Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
тренинг

Приватний коучинг для керівника

Организатор:
InsightIntegro
Продолжительность: 4 часа
Стоимость: 1000 грн
без ПДВ; *Передплата за участь в тренінгу не повертається, якщо учасник не попередив про свою відсутність за 24 години до початку тренінгу.
Тренеры:
Фурса Елена Фурса Елена
Дата и место проведения:
19.11.18, начало в 17:00
21.11.18, начало в 18:00
28.11.18, начало в 18:00
Львов, в центрі міста

Целевая аудитория

Всі кому потрібна професійна підтримка в визначенні цілей, пошук нових варіантів і прийнятті важливих рішень в роботі, хто шукає наставника, коуча для виходу з різних життєвих ситуацій, ми готові до діалогу.

Цель мероприятия

Визначити цілі, які важливі для Вас в даний період життя і створити абсолютно нові додаткові методи та  варіанти вирішення складних питань.

Программа

В коучингу важливі цілі та створення нових варіантів для дії! Саме коучинг дозволяє знаходити потенціал, нові ресурси та викликає бажання "рухатись вперед".

  • як ефективно і результативно досягати поставлених цілей - НЕ лінуючись, не зрікаючись, не сходячи з дистанції, не падаючи духом, іншими словами, як зрозуміти, що мета моя (мотивація і зміст) і досягти її (стратегія, ресурси, старт)?
  • можна сформулювати і по-іншому: як опинитися в потрібному місці, в потрібний час, з потрібними людьми та не розгубитися і зробити правильні дії?
  • до коуча звертаються, щоб упорядкувати і збалансувати своє життя або бізнес, або домогтися чогось більшого: більшого щастя, спокою, балансу, більшої радості або гармонії; а іноді чогось поменше: менше занепокоєння, менше напруги, менше стресу або менше фінансових / особистих проблем.
  • буває і так, що професійність, а особливо, зростання особистої досконалості людини, природним шляхом призводить до думки про те, що пора створювати, будувати якусь бізнес систему, за своїми правилами, і орієнтуючись на свої цінності. А буває, що власна справа і її розвиток, для когось стає індикатором зростання.

Саме в такі моменти і необхідний Коуч, так як, відповідаючи на поставлені їм запитання Ви, не тільки знайомитеся «з собою»: з сильними і слабкими сторонами своєї особистості, бачите свої переваги і недоліки (згодом переосмисливши їх і направивши в потрібному для себе руслі), проговорюєте свої побоювання, переконання, страхи і внутрішні обмеження, більш того плани і перспективи, ризики, загрози та призи в грі, в яку ви залучені. У такі хвилини розумієш - над чим варто працювати: як саме потрібно скористатися ключиком і знати які саме двері ним можна відкрити?

Дополнительная информация

Мета людини, це:

  • Те, чого у нього немає на даний момент або  збагнути відсутність бажання ставити собі мету;
  • В його системі цінностей цей результат (мета) має пріоритетне значення (без цього він не зможе бути собою, реалізуватися ...);
  • Мета, на жаль, завжди обмежена кругозором і базою даних про світ, томущо людина не може спроектувати (уявити) те, чого не знає (навіть для синтезу або інтеграції потрібна базова платформа);
  • Мета людини завжди стимулює його до трансформації і виходу з «зони комфорту» для постійної динаміки.
Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Лена
Телефон:
(097) 255-50-05 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Делопроизводство, секретариат, call-центры, Менеджмент, управление компанией, Управление персоналом, HR
Горячие тренинги
семинар
тренинг
Start up руководителя. Технологии управления и лидерства,
Студия тренингов Сергея Стеценко, 3000 грн
тренинг
Синергия результативных команд,
Виче консалтинг, 4500 грн
семинар
вебинар
тренинг
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».