Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
форум

V Форум диригенти змін

Организатор:
Продолжительность: 10 часов
Стоимость: 8999 грн
от 8999 до 10999 грн
Дата и место проведения:
13.11.18, начало в 08:20
Киев, Тараса Шевченка, 30, отель Hilton Kyiv

Цель мероприятия

Традиційно в основі щорічного форуму – трансформаційні процеси всередині тріади Особистість/Суспільство – Бізнес – Держава.
Перед Україною стоять комплексні та нелегкі виклики. У стислі терміни ми повинні не тільки визначитися, хто ми як нація, знайти свій сенс, але і стати конкурентоспроможними на світовій арені. Для цього багато звичок та підходів мають бути переглянутими.

Программа

 • 8.00 Реєстрація. Вітальна кава. Networking Перед початком насиченого дня для вас ─ запашна кава і жива музика.
 • 08.20-08.50 WELCOME KEYNOTES 

Айварас Абромавічус, Екс-міністр економіки України
Андрій Коболєв, Голова правління, НАК «Нафтогаз України»

 • 09.00-10.301. Hard Talk. ДЕРЖАВА ТА БІЗНЕС: ДОСЯГАЮЧИ РЕЗУЛЬТАТУ РАЗОМ Зал Даллас

Модератор: Андрій Булах, Керівний партнер, Deloitte Ukraine

За останні 5 років розроблено безліч стратегій і програм розвитку, планів реформ і змін. Вони стосувалися практично всіх сфер життєдіяльності. Ми ж зупинимося на тих із них, які впливали на економічне зростання, підвищення конкурентоспроможності українського бізнесу на світовій арені, зростання ВВП, збільшення ВВП на душу населення і, відповідно, добробут населення України. Ми не будемо говорити про плани та стратегії, ми будемо говорити про факти та результати. Чесно і відкрито, називаючи речі своїми іменами, називаючи досягнення досягненнями, а не випадковостями, визнаючи помилки, а не намагаючись прикритися обставинами.
Ми поговоримо з представниками держави про те, в яких сферах, завдяки зусиллям держави, були створені більш сприятливі умови для ведення бізнесу, про те, чи вдалося вивести бізнес із тіні та залучити бізнесменів в трансформаційні процеси на рівні держави.
Ми поговоримо з представниками бізнесу про залучення інвестицій, вихід на нові ринки, створення нових робочих місць і рівень конкурентоспроможності українського продукту на світовій арені. Ми також торкнемося питання ролі бізнесу в процесах трансформації держави і обговоримо, наскільки бізнес був успішним у цій ролі за останні роки.
У рамках всієї дискусії ми сфокусуємось на результаті і питаннях результативності. Ми дуже довго запрягали, час їхати!

 • 10.30-11.00 Нагородження ТРАНСФОРМАЦІЙНИХ ЛІДЕРІВ
 • 11.00-11.30 Кава-брейк. Networking
 • 11.30-12.502. Дискусія. УСПІХ ЧЕРЕЗ РОБОТУ З СУСПІЛЬСТВОМ І ПОБУДОВУ ДОВІРИ 

Модератор: Наталія Попович, Президент, One Philosophy Group of Companies

Наталія Климовська, Проректор із розвитку та комунікацій, Український католицький університет
Юрій Филюк, Співзасновник, Тепле Місто
Олеся Драшкаба, Креативний директор, Український кризовий медіацентр

Довіра – це нова готівка світового успіху. Але саме її бракує зараз великому бізнесу в Україні. Дослідження (КМІС, грудень 2017) підтверджують, що на сьогодні великому бізнесу в Україні не довіряють лише трохи менше, ніж уряду, судам і російським ЗМІ – зі знаком мінус від 51 до 71 відсотків. Малому і середньому бізнесу українці довіряють значно більше – понад сорок відсотків плюс. Майже так само, як і громадським організаціям. Більше довіри тільки у волонтерів, церкви та армії. Чому можуть навчитись у церкви, громадських організацій та підприємців диригенти змін у бізнесі різного калібру, які хочуть бути успішними? Які приклади громадських організацій, недержавних інституцій та підприємницьких ініціатив за останні роки продемонстрували унікальну комбінацію вірності мотиву, стратегії, примноження довіри і конкретних співрозмірних, якщо не більших ніж у бізнесу, успіхів? Хто відповідальний за успіх утворень, що стали рушіями більших за власні місії рухів, і якими є рецепти їх успіху для українського бізнесу і суспільства? Найуспішніший недержавний університет в Україні, недержавна ініціатива, що рятує життя дітей, просвітницький проект, що бореться з популізмом, і бізнес, що об’єднав інший бізнес і активістів-інвесторів навколо себе, щоб створити безпрецедентне акціонерне товариство для суспільного блага – ми познайомимось з лідерами і бенефіціарами цих організацій в надії, що їх приклад надихне сотні інших на непідробне вирішення суспільних проблем і успіх водночас.

 • 11.30-12.50 МАЙСТЕР-КЛАС А. MINDFULNESS: ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ У БІЗНЕСІ

Ведучий: Гліб Ходоровський, викладач Mindfulness, корпоративний тренер з Mindfulness в Deloitte, Evo Group, MacPaw

Андрій Булах, Керуючий партнер, Deloitte Ukraine
Віктор Кириченко, Culture and organizational transformation leader, EVO

Що таке Mindfulness? Це спосіб пояснити переваги медитації без езотерики, через раціональне наукове обґрунтування.
За останні 20 років опубліковано понад 170 тисяч досліджень медитації. Основні ефекти ─ це зниження стресу і вигорання, збільшення концентрації на робочих завданнях. Це призводить до вимірюваних результатів в зростанні продуктивності.
Тому Mindfulness став трендом в Кремнієвій Долині. Google, Facebook, Uber, Twitter, AirBnB, SalesForce вже давно проводять корпоративні програми медитації і це стало звичайним процесом.
На майстер-класі ми детальніше дізнаємося як це працює не тільки в США, а й на кейсах із України (Делойт і Evo Group).

 • 12.50-15.10 Обід. Networking
 • 13.30-14.503. Equator panel. ІНФРАСТРУКТУРА УКРАЇНИ: ПОГЛЯД З МАЙБУТНЬОГО

Модератори: Микола Стеценко, Керуючий партнер, AVELLUM та Гліб Бондар, Старший партнер, AVELLUM 

Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України
Всеволод Ковальчук, Керівник компанії Укренерго

Панель присвячена довгостроковим змінам в українській інфраструктурі. Ми намагатимемося поглянути за обрій очевидного та приділити увагу футуристичним, але але тим не менш реальним ідеям будівництва Гіперлупу та масового використання електромобілів. Ми можемо піти ще далі та обговорити перспективи використання персональних літальних апаратів. 
У рамках дискусії ми спробуємо визначити основні фактори ризику, які можуть перешкодити
реалізації таких ідей, а також важливі кроки, необхідні для їхньої успішної реалізації.

 • 15.10-16.304. Дискусія. ІННОВАЦІЇ. ПЕРЕВИНАХОДЖЕННЯ БІЗНЕС-МОДЕЛІ

Модератор: Григорій Павлоцький, Партнер, Deloitte
Tal Chen, Лідер департаменту корпоративних фінансів в сфері ТМТ та керівник напрямку інновацій, Deloitte Israel
Михайло Шелемба, Генеральний директор, Датагруп
Максим Бахматов, Керуючий партнер, UNIT.City
Ксенія Прожогіна, Директор департаменту з управління персоналом і комунікаціями, МХП

Міркування про інновації в контексті корпорацій сьогодні часто сприймається як данина моді чи інструмент маркетингу, в той час як безліч прикладів уже демонструють ключову роль інноваційних рішень в підвищенні конкурентоспроможності компаній. Складність повторення такого ефекту полягає в тому, що саме розуміння інновацій в корпораціях часто прирівнюється до магії – креативності та створенню нових продуктів, в той час як ключовими є дисципліна, методологія та системний підхід.
Мета обговорення інноваційного порядку денного на майданчику «Диригенти змін» – на прикладах успішних впроваджень інновацій в корпораціях детально розглянути:

 • на які типи інновацій орієнтувалися компанії (в продукті, бізнес-моделі, взаємодії з клієнтом, каналах збуту і т.д.);
 • що і хто є драйверами змін в компаніях (особистості, процеси, технології, культура);
 • що є бар'єром (невідповідність очікуванням, відторгнення ризиків, нестача різних думок), як можна працювати з такими бар'єрами і вести компанії до ефективних змін і підвищення конкурентоспроможності;
 • бажаний ефект VS реальність. Уроки та висновки.
 • 16.30-17.00 Кава-брейк. Networking
 • 17.00-18.205. Дискусія. РЕЗУЛЬТАТ-ОРІЄНТОВАНЕ ЛІДЕРСТВО

Модератор: Роман Бондар, Керуючий партнер, Odgers Berndtson Ukraine

Владислав Білошапка, Співдиректор компанії, Global Business Model Study
Андрій Здесенко, Засновник та президент, Biosphere Corporation

Слово ефективність – це наступна мантра для України. Особливо, якщо ми маємо намір подолати прірву відставання від темпів розвитку світової економіки і провал в конкурентоспроможності. Ефективністю варто просочити всі сфери життя і, особливо, бізнес. Однак перебудувати компанію на результат-орієнтовані рейки – непросте завдання. Більшість спроб провалюються через саботаж та внутрішні опори. 
Для узагальнення успішного досвіду в панелі «Результат-орієнтоване лідерство» ми поговоримо з власниками, генеральними директорами українських компаній та експертами про те, як їм вдалося побудувати культуру результату. Які принципи та інструменти вони використовували? З якими бар'єрами і проблемами їм довелося зіткнутися?

 • 18.20 Вечірній коктейль. Networking. Жива музика

Дополнительная информация

Україна потребує інновацій та тотальної модернізації всього, що нас оточує: державного управління, бізнес-моделей, технологій виробництва, культури управління тощо. Інакше відставання в розвитку від решти світу скоро стане катастрофічним. Усі учасники ринку – будь то держава, бізнес, спільноти або будь-хто із нас – повинні працювати в рази продуктивніше в порівнянні з країнами-лідерами.

Адже перш ніж летіти підкорювати Марс, ми повинні зробити себе ефективними. А це значить, перед нами стоїть системна задача культурного зсуву. Тому наскрізною темою для Форуму «Диригенти змін» у 2018 ми обрали ємне слово – «Результат».

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Алёна Бондарь, Ульяна Медуха
Телефон:
(044) 221-53-17, (050) 331-60-46, (067) 320-01-69 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Бизнес-образование, MBA, Менеджмент, управление компанией, Управление проектами, бизнес-планирование
Горячие тренинги
відкрита зустріч
Презентація програм МВА від МІБ в Харкові,
Бизнес-школа "Международный институт бизнеса", бесплатно
відкрита зустріч
Презентація програм МВА від МІБ в Дніпрі,
Бизнес-школа "Международный институт бизнеса", бесплатно
бізнес-сніданок
Операційна досконалість: журавель в небі чи синиця в руці,
Бизнес-школа "Международный институт бизнеса", 250 грн
курс
открытая встреча
Презентація програм МВА в МІБ,
Бизнес-школа "Международный институт бизнеса", бесплатно
Партнеры сайта
44 тренинга, 29 тренеров, 10 новостей, 6 статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».