Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua
тренинг

Продажі в соціальних мережах для бізнесу

Организатор:
Creative SMM
Продолжительность: 4 часа
Документ об окончании: сертифікат
Стоимость: 6500 грн
за 4 год з практикою
Тренеры:
Пастернак Марта Пастернак Марта

Целевая аудитория

Усі хто хоче розуміти і оволодіти практичними навиками роботи в соціальних мережах

Цель мероприятия

Підвищення кваліфікації, оновлення концепції просування бренду, здобування практичного досвіду роботи

Программа

Вкладаєте кошти у розвиток свого бізнесу, найняли спеціаліста, який мав би займатися просуванням бренду у соцмережах, очікуєте підвищення прибутку, але кількість клієнтів не зростає? Щоб розібратися в причинах цього явища, вам потрібен свіжий погляд зі сторони від незалежних експертів у галузі SMM. Кваліфікований аудит, правильна стратегія продажів, нові знання, вміння, їдеї, рекомендації, порція креативу та натхнення - ось, що ви отримаєте, якщо замовите корпоративні курси від Creative SMM.

Дополнительная информация

Відповіді на найпоширеніші питання щодо корпоративних курсів від Creative SMM

Найчастіше наших клієнтів цікавлять такі питання:

  1. Кому будуть корисні корпоративні курси від Creative SMM? Наші потенційні студенти - компанії, в яких працюють молоді спеціалісти з невеликим досвідом роботи. Також ІТ-спеціалісти, адміністратори, HR-менеджери та всі бажаючі оволодіти практичним досвідом роботи в сфері інтернет-маркетингу або ті, хто хоче отримати нову професію, підняти кваліфікацію, надихнутися новими креативними ідеями. Не зайвими будуть наші курси і власникам бізнесу, які бажають зрозуміти специфіку роботи свого інтернет-маркетолога та SMM-спеціаліста, контролювати його діяльність та розуміти, чи варто вкладати кошти у напрям тощо. Загалом, корпоративні курси від Creative SMM будуть корисними усім членам команди. Вони отримають розуміння, що таке SMM, як ним користуватися задля саморозвитку та просування компанії.
  2. Де відбувається корпоративний тренінг? Ми проводимо курси у зручному для вас місці. Це може бути офіс, салон краси, ювелірний бутік, магазин, ресторан тощо. Головне - щоб заняття проходили у звичній для ваших співробітників умовах у невимушеній атмосфері.
  3. Як замовити корпоративний тренінг і як відбувається робота над ним? Щоб замовити послугу, достатньо зателефонувати за номером телефону, вказаний на сайті Creative SMM. Після погодження деталей, практикуючі спеціалісти виїжджають до вас для ознайомлення із бізнесом, його особливостями тощо. В обговорену дату ми приїжджаємо до вас на тренінг із детальним аудитом вашого бізнесу у Всесвітній павутині та оцінкою ефективності реклами, розробленою концепцію подальшого розвитку компанії, написаними детальними рекомендаціями для інтернет-маркетологів, менеджерів із продажів, власників бізнесу.
  4. Скільки часу необхідно для тренінгу? Мінімальне замовлення - 4,0 години. Саме стільки часу необхідно, аби розкрити всі аспекти ведення соціальних мереж саме для вашого бізнесу, вказати на типові та нетипові помилки ваших співробітників, розказати про підводне каміння вашої ніші, навчити правильно будувати роботу із соціальними мережами, сгенерувати масу нових творчих ідей, надати інструменти для стрімкого розвитку, надихнути вас та вашу команду на нові звершення тощо.
  5. Чи є практична частина? Звичайно, за вашими побажаннями ми можемо провести майстер-класи з ведення сторінок в соціальних мережах. Ви та ваші співробітники навчитесь не тільки складати контент-план, грамотно планувати публікації, підбирати тексти, зображення, відео, але й правильно фотографувати товари для різних соцмереж. За вашими побажаннями теоретичну та практичну частину можна розбити у часі: в один день суто лекції, в інший - лише практика.
  6. Скільки коштує корпоративний тренінг? 4,0-годинний тренінг коштує 6500 грн. Погодьтеся, це невелика платня за безцінний досвід і майбутній успіх вашого бізнесу!

Все ще вагаєтесь? Не варто! Поки ви зволікаєте, ваші конкуренти вже використовують SMM на 100%! https://creativesmm.com.ua/kursi-po-internet-marketingu/

Контактная информация
Компания: Контактное лицо:
Марта
Телефон:
(097) 164-05-00 Показать
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Другие тренинги в категориях: Красота, спорт, здоровье, Маркетинг, реклама, PR, брендинг, Продажи, работа с клиентами
Партнеры сайта
7 тренингов, 50 тренеров, 103 новости, 22 статьи
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».