Work.ua 13 лет! С днем рождения! Скрыть баннер
Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Судник Ольга

Судник Ольга
Телефон:
(097) 662-78-88 Показать
Эл. почта: Сайт:
https://olgasudnyk.com
Компания:

Подробная информация

Наші курси – це перший крок до успішної кар’єри косметолога. Ви отримаєте престижну, цікаву і перспективну професію. Ви зможете стати провідними спеціалістами в індустрії краси, яка стрімко розвивається. Нашими студентами можуть стати усі без вікових обмежень. Як і абітурієнти, так і студенти, які вже здобули освіту або люди, які хочуть змінити професію. Ви отримуєте високоякісне навчання на практиці, відпрацьовуючи усі навики косметолога на моделях, якими вас забезпечуть. По закінченню навчання видається відповідний диплом і сертифікати про проходження навчального процесу. Заняття проводяться за індивідуальним графіком: ранкові, денні і вечірні години. Якщо Ви пропустили заняття з поважної причини, ми надаємо право його відпрацювати. Студенти забезпечуються косметикою і матеріалами для навчання. Для навчального процесу використовується лише перевірена косметика провідних брендів косметології: Dr. Spiller( Німеччина), Algologie ( Франція), Gerard’s ( Італія), Oligodermie ( Франція), Academy (Франція). Ще не працюючи наші студенти мають можливість отримувати нові знання на навчальних семінарах різних косметологічних брендів. Оплата за навчання здійснюються згідно договору поступово, можливий кредит. Студенти мають можливість отримати знижки на придбання косметики і матеріалів для майбутньої роботи. Після закінчення курсів наші студенти завжди можуть звернутись з питаннями, які виникають стосовно роботи. Почніть навчання вже зараз! Станьте одними з кращих спеціалістів в індустрії косметології і ви відкриєте для себе світ у всій його красі.

НАВЧАЛЬ

Комментарии

Шкледа Альона | 06.09.2018, 22:20
Всім привіт.я закінчила курс навчання у Ольги Судник і лишилась дуже-дуже задоволеною.відкрила свій косметологічний кабінет і можу з впененістю сказати,що дякуючи тій базі в косметології,яку надає Ольга Судник і вашому бажанню- можна впевнено починати працювати.вона надає хорошу практичну і теоретичну основу,приділяє максимум часу вам,деталям і має просто не реальне терпіння.і взагалі з нею дуже легко.я довго шукала курси і дуже боялась помилитись з вибором,але мені пощастило.і всім,хто зараз шукає курси дуже рекомендую Ольгу Судник-вона викладач від Бога і дуже хороший спеціаліст.завжди буду вдячна за такий прекрасний початок мого шляху в косметології.
Яна Андіївна | 04.05.2019, 10:45
Доброго дня, пройшла курси і можу сказати, що дуже задоволена все доволі ясно пояснюють, багато практики так як і різних інтересних семінарів, без знань не лишитесь. Графік коректуєте ви самі тому з цим у вас проблем не буде. Всім раджу навіть тим хто не планує займатись косметологією для загального розвитку і на сам перед навчитись доглядати за своїм лицем. Оля приємна людина і може найти підхід до любої людини. Надіюсь все що вас інтересувало я вам донесла
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Партнеры сайта
1 тренер, 8 новостей, 1 статья
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».