Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

National Еducation Center

National Еducation Center
Телефон:
(080) 021-48-99 Показать
Эл. почта: Адрес:
Киев
Контактное лицо:
Ірина, Олена
О компании:

Кратко о компании

Nаtional Education Center - освітній проект Групи компаній «МЕДІА-ПРО», який успішно працює на ринку бізнес-освіти з 2004 року.

Місія:

Nаtional Education Center –  бути надійним партнером професійного розвитку наших клієнтів.

Nаtional Education Center - це платформа, що допомагає професіоналам різного рівня освоїти нові напрямки діяльності та підвищувати професійну компетентність в кадровій справі і діловодстві, HR-менеджменті, екологічної, техногенної та пожежної безпеки тощо.

Наші експерти – гідні професіонали, які закохані у свою справу і готові ділитися досвідом: сертифіковані фахівці, практики, фахівці виконуючих державних органів та експерти видавничого дому Медіа-про.

Ми пропонуємо обмін досвідом, актуальні кейси, ідеї, поради від провідних представників професії. Максимум прикладних  знань і робочих ситуацій

Услуги

Ми готуємо різні формати навчання, цікаві теми і нові напрями для професійного розвитку.

Ми організовуємо форуми, круглі столи, конференції, семінари та екскурсії, на яких розглядаються найактуальніші теми сьогодення у бізнес-сфері. Які би професійні завдання ви не ставили, відвідавши наші навчальні заходи, ви обов’язково знайдете шляхи їх досягнення.

Клиенты

Ми надаємо інформаційно-консультаційні послуги кадровикам, менеджерам з персоналу, інженерам з охорони праці та пожежної безпеки, екологам

Дополнительная информация

Програми наших заходів з-поміж інших вирізняє те, що вони мають прикладний характер, а їх тематика формується за участю тих, для кого вони призначені.

 Ми завжди готові впроваджувати інноваційні ідеї та  враховувати побажання клієнтів щодо організації навчання задля задоволення їх інтересу і комфорту

Серед запланованих заходів ви можете обрати як традиційний формат навчання, так і нові формати: відкриті семінари і тренінги, корпоративні семінари, тренінги, практикуми (програми формуємо спільно із замовником), дистанційні курси (з отриманням свідоцтва державного зразка)

Співпраця з Nаtional Education Center – запорука кар’єрного зростання!

Тренеры

Ліпчанська Вікторія Ліпчанська Вікторія
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Партнеры сайта
6 тренингов, 3 тренера, 4 новости, 5 статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».