.

  • Як спланувати та скоординувати реалізацію проекту?
  • Як оцінити ефективність проектної діяльності?
  • Як правильно приймати управлінські рішення на основі моніторингу та оцінки?

Багато представників неприбуткового сектору бажають не тільки знати відповіді на ці питання, але й мати практичні навики для їх втілення. Наші провідні експерти, які мають великий досвід співпраці з міжнародними організаціями та донорами, розкриють сучасні методи та інструменти в управлінні проектами, адаптації та впровадженні проектних рішень у практичну діяльність.

Запрошуємо Вас приєднатися до унікальної можливості збагатити власні знання та примножити ефективність діяльності Вашої неприбуткової організації! Навчання стартує 11 червня та триватиме 3 дні у форматі насичених лекцій та практичних обговорень з експертами. Станьте частиною важливого та реєструйтеся за посиланням.

Компания: Nikland, International Business School (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Академия ШАГ приглашает вас на презентацию школы X-lab. Проект комплексного интеллектуального и личностного развития для детей 8-14 лет, 21.10.2017, Шаг, компьютерная академия (Днепропетровский филиал)
Тренінг з управління персоналом, як один з ефективних інструментів підвищення особистих компетенцій, 20.10.2017, InsightIntegro
Презентация Эннеаграммы в Киеве с Анной Лесик, 20.10.2017, EnneaLife.UA
Что нужно знать о своём потребителе? Какой ассортимент лучше? Стимулирование продаж — какие принципы и правила необходимо учитывать? Узнай обо всем от команды Gebs!, 20.10.2017, Global Education Business System
26-27 октября пройдет тренинг "Практическая психология для HR-ов. Методики диагностики при подборе и оценке персонала", 20.10.2017, HR-Master, первый специализированный тренинг-центр
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».