Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
тренинг

REFA-International. Оптимізація та управління виробничими системами та процесами

Организатор:
Международный институт бизнеса, бизнес-школа
Продолжительность: 16 часов
Документ об окончании: Сертифікат REFA
Тренеры:
Батенко Людмила Батенко Людмила
Исаенко Юлия Исаенко Юлия
Скопенко Наталія
Твердушка Татьяна Твердушка Татьяна
Дата и место проведения:
24.03.20 - 19.06.20
Киев, Брест-Литовське шосе, 8а, бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу»

Целевая аудитория

Фахівці виробничих, логістичних та сервісних компаній, у сфері відповідальності яких знаходиться організація робочих систем і процесів, розробка норм праці, управління виробництвом і виробничим персоналом.

Цель мероприятия

Під час навчання слухачі отримують методичну підготовку для аналізу, проектування та оптимізації робочих місць і процесів, а компанія створює найкращі умови для впровадження ощадливого виробництва.

Программа

Зміст програми:

  • Модуль 1. REFA-підходи до організації виробництва. Система управління якістю на підприємстві.
  • Модуль 2. Організація робочої системи і процесів. Нормування операцій.
  • Модуль 3. Нормування праці та оптимізація чисельності персоналу. Управління часом переналагодження.
  • Модуль 4. Організація матеріальних потоків. Ефективні системи оплати праці виробничого персоналу. Економічна оцінка робочих систем. 

Програма REFA складається з комплексу інструментів  і методів для створення ефективного і конкурентоздатного підприємства.

Формат програми:

4 місяці (4 модулі по 4 дні - з вівторка по п’ятницю раз на місяць), 9:30 - 17:00.

По закінченню навчання видається Сертифікат REFA.

Мова навчання:українська

Програма може бути проведена в корпоративному форматі як на території клієнта, так і на території бізнес-школи МІБ. Крім цього, окремі теми (блоки, модулі) програми можуть бути адаптовані та доповнені в залежності від конкретних цілей, враховуючи специфіку і потреби клієнта.

Дополнительная информация

Cоюз REFA був заснований у 1924 році у Німеччині і знаходиться в одному ряду з найбільшими об'єднаннями Європи з навчання і проведення консалтингових проектів в області виробництва.

З 2001 року бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» є єдиним партнером союзу REFA по проведенню навчальних програм «Організація та управління виробничими системами та процесами» в Україні. 

Локація: м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8а (Бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу»). Від метро Житомирська курсує корпоративний шатл. На території бізнес-школи розташований готель.

Програма призначена для: 

  • виробничі менеджери середньої ланки;
  • керівники і/або фахівці з нормування праці і заробітної плати;
  • менеджери логістичної сфери; 
  • економісти виробничих підрозділів; 
  • менеджери виробничих проектів;
  • інші фахівці і/або керівники відділу, відповідальність яких знаходиться в сфері  організації робочих систем і процесів, розробки норм праці, управління виробництвом і виробничим персоналом.

Батенко Людмила– PhD, професор, сертифікований менеджер по управлінню якістю Німецької і Європейської асоціації якості, сертифікований тренер німецької організації REFA, практикуючий експерт в області управління виробництвом і управління проєктами з досвідом роботи більше 30 років.

Твердушка Тетяна– кандидат економічних наук, сертифікований тренер REFA-International, член міжнародного союзу REFA (навчання і консалтинг з управління виробництвом), академічний керівник програми REFA, доцент кафедри бізнес-адміністрування МІБ.

Ісаєнко Юлія–  кандидат технічних наук, сертифікований тренер та консультант REFA-International, член міжнародного союзу REFA (навчання і консалтинг з управління виробництвом), доцент кафедри бізнес-адміністрування МІБ.

Скопенко Наталія– доктор економічних наук, професор, сертифікований тренер та консультант REFA-International, професор кафедри економіки праці та управління (Національний університет харчових технологій).

Наші клієнти:

«Леоні Ваєрінг Системс», ТОВ «Ядзакі Україна», СЕ Борднетце Україна, компанія Krombert&Schubert, ПРЕТТЛЬ-КАБЕЛЬ УКРАЇНА, «KOSTAL Ukraine», ТзОВ «Електроконтакт Україна» (ЕКУ),  Jokey Plastik Gummersbach (Germany), Jokey Plastik Sohland (Germany), Нова Пошта, Укрпошта, Мілкіленд-Україна, мережа ресторанів «Mafia», компанія «BUNGE», Володимир-Волинська птахофабрика, компанія «Лантманнен Акса», ТМ «Sandora», компанія «Ergopak», Фармак, Запоріжсталь, Телекарт-прилад, Нижньодніпровський трубопрокатний завод, Алчевський металургійний комбінат, Мотордеталь-Правекс, Укртрансгаз, «Гідросила», Азовсталь, ММК ім. Ілліча, Ватутінський хлібокомбінат, Київський меблевий комбінат, Дюна-Веста, UMC, Керамет, Астеліт, Індустріальний союз Донбасу, Модерн-21, Волинь-Цемент, транспортна компанія «Тranspele», Чернігівська швейна фабрика, Єдині розподільні електричні системи, Тайко Електронікс, Проско-ресурси та інші.

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Виктория
Телефон:
(044) 585-00-33 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Промышленность, производство, Управление персоналом, HR, Управление проектами, бизнес-планирование
Горячие тренинги
мастер-класс
Партнеры сайта
10 тренингов, 2 тренера, 15 новостей, 10 статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».