Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Новости

RSS
Поиск новостей
запрос:
компания:

Smart Fitness Academy, обучение фитнес тренеров и менеджеров

подробнее о компании →
Smart Fitness Academy, обучение фитнес тренеров и менеджеров
Новости 1-10 из 38
мая 03 Запрошуємо на навчання для тренерів з "Пілатес" 18-19 травня, Київ, 03.05.2019
Дізнатися більше про можливості тренувального методу Пілатеса. Розібратися з правилами ускладнення вправ і технікою безпеки при їх виконанні. За практикувати управління групою при тренуваннях середнього рівня складності.
апр 24 Розклад семінарів на травень від компанії Smart Fitness Academy, 24.04.2019
Ми поєднуємо, як перевірені часом методики і знання, так і останні світові розробки і тенденції в області сучасного фітнесу, спираючись на високі світові стандарти і лідерів.
янв 25 9-10 лютого запрошуємо Вас на тренінг "Організація ефективних продажів і комунікацій з кліентом фітнес клубу", 25.01.2019
Ваші фітнес фахівці можуть бути висококваліфікованими, обладнання та технології особливими, умови для тренування комфортними, проте якщо відсутня ефективна організація продажів, то дуже мале коло людей оцінить переваги Вашого фітнес клубу.
ноя 16 Запрошуємо на степ аеробіку - PRO. Комбінації високої складності. Навички презенторства. 15-16 грудня в Київі, 16.11.2018
Унікальна можливість здобути нові знання зі степ-аеробіки, перейняти досвід та фішки від методистів міжнародного рівня, опрацювати навички складання та розучування комбінацій ІІ та ІІІ рівня складності.
ноя 16 Запрошуємо 8-9 грудня на семінар-практикум у Львові "Пилатес на мате (1 модуль)", 16.11.2018
Щоб Пілатес був цікавий Вашим клієнтам, важливо розібратися з принципами методу,правилами проведення уроку кліентам різного рівня підготовленності.Ми приділяємо багато уваги теорії і практиці, техніці кожної вправи, правильній подачі їх займаючимся.
ноя 14 Запрошуємо 1-2 грудня в Київ на курс «Персональний тренер тренажерного залу», модуль-1, 14.11.2018
Ви отримаєте унікальну можливість дізнатися і відпрацювати на практиці методики Американського Коледжу спортивної медицини з оздоровчого фітнесу у найкращій школі країни у підготовці фітнес тренерів.
ноя 14 Расписание обучения Smart Fitness Academy на декабрь, 14.11.2018
Вы хотите приобрести престижную профессию или повысить квалификацию в области фитнеса. Приглашаем Вас в наш профильный образовательный центр с более 27 летним опытом подготовки специалистов и руководителей.
окт 05 Где учат тренеров по Стретчингу, 05.10.2018
В Smart Fitness Academy мы разработали уникальный семинар на основе глубоких научных знаний с доступной подачей и большого количества практики, чтобы ваши тренировки были динамичными, интересными и безопасными.
сен 26 Календарь семинаров Smart Fitness Academy на Октябрь, 26.09.2018
Вы хотите приобрести престижную профессию или повысить квалификацию в области фитнеса. Приглашаем Вас в наш профильный образовательный центр с более 27 летним опытом подготовки специалистов и руководителей.
сен 26 Запрошуємо на практичний семінар 27-28 жовтня. "Організація ефективних продажів і комунiкацiй з клiєнтами у фітнес клубi", 26.09.2018
Ви дізнаєтеся і опонуєте: легку модель ведення перемовин з клієнтами для продажу клубних карт і посуслуг фітнес клубу,алгоритм і інструменти для проведення ефективних презентацій фітнес клубу,навчитесь ефективного працювати з заперечення Клієнтів
Страницы:
1 2 3 4
следующая →
Партнеры сайта
11 тренингов, 48 тренеров, 74 новости, 17 статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».