Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Підсумки триденного тренінгу "Практичні аспекти підприємницької діяльності у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях" 7-9 вересня 2020

30.09.2020
Підсумки триденного тренінгу "Практичні аспекти підприємницької діяльності у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях" 7-9 вересня 2020

Дуже мотивовані учасники, три дні на одному диханні. З відгуків: "Не тільки отримали нові знання, а й нарешті розібралися із складними моментами, наприклад, нарахування податків та розрахунок беззбитковості".

Також "Знайшли нові ідеї для розширення чи вдосконалення свого бізнесу", "Розібралися як краще наймати та взаємодіяти з персоналом", "Навчилися описувати бізнес-процеси та ставити показники ефективності". 

Освоїли такі теми як:

  • Ворнока рекрутингу
  •  Проведення співбесід при прийомі на роботу
  • Методи мотивації персоналу
  •  Оподаткування малого бізнесу
  •  Розрахунок беззбитковості
  • Опис бізнес-процесів та контроль виконання.

Учасники пообіцяли описати свої бізнес-процеси та скласти інструкції, впровадити нематеріальну мотивацію персоналу, зробити звіти доходів/витрат, матрицю ризиків та багато іншого.
Ще раз дякую Стець Надія за запрошення, Татьяна Герасимова за дуже плідне ко-тренерство. Дякую IQholding за організацію та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримку!
Всім учасникам дякую за високий рівень залученості! Вважаю що в даних регіонах значно заростає культура ведення підприємницької діяльності.
Я та Татьяна Герасимова, всім бажаємо успіхів в бізнесі, та не тільки!

Автор: Майстренко Виталий
Компания: Мaystrenko & partners (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
См. также
Презентовать может каждый! Уверены!?, 03.08.2021, CMG Nouveau Ukraine
Принимаем заявки на проведение корпоративного тренинга "Как наладить взаимодействие в удаленной команде", 03.08.2021, Smart Consulting
Приглашаем компании к сотрудничеству на корпоративный тренинг "Инструменты антикризисного управления", 03.08.2021, Smart Consulting
Презентація професійної ІТ-освіти для підлітків!, 03.08.2021, ШАГ Дніпро, комп'ютерна академія
7-8 серпня запрошуємо на програму навчання "Психотерапія розладів особистості", 03.08.2021, Киевский институт рационально-интуитивной психотерапии «Я»
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».