Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
тренинг

Персональний коучинг для керівника

Организатор:
InsightIntegro
Продолжительность: 4 часа
Стоимость: 1000 грн
без ПДВ; *Передплата за участь в тренінгу не повертається, якщо учасник не попередив про свою відсутність за 24 години до початку тренінгу.
Тренеры:
Фурса Елена Фурса Елена
Дата и место проведения:
24.09.18, начало в 10:00
12.10.18, начало в 10:00
12.10.18, начало в 14:00
19.10.18, начало в 10:00
19.10.18, начало в 14:00
26.10.18, начало в 10:00
26.10.18, начало в 14:00
Львов, В.Великого-18

Целевая аудитория

Всі кому потрібна професійна підтримка в визначенні цілей, пошук нових варіантів і прийнятті важливих рішень в роботі, хто шукає наставника, коуча для виходу з різних життєвих ситуацій, ми готові до діалогу.

Цель мероприятия

Визначити цілі, які важливі для Вас в даний період життя і створити абсолютно нові додаткові методи та  варіанти вирішення складних питань.

Программа

В коучингу важливі цілі та створення нових варіантів для дії! Саме коучинг дозволяє знаходити потенціал, нові ресурси та викликає бажання "рухатись вперед".

  • як ефективно і результативно досягати поставлених цілей - НЕ лінуючись, не зрікаючись, не сходячи з дистанції, не падаючи духом, іншими словами, як зрозуміти, що мета моя (мотивація і зміст) і досягти її (стратегія, ресурси, старт)?
  • можна сформулювати і по-іншому: як опинитися в потрібному місці, в потрібний час, з потрібними людьми та не розгубитися і зробити правильні дії?
  • до коуча звертаються, щоб упорядкувати і збалансувати своє життя або бізнес, або домогтися чогось більшого: більшого щастя, спокою, балансу, більшої радості або гармонії; а іноді чогось поменше: менше занепокоєння, менше напруги, менше стресу або менше фінансових / особистих проблем.
  • буває і так, що професійність, а особливо, зростання особистої досконалості людини, природним шляхом призводить до думки про те, що пора створювати, будувати якусь бізнес систему, за своїми правилами, і орієнтуючись на свої цінності. А буває, що власна справа і її розвиток, для когось стає індикатором зростання.

Саме в такі моменти і необхідний Коуч, так як, відповідаючи на поставлені їм запитання Ви, не тільки знайомитеся «з собою»: з сильними і слабкими сторонами своєї особистості, бачите свої переваги і недоліки (згодом переосмисливши їх і направивши в потрібному для себе руслі), проговорюєте свої побоювання, переконання, страхи і внутрішні обмеження, більш того плани і перспективи, ризики, загрози та призи в грі, в яку ви залучені. У такі хвилини розумієш - над чим варто працювати: як саме потрібно скористатися ключиком і знати які саме двері ним можна відкрити?

Дополнительная информация

Мета людини, це:

  • Те, чого у нього немає на даний момент або  збагнути відсутність бажання ставити собі мету;
  • В його системі цінностей цей результат (мета) має пріоритетне значення (без цього він не зможе бути собою, реалізуватися ...);
  • Мета, на жаль, завжди обмежена кругозором і базою даних про світ, томущо людина не може спроектувати (уявити) те, чого не знає (навіть для синтезу або інтеграції потрібна базова платформа);
  • Мета людини завжди стимулює його до трансформації і виходу з «зони комфорту» для постійної динаміки.
Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Лена
Телефон:
(097) 255-50-05 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Закупки, дистрибуция, Менеджмент, управление компанией, Только для женщин
Горячие тренинги
открытая встреча
Презентація програм МВА в МІБ,
Бизнес-школа "Международный институт бизнеса", бесплатно
вебинар
АнтиФея,
Be-Perfect, 720 грн
Партнеры сайта
1 тренинг, 5 тренеров, 4 новости, 1 статья
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».