Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
відкрита зустріч

Презентація програми Diploma in Professional Marketing

Организатор:
Международный институт бизнеса, бизнес-школа
Продолжительность: 2 часа
Стоимость: бесплатно
Дата и место проведения:
14.09.19, начало в 11:00
Киев, Брест-Литовское шоссе, 8а, кампус МИБ

Целевая аудитория

Учасники зустрічі: директори з маркетингу, керівники відділів маркетингу, маркетологи, співробітники компаній, до сфери яких входять маркетингові функції.

Программа

Бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» (МІБ) запрошує на презентацію програми Diploma in Professional Marketing від The Chartered Institute of Marketing – СIM.

СІМ – це Королівський інститут маркетингу в Британії, який має всесвітнє визнання завдяки 130 навчальним центрам в 47 країнах світу. Одним з них являється МІБ, єдиний в Україні навчальний заклад, що має право навчати за програмою СІМ.

У вас є унікальна можливість 14 вересня дізнатися більше про програму, познайомитись з викладачами, поспілкуватися з випускником, який вже пройшов весь шлях і може поділитися враженнями від програми та розповісти власну історію успіху, якою завдячує саме СІМ.

Тож не зволікайте! Старт програми вже 21 вересня 2019.

Навчайтесь, щоб стати найкращим!

Дата: 14 вересня 2019 (субота), 11:00

Мова зустрічі: англійська, російська.

Інформація про спікерів:

Вікторія Алексеєнко - менеджер по роботі з клієнтами МІБ (експерт з питань вступу на програми, допомагає з підбором ефективної програми навчання та з проходженням аплікаційного процесу).

 Світлана Біленко – керівник відділу міжнародних програм в МІБ.

Ярослав Гуменюк – викладач модулю Strategic Marketing на програмі Diploma in Professional Marketing, маркетинг директор «ПУМБ», має 18 річний досвід роботи у маркетингу. Довгий час він займав керівні посади в маркетингових підрозділах в таких компаніях, як «Наше Радіо», «Ласуня», «Олімп», «Veon» (Beeline, Київстар), «Воля» і «Укртелеком». Також брав участь в проекті виводу бренду Beeline на ринок України та інтеграції Beeline в Киргизії в рамках групи «ВимпелКом», запускав IPTV і HD мовлення в Україні, працював над формуванням Big Data і Digital marketing структур. Останні кілька років працював директором департаменту управління продуктами та бізнес аналізу в «Укртелеком», де в тому числі вів проекти трансформації та модернізації компанії.

Лідія Морозова – викладач модулю Digital Strategy на програмі Diploma in Professional Marketing, випускниця The Chartered Institute of Marketing, засновник маркетингової агенції повного циклу Lati Agency (частина Latifundist Медіа Холдинг) та менеджер з маркетингу та комунікацій в Vimes Consulting. Досвід роботи в маркетингу понад 12 років. Як незалежний консультант вона розробляла і реалізовувала бізнес-проекти, програми підтримки і просування компаній з використанням усього спектру маркетингових інструментів, як традиційного, так і digital. 

Випускник програми Diploma in Professional Marketing CIM. 

Всі питання за телефонами компанії.  Вікторія Алексеєнко.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Виктория
Телефон:
(044) 585-00-33, (067) 524-89-49 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категории: Маркетинг, реклама, PR, брендинг
Горячие тренинги
мастер-класс
Цифрова трансформація бізнесу (Надія Васильєва),
Международный институт бизнеса, бизнес-школа, 200 грн
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».