Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

2 липня 2020 року відбулося урочисте відкриття школи лаборанта – мікробіолога

29.07.2020
2 липня 2020 року відбулося урочисте відкриття школи лаборанта – мікробіолога

Департамент мікробіологічних досліджень ТОВ «Науковий центр розробок і впроваджень», на базі якого проводили лабораторне заняття на тему «Приготування і контроль якості поживних середовищ (належна практика, документація)», прийняв перших слухачів.

Департамент мікробіологічних досліджень ТОВ «Науковий центр розробок і впроваджень», на базі якого проводили лабораторне заняття на тему «Приготування і контроль якості поживних середовищ (належна практика, документація)», прийняв перших слухачів. З 22 по 24 липня в місті Харкові в мікробіологічній лабораторії Департаменту мікробіологічних досліджень мікробіологи АТ «Київмедпрепарат» (м. Київ), ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез» (м. Новоград-Волинський) та ФК «Сперко Україна» (м. Вінниця) прослухали теоретичний матеріал, присвячений темі лабораторного заняття, а також попрактикувались в приготуванні стерильних живильних середовищ та розчинів, прийняли участь в процесі контролю якості приготованих живильних середовищ та розчинів по біологічним показникам згідно з вимогами Державної Фармакопеї України діючого видання, а також дослідили значення рН приготованих рідких та густих живильних середовищ до та після стерилізації, провели контроль чистоти середовищ в ламінар-боксі, облік та інтерпретацію отриманих результатів, вивчили супровідну документацію.

В процесі навчання слухачі знаходились в постійній дискусії з лектором – начальником Департаменту мікробіологічних досліджень Дунай Оленою та співробітниками Департаменту Шеремет Наталією та Макаренко Катериною, які вели практичні заняття. Обговорювалися питання з щоденної практики, проходив обмін професійним досвідом, питання, що ставилися, торкалися не тільки теми лабораторного заняття, а і виходили за межі теми, торкаючись багатьох питань, з якими стикаються мікробіологи фармацевтичної галузі щодня в своєї професійної діяльності.

Лабораторне заняття пройшло в дуже теплій та насиченій інформацією атмосфері та принесло професійне задоволення та приємне відчуття від спілкування і організаторам і учасникам навчання.

Відгуки слухачів:

Река Віта мікробіолог Фармацевтична компанія "Сперко Україна": "Дякую за цікавий і насичений лабораторний практикум. Матеріал викладений доступно та професійно. Поєднання теоретичних і практичних занять, дало змогу не лише здобути багато корисної інформації, але і застосувати ії на практиці".

Сухоріпа Анастасія мікробіолог ВКЯ АТ «КИЇВМЕДПРЕПАРАТ»: "Дякую за проведене навчання за спілкування однією мовою, зрозумілою справжнім мікробіологам. Навчання сприяло заповненню прогалин у знаннях, обміну досвідом з колегами, отриманню відповідей, як по темі навчання так і по іншим темам, показало, яким чином можна виконати ту чи іншу операцію за допомогою різного обладнання. Бажаю всім натхнення подальшого розвитку".

Мариніна Галина мікробіолог ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез»: "Висловлюємо подяку організаторам проекту за натхненну роботу, а також, за успішне проведення навчання та відповіді на питання. За творчий підхід до процесу навчання. Бажаємо подальшого процвітання в роботі".

Чекаємо вас на наших заняттях у вересні. Програми та реєстраційні форми на сайті проекту - www.ql.org.ua

Автор: Дунай Елена Вячеславовна
Компания: Стандарты технологии развитие (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
См. также
Підготовка до екзамену -2021 на Диплом АССА ДипІФР триває!, 25.09.2021, Школа успешного бизнеса
Запрошуємо на курс з Управлінського обліку!, 25.09.2021, Школа успешного бизнеса
Приглашаю 5-7 ноября 2021 года Владельцев бизнеса и Руководителей на свой Авторский онлайн-тренинг: Практикум системной оптимизации бизнеса на основе LEAN, Kaizen, 24.09.2021, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Приглашаю 1-4 ноября 2021 года на свой Авторский онлайн-тренинг: Стратегическая сессия для Собственника и Управленческой Команды, 24.09.2021, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Школа тренеров АС, 24.09.2021, АС, центр корпоративного обучения Алёны Сысоевой
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».